Zenfone Selfie ZD551KL Zenfone Selfie ZD551KL Zenfone Selfie ZD551KL Zenfone Selfie ZD551KL 1/4
  • Wit
  • Roze
  • Blauw
  • 3 kleuren
Asus

Asus Zenfone Selfie ZD551KL

3.0 NeoScore Nr. 5554 van 6245

Gelanceerd in augustus 2015

Overzicht

NeoScore

3.0

Nr. 5554 van 6245

Ontwerp & scherm
5.2
Prestaties & hardware
1.6
Camera
3.5
Connectiviteit
4.0
Batterij & opladen
2.2

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Prestaties & hardware1.6
  • Batterij & opladen2.2
  • Camera3.5
Scherm
5,5″IPS LCD1.080 × 1.920 px
Ontwerp
170 g77,2 mm156,5 mm10,8 mm
Prestaties
Qualcomm Snapdragon 615Octa-Core3 GB RAM32 GB
Batterij
3.000 mAh
Camera’s
13 Mpx · f/2selfie 13 Mpx · f/2,2
Netwerk
4G3G2G
Software
Android 5

Asus

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
Qualcomm Snapdragon 615
Productieproces
28 nm
Grafische GPU
Qualcomm Adreno 405
Opslagtype
eMMC 4.5
Maximale CPU-kloksnelheid
1,7 GHz
Maximale opslagcapaciteit
32 GB
CPU-beschrijving
Octa-core (4 × 1.7 GHz Cortex-A53 en 4 × 1.0 GHz Cortex-A53)
Processortype
Octa-Core
RAM-capaciteit
3 GB
Uitbreidbare opslag
Ja

Ontwerp

Behuizingskleuren
Wit, Roze, Blauw
Behuizingsdikte
10,8 mm
Lichaamsbreedte
77,2 mm
Lichaamslengte
156,5 mm
Gewicht
170 g
Bruikbaar oppervlak
68,3 %
Lichaamsmaterialen
Glas, Kunststof
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Nee

Batterij

Batterijcapaciteit
3.000 mAh
Batterijtype
Li-Po

Scherm

Beeldverhouding
16:9
Schermtechnologie
IPS LCD
Schermdiagonaal
5,5″
Horizontale schermresolutie
1.080 px
Verticale schermresolutie
1.920 px
Pixeldichtheid van het scherm
403 ppi
Contrastverhouding van het scherm
928 :1
Schermfuncties
Gorilla Glass 4, Oleofobe coating
Geïntegreerde projector
Nee

Sensor

Sensorfuncties
Versnellingsmeter, Gyroscoop, Nabijheidssensor, Kompas

Software

Besturingssysteem
Android 5
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
5

Connectiviteit

SIM-configuraties
Dubbele Micro-SIM, Dubbele sim met dubbele stand-by
Mobiele banden
2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20
Mobiele technologieën
GSM, HSPA, LTE, UMTS
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
Wi-Fi-functies
Wi-Fi Direct, Wi-Fi-hotspot
Bluetooth-versie
Bluetooth 4.0
Bluetooth-profielen
A2DP, EDR
Navigatiesystemen
GPS, GLONASS, BeiDou
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB OTG
USB-versie
USB 2.0

Audio

Audiofuncties
A2DP, EDR, Luidspreker

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

2.99 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

Zenfone Selfie ZD551KL

Ontwerp & scherm

5.2

Schermtechnologie IPS LCD
5.0
Pixeldichtheid van het scherm 403 ppi
8.5
Schermfuncties Gorilla Glass 4, Oleofobe coating
0.0
Gewicht 170 g
9.0
Bruikbaar oppervlak 68,3 %
3.0
Behuizingsdikte 10,8 mm
4.2

Prestaties & hardware

1.6

RAM-capaciteit 3 GB
2.0
Opslagtype eMMC 4.5
1.0
Productieproces 28 nm
1.0
Maximale opslagcapaciteit 32 GB
1.1
Maximale CPU-kloksnelheid 1,7 GHz
2.8

Camera

3.5

Sensorgrootte 1/3″
3.0
Diafragma f/2
7.0
Resolutie 13 Mpx
6.1
Camerafuncties Laser-autofocus, Panorama, HDR, Dubbele ledflitser
0.0

Connectiviteit

4.0

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB OTG
0.0
Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20
6.5
Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
5.0
Bluetooth-versie Bluetooth 4.0
2.0
Navigatiesystemen GPS, GLONASS, BeiDou
6.0
SIM-configuraties Dubbele Micro-SIM, Dubbele sim met dubbele stand-by
7.5

Batterij & opladen

2.2

Batterijcapaciteit 3.000 mAh
3.4

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
5.18
Prestaties & hardware
1.55
Camera
3.45
Connectiviteit
3.95
Batterij & opladen
2.19
NeoScore-rang
#5554 / 6245

Zenfone Selfie ZD551KL

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Primaire camera aan de achterkant

Resolutie
13 Mpx
Sensorgrootte
1/3″
Video-opname
1080p bij 30 fps
Diafragma
f/2
Flitstype
Tweekleurige LED
Aantal flits-leds
2 LED
Sensor
Resolutie
13 Mpx
Sensorgrootte
1/3″
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps
Lens
Diafragma
f/2
Flitser
Flitstype
Tweekleurige LED
Aantal flits-leds
2 LED
Functies
Camerafuncties
Laser-autofocus, Panorama, HDR, Dubbele ledflitser
2

Frontcamera hoofdcamera

Resolutie
13 Mpx
Sensorgrootte
1/3,1″
Pixelgrootte
1,12 µm
Video-opname
1080p bij 30 fps
Diafragma
f/2,2
Camerafuncties
Dubbele ledflitser
Sensor
Resolutie
13 Mpx
Sensorgrootte
1/3,1″
Pixelgrootte
1,12 µm
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps
Lens
Diafragma
f/2,2
Functies
Camerafuncties
Dubbele ledflitser
04
Zenfone Selfie ZD551KL
Zenfone Selfie ZD551KL
Zenfone Selfie ZD551KL
Zenfone Selfie ZD551KL

Vergelijkingen met de Asus Zenfone Selfie ZD551KL

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google