• Blauw
  • Zwart
  • 2 kleuren
Huawei

Huawei Y6s (2019)

3.3 NeoScore Nr. 5273 van 6246

Gelanceerd in januari 2020

Overzicht

NeoScore

3.3

Nr. 5273 van 6246

Ontwerp & scherm
5.3
Prestaties & hardware
2.7
Camera
3.5
Connectiviteit
3.9
Batterij & opladen
2.0

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Batterij & opladen2.0
  • Prestaties & hardware2.7
  • Camera3.5
Scherm
6,09″IPS LCD720 × 1.560 px60 Hz
Ontwerp
150 g73,5 mm156,3 mm8 mm
Prestaties
MediaTek Helio P35Octa-Core3 GB RAM64 GB
AnTuTu
86.352Beter dan 10% van de telefoons
Batterij
3.020 mAh5 W
Camera’s
13 Mpx · f/1,8selfie 8 Mpx · f/2
Netwerk
4G3G2G
Software
Android 9

Huawei

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
MediaTek Helio P35
Productieproces
12 nm
Grafische GPU
PowerVR GE8320
Opslagtype
eMMC 5.1
Maximale CPU-kloksnelheid
2,3 GHz
Maximale opslagcapaciteit
64 GB
AnTuTu-score
86.352
Geekbench 6 single-core
164
Geekbench 6 multi-core
744
CPU-beschrijving
Octa-core processor met vier Cortex-A53-cores op 2.3 GHz en vier Cortex-A53-cores op 1.8 GHz
Processortype
Octa-Core
64-bits processor
Ja
RAM-capaciteit
3 GB
RAM-type
DDR4
Uitbreidbare opslag
Ja

Ontwerp

Behuizingskleuren
Blauw, Zwart
Behuizingsdikte
8 mm
Lichaamsbreedte
73,5 mm
Lichaamslengte
156,3 mm
Gewicht
150 g
Bruikbaar oppervlak
79,2 %
Lichaamsmaterialen
Glas, Kunststof
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Nee

Batterij

Batterijcapaciteit
3.020 mAh
Batterijtype
Li-Polymer
Snel opladen
5 W
Batterij-eigenschappen
Indicator batterijniveau, Oplaadbaar

Scherm

Beeldverhouding
19.5:9
Schermtechnologie
IPS LCD
Schermdiagonaal
6,09″
Horizontale schermresolutie
720 px
Verticale schermresolutie
1.560 px
Pixeldichtheid van het scherm
282 ppi
Vernieuwingsfrequentie van het scherm
60 Hz
Schermfuncties
IPS LCD, Touchscreen
Geïntegreerde projector
Nee

Sensoren

Plaatsing van vingerafdruksensor
Achterkant

Sensor

Sensorfuncties
Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Nabijheidssensor

Software

Besturingssysteem
Android 9
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
9
Directe besturingssysteemupdates
Nee

Connectiviteit

SIM-configuraties
Dubbele nano-simkaart
Mobiele banden
2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
Mobiele technologieën
GSM, HSPA, LTE, 4G
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Wi-Fi-functies
Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct
Bluetooth-versie
Bluetooth 4.2
Bluetooth-profielen
A2DP, LE
Navigatiesystemen
GPS, GLONASS, BeiDou
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, NFC, FM-radio, microUSB, USB 2.0
USB-versie
microUSB
Max. downloadsnelheid
300 Mbps
Max. uploadsnelheid
150 Mbps

Audio

Aantal microfoons
2
Audiofuncties
A2DP, LE, Luidspreker

Technische gegevens

Modelnummers
JAT-LX3, JAT-L29, JAT-LX1, JAT-L41

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

3.31 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

Y6s (2019)

Ontwerp & scherm

5.3

Schermtechnologie IPS LCD
5.0
Vernieuwingsfrequentie van het scherm 60 Hz
5.0
Pixeldichtheid van het scherm 282 ppi
4.5
Schermfuncties IPS LCD, Touchscreen
0.0
Gewicht 150 g
10.0
Bruikbaar oppervlak 79,2 %
6.3
Behuizingsdikte 8 mm
8.0

Prestaties & hardware

2.7

AnTuTu-score 86.352
0.5
RAM-capaciteit 3 GB
2.1
Opslagtype eMMC 5.1
2.0
Productieproces 12 nm
3.7
Maximale opslagcapaciteit 64 GB
3.1
Maximale CPU-kloksnelheid 2,3 GHz
5.3
RAM-type DDR4
5.0

Camera

3.5

Diafragma f/1,8
8.0
Optische beeldstabilisatie Nee
2.0
Resolutie 13 Mpx
6.1
Optische zoom 0 x
0.0
Camerafuncties Ledflitser, HDR, Panorama, Burstmodus, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
0.0

Connectiviteit

3.9

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, NFC, FM-radio, microUSB, USB 2.0
1.5
Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
6.5
Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11 b/g/n
2.0
Bluetooth-versie Bluetooth 4.2
3.0
Navigatiesystemen GPS, GLONASS, BeiDou
6.0
SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
7.5

Batterij & opladen

2.0

Batterijcapaciteit 3.020 mAh
3.5
Snel opladen 5 W
1.0
Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
0.0

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
5.28
Prestaties & hardware
2.7
Camera
3.51
Connectiviteit
3.88
Batterij & opladen
2.04
NeoScore-rang
#5273 / 6246

Y6s (2019)

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Hoofdcamera aan de achterzijde

Resolutie
13 Mpx
Sensortype
CMOS
Video-opname
1080p bij 30 fps
Slowmotion-video
Nee
Framesnelheid voor slow motion
30 fps
Optische zoom
0 x
Sensor
Resolutie
13 Mpx
Sensortype
CMOS
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps
Slowmotion-video
Nee
Framesnelheid voor slow motion
30 fps
Lens
Optische zoom
0 x
Diafragma
f/1,8
Optische beeldstabilisatie
Nee
Flitser
Flitstype
LED
Aantal flits-leds
1 LED
Functies
Camerafuncties
Ledflitser, HDR, Panorama, Burstmodus, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
2

Frontcamera

Resolutie
8 Mpx
Video-opname
1080p bij 30 fps
Diafragma
f/2
Sensor
Resolutie
8 Mpx
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps
Lens
Diafragma
f/2

Vergelijkingen met de Huawei Y6s (2019)

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google