Overzicht
NeoScore
4.6
Nr. 3646 van 6247
- Ontwerp & scherm
- 4.9
- Prestaties & hardware
- 4.8
- Camera
- 3.8
- Connectiviteit
- 3.7
- Batterij & opladen
- 5.9
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Connectiviteit3.7
- Camera3.8
- Prestaties & hardware4.8
- Scherm
- 6,75″IPS LCD720 × 1.600 px120 Hz
- Ontwerp
- 207 g77,64 mm168,29 mm8,68 mm
- Prestaties
- Unisoc T8200Octa-Core6 GB RAM128 GB
- AnTuTu
- 500.000Better than 5% of phones
- Batterij
- 6.000 mAh18 W
- Cameras
- 50 Mpx · f/1,8selfie 5 Mpx · f/2
- Network
- 5G4G
- Software
- Android 16
Meer telefoons van Lava
Alles bekijken →Lava
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- Unisoc T8200
- Productieproces
- 6 nm
- Grafische GPU
- Mali-G57 MP2
- Opslagtype
- UFS 2.2
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2,3 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 128 GB
- AnTuTu-score
- 500.000
- Processortype
- Octa-Core
- RAM-capaciteit
- 6 GB
- RAM-type
- LPDDR4X
- Uitbreidbare opslag
- Yes
- AnTuTu-versie
- v11
- Maximale geheugenkaart
- 1.000 GB
Ontwerp
- Behuizingsdikte
- 8,68 mm
- Lichaamsbreedte
- 77,64 mm
- Lichaamslengte
- 168,29 mm
- Gewicht
- 207 g
- Lichaamsmaterialen
- Kunststof
- Weerstandseigenschappen
- IP64
- Opvouwbaar
- No
- Robuuste constructie
- No
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 6.000 mAh
- Batterijtype
- Li-Ion
- Snel opladen
- 18 W
- Batterij-eigenschappen
- Indicator batterijniveau, Oplader inbegrepen, Snel opladen, Oplaadbaar
Scherm
- Beeldverhouding
- 20:9
- Schermtechnologie
- IPS LCD
- Piekhelderheid scherm
- 550 nits
- Schermdiagonaal
- 6,75″
- Horizontale schermresolutie
- 720 px
- Verticale schermresolutie
- 1.600 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 260 ppi
- Vernieuwingsfrequentie van het scherm
- 120 Hz
- Schermfuncties
- Touchscreen
- Geïntegreerde projector
- No
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Zijkant
Sensor
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor
Software
- Besturingssysteem
- Android 16
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 16
- Besturingssysteemupdates
- 2 jaar
- Directe besturingssysteemupdates
- No
- Google-services
- Yes
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele technologieën
- LTE, 4G, 5G
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 5 (802.11ac)
- Wi-Fi-functies
- Wi-Fi Direct
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5
- Bluetooth-profielen
- A2DP
- Navigatiesystemen
- GPS
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB Type-C, USB 2.0
- USB-versie
- USB 2.0
Audio
- Audiofuncties
- Ruisonderdrukkende microfoon
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
4.55
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
Bold N4 Pro 5G
Ontwerp & scherm
4.9
- Schermtechnologie IPS LCD
- 5.0
- Vernieuwingsfrequentie van het scherm 120 Hz
- 9.0
- Pixeldichtheid van het scherm 260 ppi
- 3.8
- Piekhelderheid scherm 550 nits
- 4.5
- Schermfuncties Touchscreen
- 0.0
- Gewicht 207 g
- 5.3
- Weerstandseigenschappen IP64
- 4.0
- Behuizingsdikte 8,68 mm
- 6.6
Prestaties & hardware
4.8
- AnTuTu-score 500.000
- 1.9
- RAM-capaciteit 6 GB
- 5.1
- Opslagtype UFS 2.2
- 5.0
- Productieproces 6 nm
- 7.0
- Maximale opslagcapaciteit 128 GB
- 5.6
- Maximale CPU-kloksnelheid 2,3 GHz
- 5.3
- RAM-type LPDDR4X
- 5.0
Camera
3.8
- Diafragma f/1,8
- 8.0
- Optische beeldstabilisatie No
- 2.0
- Resolutie 50 Mpx
- 8.0
- Optische zoom 0 x
- 0.0
- Camerafuncties HDR, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking, Autofocus met fasedetectie
- 0.0
Connectiviteit
3.7
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB Type-C, USB 2.0
- 1.0
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 5 (802.11ac)
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5
- 5.0
- Navigatiesystemen GPS
- 2.0
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
5.9
- Batterijcapaciteit 6.000 mAh
- 10.0
- Snel opladen 18 W
- 3.6
- Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Oplader inbegrepen, Snel opladen, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 4.87
- Prestaties & hardware
- 4.75
- Camera
- 3.83
- Connectiviteit
- 3.69
- Batterij & opladen
- 5.94
- NeoScore-rang
- #3646 / 6247
Bold N4 Pro 5G
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Rear main camera
- Resolutie
- 50 Mpx
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Yes
- Optische zoom
- 0 x
- Diafragma
- f/1,8
- Optische beeldstabilisatie
- No
Sensor
- Resolutie
- 50 Mpx
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Yes
Lens
- Optische zoom
- 0 x
- Diafragma
- f/1,8
- Optische beeldstabilisatie
- No
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- HDR, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking, Autofocus met fasedetectie
Front camera
- Resolutie
- 5 Mpx
- Diafragma
- f/2
Sensor
- Resolutie
- 5 Mpx
Lens
- Diafragma
- f/2
Camera system
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor
Sensor
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor
Vergelijkingen met de Lava Bold N4 Pro 5G
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
- Lava Bold N4 Pro 5G vs Honor X5c Plus
- Lava Bold N4 Pro 5G vs Umidigi Note 100x
- Lava Bold N4 Pro 5G vs Blackview Fort 2
- Lava Bold N4 Pro 5G vs ZTE Blade A76 4G
- Lava Bold N4 Pro 5G vs Lava Shark 2
- Lava Bold N4 Pro 5G vs Lava Bold N2 Pro
- Lava Bold N4 Pro 5G vs Lava Virat V1
- Lava Bold N4 Pro 5G vs Lava Yuva Star 3
Prijzen Geen winkels
→
