Overzicht
NeoScore
2.5
Nr. 5904 van 6247
- Ontwerp & scherm
- 4.5
- Prestaties & hardware
- 1.2
- Camera
- 2.0
- Connectiviteit
- 3.2
- Batterij & opladen
- 2.8
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Prestaties & hardware1.2
- Camera2.0
- Batterij & opladen2.8
- Scherm
- 6,8″IPS LCD640 × 1.352 px
- Ontwerp
- 191,6 g82 mm171 mm8,8 mm
- Prestaties
- MediaTek MT6739Quad-core2 GB RAM32 GB
- AnTuTu
- 67.319Beter dan 8% van de telefoons
- Batterij
- 3.500 mAh10 W
- Camera’s
- 13 Mpxselfie 8 Mpx
- Netwerk
- 4G3G2G
- Software
- Android 9
Meer telefoons van Allview
Alles bekijken →Allview
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- MediaTek MT6739
- Productieproces
- 28 nm
- Grafische GPU
- PowerVR GE8100
- Opslagtype
- eMMC 5.1
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 1,5 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 32 GB
- AnTuTu-score
- 67.319
- Geekbench 6 single-core
- 456
- Geekbench 6 multi-core
- 1.499
- CPU-beschrijving
- Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53
- Processortype
- Quad-core
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 2 GB
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Grijs
- Behuizingsdikte
- 8,8 mm
- Lichaamsbreedte
- 82 mm
- Lichaamslengte
- 171 mm
- Gewicht
- 191,6 g
- Bruikbaar oppervlak
- 82,3 %
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 3.500 mAh
- Batterijtype
- Li-Polymer
- Snel opladen
- 10 W
- Batterij-eigenschappen
- Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
Scherm
- Beeldverhouding
- 19:9
- Schermtechnologie
- IPS LCD
- Schermdiagonaal
- 6,8″
- Horizontale schermresolutie
- 640 px
- Verticale schermresolutie
- 1.352 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 220 ppi
- Schermfuncties
- IPS LCD, Touchscreen
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Achterkant
Sensor
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Nabijheidssensor
Software
- Besturingssysteem
- Android 9
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 9
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B7, 4G LTE B20, 4G LTE B38
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA, UMTS, LTE, 4G
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 4 (802.11n)
- Wi-Fi-functies
- Wi-Fi 802.11 b/g/n
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 4.0
- Bluetooth-profielen
- A2DP
- Navigatiesystemen
- GPS, GLONASS
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0
- USB-versie
- USB 2.0
- SAR (EU) hoofd
- 1,2 W/kg
- Max. downloadsnelheid
- 150 Mbps
- Max. uploadsnelheid
- 50 Mbps
Audio
- Aantal microfoons
- 2
- Audiofuncties
- A2DP, Luidspreker
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
2.49
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
V4 Viper Pro
Ontwerp & scherm
4.5
- Schermtechnologie IPS LCD
- 5.0
- Pixeldichtheid van het scherm 220 ppi
- 2.6
- Schermfuncties IPS LCD, Touchscreen
- 0.0
- Gewicht 191,6 g
- 6.8
- Bruikbaar oppervlak 82,3 %
- 7.2
- Behuizingsdikte 8,8 mm
- 6.4
Prestaties & hardware
1.2
- AnTuTu-score 67.319
- 0.5
- RAM-capaciteit 2 GB
- 1.0
- Opslagtype eMMC 5.1
- 2.0
- Productieproces 28 nm
- 1.0
- Maximale opslagcapaciteit 32 GB
- 1.1
- Maximale CPU-kloksnelheid 1,5 GHz
- 2.0
Camera
2.0
- Optische beeldstabilisatie Nee
- 2.0
- Resolutie 13 Mpx
- 6.1
- Optische zoom 0 x
- 0.0
- Camerafuncties Ledflitser, Burstmodus, HDR, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Scherpstellen via aanraking
- 0.0
Connectiviteit
3.2
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0
- 0.0
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B7, 4G LTE B20, 4G LTE B38
- 6.5
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 4 (802.11n)
- 2.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 4.0
- 2.0
- Navigatiesystemen GPS, GLONASS
- 4.0
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
2.8
- Batterijcapaciteit 3.500 mAh
- 4.7
- Snel opladen 10 W
- 2.0
- Batterij-eigenschappen Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 4.46
- Prestaties & hardware
- 1.19
- Camera
- 2.01
- Connectiviteit
- 3.15
- Batterij & opladen
- 2.84
- NeoScore-rang
- #5904 / 6247
V4 Viper Pro
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterkant
- Resolutie
- 13 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Nee
- Framesnelheid voor slow motion
- 30 fps
- Optische zoom
- 0 x
Sensor
- Resolutie
- 13 Mpx
- Sensortype
- CMOS
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Nee
- Framesnelheid voor slow motion
- 30 fps
Lens
- Optische zoom
- 0 x
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Ledflitser, Burstmodus, HDR, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Scherpstellen via aanraking
Frontcamera
- Resolutie
- 8 Mpx
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
Sensor
- Resolutie
- 8 Mpx
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
Vergelijkingen met de Allview V4 Viper Pro
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
- Allview V4 Viper Pro vs Ulefone Note 8P
- Allview V4 Viper Pro vs Cubot KingKong CS
- Allview V4 Viper Pro vs BLU G6
- Allview V4 Viper Pro vs Doro 8050
- Allview V4 Viper Pro vs Allview P10 Max
- Allview V4 Viper Pro vs Allview P10 Pro
- Allview V4 Viper Pro vs Allview P10 Mini
- Allview V4 Viper Pro vs Allview Soul X7 Style
Prijzen Geen winkels
→
