Overzicht
NeoScore
3.6
Nr. 4978 van 6247
- Ontwerp & scherm
- 5.3
- Prestaties & hardware
- 3.4
- Camera
- 2.0
- Connectiviteit
- 4.4
- Batterij & opladen
- 3.8
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Camera2.0
- Prestaties & hardware3.4
- Batterij & opladen3.8
- Scherm
- 6,22″IPS LCD720 × 1.520 px
- Ontwerp
- 145 g76 mm157 mm8 mm
- Prestaties
- MediaTek Helio P22Octa-Core4 GB RAM64 GB
- Batterij
- 4.000 mAh
- Camera’s
- 13 Mpx2 Mpxselfie 16 Mpx · f/2,2
- Netwerk
- 4G3G2G
- Software
- Android 9
Meer telefoons van Coolpad
Alles bekijken →Coolpad
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- MediaTek Helio P22
- Productieproces
- 12 nm
- Grafische GPU
- PowerVR GE8320
- Opslagtype
- eMMC 5.1
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 64 GB
- Geekbench 6 single-core
- 233
- Geekbench 6 multi-core
- 723
- CPU-beschrijving
- Octa-core Cortex-A53 op 2.0 GHz
- Processortype
- Octa-Core
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 4 GB
- RAM-type
- DDR4
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Blauw, Marineblauw
- Behuizingsdikte
- 8 mm
- Lichaamsbreedte
- 76 mm
- Lichaamslengte
- 157 mm
- Gewicht
- 145 g
- Bruikbaar oppervlak
- 80,9 %
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 4.000 mAh
- Batterijtype
- Li-Polymer
- Batterij-eigenschappen
- Indicator batterijniveau, Snel opladen, Oplaadbaar
Scherm
- Beeldverhouding
- 19:9
- Schermtechnologie
- IPS LCD
- Schermdiagonaal
- 6,22″
- Horizontale schermresolutie
- 720 px
- Verticale schermresolutie
- 1.520 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 270 ppi
- Schermfuncties
- IPS LCD, Touchscreen
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Achterkant
Sensor
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Gyroscoop, Nabijheidssensor, Kompas
Software
- Besturingssysteem
- Android 9
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 9
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B19, 4G LTE B20, LTE B28, 4G LTE B38, 4G LTE B40
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA, UMTS, LTE, 4G, 3G, 2G
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
- Wi-Fi-functies
- Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.0
- Bluetooth-profielen
- A2DP, LE
- Navigatiesystemen
- GPS
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, Infrarood, FM-radio, USB Type-C, USB 2.0, USB OTG
- USB-versie
- USB 2.0
- Max. downloadsnelheid
- 150 Mbps
- Max. uploadsnelheid
- 50 Mbps
Audio
- Aantal microfoons
- 2
- Audiofuncties
- A2DP, LE, Luidspreker
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
3.59
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
Cool 5
Ontwerp & scherm
5.3
- Schermtechnologie IPS LCD
- 5.0
- Pixeldichtheid van het scherm 270 ppi
- 4.1
- Schermfuncties IPS LCD, Touchscreen
- 0.0
- Gewicht 145 g
- 10.0
- Bruikbaar oppervlak 80,9 %
- 6.8
- Behuizingsdikte 8 mm
- 8.0
Prestaties & hardware
3.4
- RAM-capaciteit 4 GB
- 3.1
- Opslagtype eMMC 5.1
- 2.0
- Productieproces 12 nm
- 3.7
- Maximale opslagcapaciteit 64 GB
- 3.1
- Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
- 4.1
- RAM-type DDR4
- 5.0
Camera
2.0
- Optische beeldstabilisatie Nee
- 2.0
- Resolutie 13 Mpx
- 6.1
- Optische zoom 0 x
- 0.0
- Camerafuncties Ledflitser, Panorama, HDR, Burstmodus, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
- 0.0
Connectiviteit
4.4
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, Infrarood, FM-radio, USB Type-C, USB 2.0, USB OTG
- 1.0
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B19, 4G LTE B20, LTE B28, 4G LTE B38, 4G LTE B40
- 7.0
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
- 5.0
- Navigatiesystemen GPS
- 2.0
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
3.8
- Batterijcapaciteit 4.000 mAh
- 5.9
- Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Snel opladen, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 5.33
- Prestaties & hardware
- 3.36
- Camera
- 2.01
- Connectiviteit
- 4.35
- Batterij & opladen
- 3.78
- NeoScore-rang
- #4978 / 6247
Cool 5
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterzijde
- Resolutie
- 13 Mpx
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps, 1080p-video-opname
- Slowmotion-video
- Nee
- Framesnelheid voor slow motion
- 30 fps
- Optische zoom
- 0 x
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Sensor
- Resolutie
- 13 Mpx
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps, 1080p-video-opname
- Slowmotion-video
- Nee
- Framesnelheid voor slow motion
- 30 fps
Lens
- Optische zoom
- 0 x
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Ledflitser, Panorama, HDR, Burstmodus, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
Secundaire camera aan de achterzijde
- Resolutie
- 2 Mpx
Sensor
- Resolutie
- 2 Mpx
Frontcamera
- Resolutie
- 16 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/3,06″
- Pixelgrootte
- 1 µm
- Diafragma
- f/2,2
Sensor
- Resolutie
- 16 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/3,06″
- Pixelgrootte
- 1 µm
Lens
- Diafragma
- f/2,2
Vergelijkingen met de Coolpad Cool 5
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
Prijzen Geen winkels
→
