Overzicht
NeoScore
4.1
Nr. 4267 van 6247
- Ontwerp & scherm
- 5.1
- Prestaties & hardware
- 4.6
- Camera
- 4.0
- Connectiviteit
- 3.4
- Batterij & opladen
- 3.8
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Connectiviteit3.4
- Batterij & opladen3.8
- Camera4.0
- Scherm
- 6,3″IPS LCD1.080 × 2.340 px
- Ontwerp
- 240 g74,6 mm157,1 mm8,1 mm
- Prestaties
- MediaTek Helio P60Octa-Core6 GB RAM128 GB
- Batterij
- 4.000 mAh
- Camera’s
- 12 Mpx8 Mpx20 Mpxselfie 13 Mpx
- Netwerk
- 4G3G2G
- Software
- Android 9
Meer telefoons van Cubot
Alles bekijken →Cubot
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- MediaTek Helio P60
- Productieproces
- 12 nm
- Grafische GPU
- Mali-G72 MP3
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 128 GB
- CPU-beschrijving
- Octa-core CPU met 4 Cortex-A73-kernen op 2.0 GHz en 4 Cortex-A53-kernen op 2.0 GHz
- Processortype
- Octa-Core
- RAM-capaciteit
- 6 GB
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Blauw, Goud, Zwart
- Behuizingsdikte
- 8,1 mm
- Lichaamsbreedte
- 74,6 mm
- Lichaamslengte
- 157,1 mm
- Gewicht
- 240 g
- Bruikbaar oppervlak
- 83,1 %
- Lichaamsmaterialen
- Glas, Kunststof
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 4.000 mAh
Scherm
- Beeldverhouding
- 19.5:9
- Schermtechnologie
- IPS LCD
- Schermdiagonaal
- 6,3″
- Horizontale schermresolutie
- 1.080 px
- Verticale schermresolutie
- 2.340 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 409 ppi
- Schermfuncties
- IPS LCD
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensor
- Sensorfuncties
- Versnellingsmeter, Gyroscoop, Nabijheidssensor, Kompas
Software
- Besturingssysteem
- Android 9
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 9
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B19, 4G LTE B20
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA, LTE
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11a/b/g/n
- Wi-Fi-functies
- Wi-Fi 802.11a/b/g/n
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 4.2
- Bluetooth-profielen
- A2DP
- Navigatiesystemen
- GPS
- Connectiviteitsfuncties
- USB Type-C, USB OTG
- USB-versie
- USB Type-C
Audio
- Audiofuncties
- A2DP, Luidspreker
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
4.12
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
X20 Pro
Ontwerp & scherm
5.1
- Schermtechnologie IPS LCD
- 5.0
- Pixeldichtheid van het scherm 409 ppi
- 8.6
- Schermfuncties IPS LCD
- 0.0
- Gewicht 240 g
- 2.7
- Bruikbaar oppervlak 83,1 %
- 7.4
- Behuizingsdikte 8,1 mm
- 7.8
Prestaties & hardware
4.6
- RAM-capaciteit 6 GB
- 5.1
- Productieproces 12 nm
- 3.7
- Maximale opslagcapaciteit 128 GB
- 5.6
- Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
- 4.1
Camera
4.0
- Sensorgrootte 1/2,9″
- 3.2
- Resolutie 12 Mpx
- 6.0
- Camerafuncties Ledflitser
- 0.0
Connectiviteit
3.4
- Connectiviteitsfuncties USB Type-C, USB OTG
- 1.0
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B19, 4G LTE B20
- 6.5
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n
- 2.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 4.2
- 3.0
- Navigatiesystemen GPS
- 2.0
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
3.8
- Batterijcapaciteit 4.000 mAh
- 5.9
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 5.1
- Prestaties & hardware
- 4.58
- Camera
- 3.99
- Connectiviteit
- 3.35
- Batterij & opladen
- 3.78
- NeoScore-rang
- #4267 / 6247
X20 Pro
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterkant
- Resolutie
- 12 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2,9″
- Slowmotion-video
- Ja
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
- Camerafuncties
- Ledflitser
Sensor
- Resolutie
- 12 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2,9″
Video
- Slowmotion-video
- Ja
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Ledflitser
Ultragroothoekcamera aan de achterkant
- Resolutie
- 8 Mpx
Sensor
- Resolutie
- 8 Mpx
Achtercamera voor diepte
- Resolutie
- 20 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2,78″
Sensor
- Resolutie
- 20 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2,78″
Frontcamera
- Resolutie
- 13 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/3,06″
Sensor
- Resolutie
- 13 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/3,06″
Productgalerij
02

Vergelijkingen met de Cubot X20 Pro
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
Prijzen Geen winkels
→