Overzicht
NeoScore
3.0
Nr. 5554 van 6245
- Ontwerp & scherm
- 5.2
- Prestaties & hardware
- 1.6
- Camera
- 3.5
- Connectiviteit
- 4.0
- Batterij & opladen
- 2.2
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Prestaties & hardware1.6
- Batterij & opladen2.2
- Camera3.5
- Scherm
- 5,5″IPS LCD1.080 × 1.920 px
- Ontwerp
- 170 g77,2 mm156,5 mm10,8 mm
- Prestaties
- Qualcomm Snapdragon 615Octa-Core3 GB RAM32 GB
- Batterij
- 3.000 mAh
- Camera’s
- 13 Mpx · f/2selfie 13 Mpx · f/2,2
- Netwerk
- 4G3G2G
- Software
- Android 5
Meer telefoons van Asus
Alles bekijken →Asus
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- Qualcomm Snapdragon 615
- Productieproces
- 28 nm
- Grafische GPU
- Qualcomm Adreno 405
- Opslagtype
- eMMC 4.5
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 1,7 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 32 GB
- CPU-beschrijving
- Octa-core (4 × 1.7 GHz Cortex-A53 en 4 × 1.0 GHz Cortex-A53)
- Processortype
- Octa-Core
- RAM-capaciteit
- 3 GB
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Wit, Roze, Blauw
- Behuizingsdikte
- 10,8 mm
- Lichaamsbreedte
- 77,2 mm
- Lichaamslengte
- 156,5 mm
- Gewicht
- 170 g
- Bruikbaar oppervlak
- 68,3 %
- Lichaamsmaterialen
- Glas, Kunststof
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 3.000 mAh
- Batterijtype
- Li-Po
Scherm
- Beeldverhouding
- 16:9
- Schermtechnologie
- IPS LCD
- Schermdiagonaal
- 5,5″
- Horizontale schermresolutie
- 1.080 px
- Verticale schermresolutie
- 1.920 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 403 ppi
- Contrastverhouding van het scherm
- 928 :1
- Schermfuncties
- Gorilla Glass 4, Oleofobe coating
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensor
- Sensorfuncties
- Versnellingsmeter, Gyroscoop, Nabijheidssensor, Kompas
Software
- Besturingssysteem
- Android 5
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 5
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele Micro-SIM, Dubbele sim met dubbele stand-by
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA, LTE, UMTS
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
- Wi-Fi-functies
- Wi-Fi Direct, Wi-Fi-hotspot
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 4.0
- Bluetooth-profielen
- A2DP, EDR
- Navigatiesystemen
- GPS, GLONASS, BeiDou
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB OTG
- USB-versie
- USB 2.0
Audio
- Audiofuncties
- A2DP, EDR, Luidspreker
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
2.99
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
Zenfone Selfie ZD551KL
Ontwerp & scherm
5.2
- Schermtechnologie IPS LCD
- 5.0
- Pixeldichtheid van het scherm 403 ppi
- 8.5
- Schermfuncties Gorilla Glass 4, Oleofobe coating
- 0.0
- Gewicht 170 g
- 9.0
- Bruikbaar oppervlak 68,3 %
- 3.0
- Behuizingsdikte 10,8 mm
- 4.2
Prestaties & hardware
1.6
- RAM-capaciteit 3 GB
- 2.0
- Opslagtype eMMC 4.5
- 1.0
- Productieproces 28 nm
- 1.0
- Maximale opslagcapaciteit 32 GB
- 1.1
- Maximale CPU-kloksnelheid 1,7 GHz
- 2.8
Camera
3.5
- Sensorgrootte 1/3″
- 3.0
- Diafragma f/2
- 7.0
- Resolutie 13 Mpx
- 6.1
- Camerafuncties Laser-autofocus, Panorama, HDR, Dubbele ledflitser
- 0.0
Connectiviteit
4.0
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB OTG
- 0.0
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20
- 6.5
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 4.0
- 2.0
- Navigatiesystemen GPS, GLONASS, BeiDou
- 6.0
- SIM-configuraties Dubbele Micro-SIM, Dubbele sim met dubbele stand-by
- 7.5
Batterij & opladen
2.2
- Batterijcapaciteit 3.000 mAh
- 3.4
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 5.18
- Prestaties & hardware
- 1.55
- Camera
- 3.45
- Connectiviteit
- 3.95
- Batterij & opladen
- 2.19
- NeoScore-rang
- #5554 / 6245
Zenfone Selfie ZD551KL
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Primaire camera aan de achterkant
- Resolutie
- 13 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/3″
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Diafragma
- f/2
- Flitstype
- Tweekleurige LED
- Aantal flits-leds
- 2 LED
Sensor
- Resolutie
- 13 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/3″
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
Lens
- Diafragma
- f/2
Flitser
- Flitstype
- Tweekleurige LED
- Aantal flits-leds
- 2 LED
Functies
- Camerafuncties
- Laser-autofocus, Panorama, HDR, Dubbele ledflitser
Frontcamera hoofdcamera
- Resolutie
- 13 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/3,1″
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Diafragma
- f/2,2
- Camerafuncties
- Dubbele ledflitser
Sensor
- Resolutie
- 13 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/3,1″
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
Lens
- Diafragma
- f/2,2
Functies
- Camerafuncties
- Dubbele ledflitser
Productgalerij
04



Vergelijkingen met de Asus Zenfone Selfie ZD551KL
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
- Asus Zenfone Selfie ZD551KL vs LG G4 Stylus
- Asus Zenfone Selfie ZD551KL vs Motorola Moto X (2nd Gen)
- Asus Zenfone Selfie ZD551KL vs QMobile Noir Z12
- Asus Zenfone Selfie ZD551KL vs Gionee S6
- Asus Zenfone Selfie ZD551KL vs Asus Zenfone 2 Laser ZE601KL
- Asus Zenfone Selfie ZD551KL vs Asus Zenfone 2 Laser ZE551KL
- Asus Zenfone Selfie ZD551KL vs Asus Zenfone Pegasus 3
- Asus Zenfone Selfie ZD551KL vs Asus Zenfone 2 Laser ZE600KL
Prijzen Geen winkels
→