Overzicht
NeoScore
2.9
Nr. 5591 van 6245
- Ontwerp & scherm
- 4.4
- Prestaties & hardware
- 1.5
- Camera
- 3.7
- Connectiviteit
- 4.1
- Batterij & opladen
- 2.2
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Prestaties & hardware1.5
- Batterij & opladen2.2
- Camera3.7
- Scherm
- 5,5″IPS LCD720 × 1.280 px
- Ontwerp
- 170 g77,2 mm152,5 mm10,9 mm
- Prestaties
- Intel Atom Z3560Quad-core2 GB RAM16 GB
- AnTuTu
- 41.152Beter dan 5% van de telefoons
- Batterij
- 3.000 mAh
- Camera’s
- 13 Mpx · f/2selfie 5 Mpx · f/2
- Netwerk
- 4G3G2G
- Software
- Android 5
Meer telefoons van Asus
Alles bekijken →Asus
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- Intel Atom Z3560
- Productieproces
- 22 nm
- Grafische GPU
- PowerVR G6430
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 1,8 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 16 GB
- AnTuTu-score
- 41.152
- CPU-beschrijving
- Quad-core 1.8 GHz
- Processortype
- Quad-core
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 2 GB
- RAM-type
- DDR3
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Zwart, Rood, Wit
- Behuizingsdikte
- 10,9 mm
- Lichaamsbreedte
- 77,2 mm
- Lichaamslengte
- 152,5 mm
- Gewicht
- 170 g
- Bruikbaar oppervlak
- 70,8 %
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
- Dikte opengevouwen
- 10,9 mm
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 3.000 mAh
- Batterijtype
- Li-Po
- Batterij-eigenschappen
- Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
Scherm
- Beeldverhouding
- 16:9
- Schermtechnologie
- IPS LCD
- Schermdiagonaal
- 5,5″
- Horizontale schermresolutie
- 720 px
- Verticale schermresolutie
- 1.280 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 267 ppi
- Schermfuncties
- Gorilla Glass 3, Touchscreen
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensor
- Sensorfuncties
- Versnellingsmeter, Nabijheidssensor, Kompas, Gyroscoop
Software
- Besturingssysteem
- Android 5
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 5
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele Micro-SIM, Dubbele sim met dubbele stand-by
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B8, LTE B28
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA, LTE, UMTS
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
- Wi-Fi-functies
- Wi-Fi Direct, Wi-Fi-hotspot
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 4.0
- Bluetooth-profielen
- A2DP, EDR
- Navigatiesystemen
- GPS, GLONASS
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB OTG, NFC
- USB-versie
- microUSB
- SAR (EU) hoofd
- 0,35 W/kg
- Max. downloadsnelheid
- 150 Mbps
- Max. uploadsnelheid
- 50 Mbps
Audio
- Audiofuncties
- A2DP, EDR, Luidspreker
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
2.94
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
Zenfone 2 ZE550ML
Ontwerp & scherm
4.4
- Schermtechnologie IPS LCD
- 5.0
- Pixeldichtheid van het scherm 267 ppi
- 4.0
- Schermfuncties Gorilla Glass 3, Touchscreen
- 0.0
- Gewicht 170 g
- 9.0
- Bruikbaar oppervlak 70,8 %
- 3.7
- Behuizingsdikte 10,9 mm
- 4.1
Prestaties & hardware
1.5
- AnTuTu-score 41.152
- 0.5
- RAM-capaciteit 2 GB
- 1.0
- Productieproces 22 nm
- 1.9
- Maximale opslagcapaciteit 16 GB
- 1.0
- Maximale CPU-kloksnelheid 1,8 GHz
- 3.2
- RAM-type DDR3
- 2.5
Camera
3.7
- Diafragma f/2
- 7.0
- Resolutie 13 Mpx
- 6.1
- Optische zoom 0 x
- 0.0
- Camerafuncties HDR, Panorama, Scherpstellen via aanraking
- 0.0
Connectiviteit
4.1
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB OTG, NFC
- 1.5
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B8, LTE B28
- 6.5
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 4.0
- 2.0
- Navigatiesystemen GPS, GLONASS
- 4.0
- SIM-configuraties Dubbele Micro-SIM, Dubbele sim met dubbele stand-by
- 7.5
Batterij & opladen
2.2
- Batterijcapaciteit 3.000 mAh
- 3.4
- Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 4.42
- Prestaties & hardware
- 1.49
- Camera
- 3.68
- Connectiviteit
- 4.13
- Batterij & opladen
- 2.19
- NeoScore-rang
- #5591 / 6245
Zenfone 2 ZE550ML
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Primaire camera aan de achterkant
- Resolutie
- 13 Mpx
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Nee
- Framesnelheid voor slow motion
- 30 fps
- Optische zoom
- 0 x
- Diafragma
- f/2
Sensor
- Resolutie
- 13 Mpx
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Nee
- Framesnelheid voor slow motion
- 30 fps
Lens
- Optische zoom
- 0 x
- Diafragma
- f/2
Flitser
- Flitstype
- Tweekleurige LED
- Aantal flits-leds
- 2 LED
Functies
- Camerafuncties
- HDR, Panorama, Scherpstellen via aanraking
Frontcamera hoofdcamera
- Resolutie
- 5 Mpx
- Diafragma
- f/2
Sensor
- Resolutie
- 5 Mpx
Lens
- Diafragma
- f/2
Vergelijkingen met de Asus Zenfone 2 ZE550ML
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
- Asus Zenfone 2 ZE550ML vs BQ Aquaris M5
- Asus Zenfone 2 ZE550ML vs Lenovo Phab Plus
- Asus Zenfone 2 ZE550ML vs Samsung Galaxy E7
- Asus Zenfone 2 ZE550ML vs Sony Xperia M5 Dual
- Asus Zenfone 2 ZE550ML vs Asus Zenfone 2 Laser ZE600KL
- Asus Zenfone 2 ZE550ML vs Asus Zenfone 2 Laser ZE551KL
- Asus Zenfone 2 ZE550ML vs Asus Zenfone Selfie ZD551KL
- Asus Zenfone 2 ZE550ML vs Asus Zenfone 2 Laser ZE601KL
Prijzen Geen winkels
→
