Overzicht
NeoScore
4.9
Nr. 3128 van 6247
- Ontwerp & scherm
- 5.2
- Prestaties & hardware
- 5.7
- Camera
- 5.6
- Connectiviteit
- 4.5
- Batterij & opladen
- 3.8
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Batterij & opladen3.8
- Connectiviteit4.5
- Ontwerp & scherm5.2
- Scherm
- 7,8″AMOLED1.444 × 1.920 px
- Ontwerp
- 320 g134 mm190,35 mm7,6 mm
- Prestaties
- Qualcomm Snapdragon 855Octa-Core8 GB RAM512 GB
- AnTuTu
- 452.117Beter dan 64% van de telefoons
- Batterij
- 4.000 mAh
- Camera’s
- 20 Mpx · f/1,8selfie 16 Mpx · f/1,8
- Netwerk
- 5G4G
- Software
- Android 9
Nieuwste telefoons
Alles bekijken →Escobar
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- Qualcomm Snapdragon 855
- Productieproces
- 7 nm
- Grafische GPU
- Qualcomm Adreno 640
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2,8 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 512 GB
- AnTuTu-score
- 452.117
- CPU-beschrijving
- 64-bits Qualcomm Snapdragon 8 Series 8150-processor
- Processortype
- Octa-Core
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 8 GB
- RAM-type
- LPDDR4X
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Zwart
- Behuizingsdikte
- 7,6 mm
- Lichaamsbreedte
- 134 mm
- Lichaamslengte
- 190,35 mm
- Gewicht
- 320 g
- Weerstandseigenschappen
- Waterbestendig
- Opvouwbaar
- Ja
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 4.000 mAh
- Batterijtype
- Li-Polymer
- Batterij-eigenschappen
- Indicator batterijniveau, Snel opladen, Oplaadbaar, Niet verwijderbaar
Scherm
- Beeldverhouding
- 4:3
- Schermtechnologie
- AMOLED
- Schermdiagonaal
- 7,8″
- Horizontale schermresolutie
- 1.444 px
- Verticale schermresolutie
- 1.920 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 308 ppi
- Schermfuncties
- Touchscreen
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensor
- Sensorfuncties
- Versnellingsmeter, Kompas, Vingerafdruksensor, Gyroscoop
Software
- Besturingssysteem
- Android 9
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 9
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele technologieën
- 4G, LTE, 5G
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax)
- Wi-Fi-functies
- Dubbele band
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.1
- Navigatiesystemen
- GPS
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, USB Type-C
- Max. downloadsnelheid
- 1.200 Mbps
- Max. uploadsnelheid
- 200 Mbps
Audio
- Aantal microfoons
- 2
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
4.9
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
Fold 1
Ontwerp & scherm
5.2
- Schermtechnologie AMOLED
- 8.7
- Pixeldichtheid van het scherm 308 ppi
- 5.3
- Schermfuncties Touchscreen
- 0.0
- Gewicht 320 g
- 2.0
- Behuizingsdikte 7,6 mm
- 8.8
Prestaties & hardware
5.7
- AnTuTu-score 452.117
- 2.3
- RAM-capaciteit 8 GB
- 7.1
- Productieproces 7 nm
- 6.0
- Maximale opslagcapaciteit 512 GB
- 9.0
- Maximale CPU-kloksnelheid 2,8 GHz
- 7.3
- RAM-type LPDDR4X
- 5.0
Camera
5.6
- Diafragma f/1,8
- 8.0
- Optische beeldstabilisatie Ja
- 10.0
- Resolutie 20 Mpx
- 6.4
- Optische zoom 0 x
- 0.0
- Camerafuncties Burstmodus, HDR, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking
- 0.0
Connectiviteit
4.5
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, USB Type-C
- 1.0
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax)
- 7.5
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.1
- 6.0
- Navigatiesystemen GPS
- 2.0
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
3.8
- Batterijcapaciteit 4.000 mAh
- 5.9
- Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Snel opladen, Oplaadbaar, Niet verwijderbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 5.23
- Prestaties & hardware
- 5.68
- Camera
- 5.57
- Connectiviteit
- 4.5
- Batterij & opladen
- 3.78
- NeoScore-rang
- #3128 / 6247
Fold 1
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterkant
- Sensorfuncties
- Achterverlichte sensor
- Resolutie
- 20 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Ja
- Optische zoom
- 0 x
Sensor
- Sensorfuncties
- Achterverlichte sensor
- Resolutie
- 20 Mpx
- Sensortype
- CMOS
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Ja
Lens
- Optische zoom
- 0 x
- Diafragma
- f/1,8
- Optische beeldstabilisatie
- Ja
Flitser
- Flitstype
- Dubbele LED
- Aantal flits-leds
- 2 LED
Functies
- Camerafuncties
- Burstmodus, HDR, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking
Frontcamera
- Resolutie
- 16 Mpx
- Diafragma
- f/1,8
Sensor
- Resolutie
- 16 Mpx
Lens
- Diafragma
- f/1,8
Camerasysteem
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor
Sensor
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor
Vergelijkingen met de Escobar Fold 1
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
Prijzen Geen winkels
→
