Z20 Z20 Z20 Z20 Z20 Z20 1/6
  • Zwart
  • Blauw
  • Goud
  • 3 kleuren
Leagoo

Leagoo Z20

2.3 NeoScore Nr. 5985 van 6247

Gelanceerd in augustus 2020

Overzicht

NeoScore

2.3

Nr. 5985 van 6247

Ontwerp & scherm
4.9
Prestaties & hardware
1.2
Camera
2.5
Connectiviteit
2.5
Batterij & opladen
1.9

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Prestaties & hardware1.2
  • Batterij & opladen1.9
  • Connectiviteit2.5
Scherm
6″IPS LCD720 × 1.280 px
Ontwerp
165 g76,4 mm162 mm8,2 mm
Prestaties
Spreadtrum SC7731CQuad-core2 GB RAM16 GB
AnTuTu
31.000Beter dan 2% van de telefoons
Batterij
2.800 mAh
Camera’s
8 Mpx · f/2,2selfie 5 Mpx

Leagoo

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
Spreadtrum SC7731C
Productieproces
28 nm
Grafische GPU
ARM Mali-400 MP1
Maximale CPU-kloksnelheid
1,3 GHz
Maximale opslagcapaciteit
16 GB
AnTuTu-score
31.000
CPU-beschrijving
4× Cortex-A7 op 1.3 GHz
Processortype
Quad-core
64-bits processor
Nee
RAM-capaciteit
2 GB
RAM-type
LPDDR3
Uitbreidbare opslag
Ja
AnTuTu-versie
v7

Ontwerp

Behuizingskleuren
Zwart, Blauw, Goud
Behuizingsdikte
8,2 mm
Lichaamsbreedte
76,4 mm
Lichaamslengte
162 mm
Gewicht
165 g
Bruikbaar oppervlak
80 %
Lichaamsmaterialen
Kunststof
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Nee

Batterij

Batterijcapaciteit
2.800 mAh
Batterijtype
Li-Ion
Batterij-eigenschappen
Verwijderbaar

Scherm

Beeldverhouding
18:9
Schermtechnologie
IPS LCD
Schermdiagonaal
6″
Horizontale schermresolutie
720 px
Verticale schermresolutie
1.280 px
Pixeldichtheid van het scherm
215 ppi
Schermfuncties
Capacitieve aanraking, Multi-touch
Geïntegreerde projector
Nee

Sensor

Sensorfuncties
Versnellingsmeter, Lichtsensor, Nabijheidssensor

Software

Google-services
Ja

Connectiviteit

SIM-configuraties
Dubbele nano-simkaart, Dubbele sim met dubbele stand-by
Mobiele banden
2G GSM B2, 2G GSM B3, 2G GSM B5, 2G GSM B8, 3G UMTS B1, 3G UMTS B2, 3G UMTS B5, 3G UMTS B8
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Wi-Fi-functies
Wi-Fi-hotspot
Bluetooth-versie
Bluetooth 4.0
Bluetooth-profielen
A2DP
Navigatiesystemen
GPS, A-GPS
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, Computersynchronisatie, OTA-synchronisatie, FM-radio, Internetdeling, USB-opladen, USB-massaopslag

Audio

Audiofuncties
A2DP

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

2.32 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

2 GB / 16 GB / Wereldwijd

Ontwerp & scherm

4.9

Schermtechnologie IPS LCD
5.0
Pixeldichtheid van het scherm 215 ppi
2.5
Schermfuncties Capacitieve aanraking, Multi-touch
0.0
Gewicht 165 g
9.5
Bruikbaar oppervlak 80 %
6.5
Behuizingsdikte 8,2 mm
7.6

Prestaties & hardware

1.2

AnTuTu-score 31.000
0.5
RAM-capaciteit 2 GB
1.0
Productieproces 28 nm
1.0
Maximale opslagcapaciteit 16 GB
1.0
Maximale CPU-kloksnelheid 1,3 GHz
2.0
RAM-type LPDDR3
2.5

Camera

2.5

Diafragma f/2,2
6.0
Optische beeldstabilisatie Nee
2.0
Resolutie 8 Mpx
3.0
Camerafuncties Digitale zoom, Autofocus, Scherpstellen via aanraking, Continu fotograferen, Geotagging, HDR, Gezichtsdetectie, Witbalansinstellingen, ISO-instellingen, Belichtingscompensatie, Scènemodus, Zelfontspanner
0.0

Connectiviteit

2.5

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, Computersynchronisatie, OTA-synchronisatie, FM-radio, Internetdeling, USB-opladen, USB-massaopslag
0.0
Mobiele banden 2G GSM B2, 2G GSM B3, 2G GSM B5, 2G GSM B8, 3G UMTS B1, 3G UMTS B2, 3G UMTS B5, 3G UMTS B8
3.0
Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11 b/g/n
2.0
Bluetooth-versie Bluetooth 4.0
2.0
Navigatiesystemen GPS, A-GPS
4.0
SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart, Dubbele sim met dubbele stand-by
7.5

Batterij & opladen

1.9

Batterijcapaciteit 2.800 mAh
3.0
Batterij-eigenschappen Verwijderbaar
0.0

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
4.88
Prestaties & hardware
1.19
Camera
2.5
Connectiviteit
2.45
Batterij & opladen
1.88
NeoScore-rang
#5985 / 6247

Z20

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Hoofdcamera aan de achterzijde

Resolutie
8 Mpx
Sensortype
CMOS
Diafragma
f/2,2
Optische beeldstabilisatie
Nee
Camerafuncties
Digitale zoom, Autofocus, Scherpstellen via aanraking, Continu fotograferen, Geotagging, HDR, Gezichtsdetectie, Witbalansinstellingen, ISO-instellingen, Belichtingscompensatie, Scènemodus, Zelfontspanner
Sensor
Resolutie
8 Mpx
Sensortype
CMOS
Lens
Diafragma
f/2,2
Optische beeldstabilisatie
Nee
Functies
Camerafuncties
Digitale zoom, Autofocus, Scherpstellen via aanraking, Continu fotograferen, Geotagging, HDR, Gezichtsdetectie, Witbalansinstellingen, ISO-instellingen, Belichtingscompensatie, Scènemodus, Zelfontspanner
2

Camera aan de voorkant

Resolutie
5 Mpx
Sensor
Resolutie
5 Mpx
06
Z20
Z20
Z20
Z20
Z20
Z20

Variantdetails

Geheugen
2 GB
Markten
Wereldwijd
Opslag
16 GB
Marktcodes
Wereldwijd

Vergelijkingen met de Leagoo Z20

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Beschikbare varianten

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google