• Zwart
  • Blauw
  • 2 kleuren
LG

LG K40S

3.7 NeoScore Nr. 4855 van 6247

Gelanceerd in september 2019

Overzicht

NeoScore

3.7

Nr. 4855 van 6247

Ontwerp & scherm
4.8
Prestaties & hardware
2.4
Camera
4.3
Connectiviteit
4.6
Batterij & opladen
3.0

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Prestaties & hardware2.4
  • Batterij & opladen3.0
  • Camera4.3
Scherm
6,1″IPS LCD720 × 1.520 px
Ontwerp
186 g73,9 mm156,3 mm8,6 mm
Prestaties
MediaTek Helio P22Octa-Core3 GB RAM32 GB
AnTuTu
76.500Beter dan 9% van de telefoons
Batterij
3.500 mAh
Camera’s
13 Mpx · f/2,25 Mpx · f/2,2selfie 13 Mpx · f/2
Netwerk
4G3G2G
Software
Android 9

LG

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
MediaTek Helio P22
Productieproces
12 nm
Grafische GPU
PowerVR GE8320
Opslagtype
eMMC 5.1
Maximale CPU-kloksnelheid
2 GHz
Maximale opslagcapaciteit
32 GB
AnTuTu-score
76.500
Geekbench 6 single-core
233
Geekbench 6 multi-core
723
CPU-beschrijving
Octa-core Cortex-A53 op 2.0 GHz
Processortype
Octa-Core
64-bits processor
Ja
RAM-capaciteit
3 GB
RAM-type
DDR4
Uitbreidbare opslag
Ja

Ontwerp

Behuizingskleuren
Zwart, Blauw
Behuizingsdikte
8,6 mm
Lichaamsbreedte
73,9 mm
Lichaamslengte
156,3 mm
Gewicht
186 g
Bruikbaar oppervlak
80,4 %
Weerstandseigenschappen
MIL-STD-810G
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Nee

Batterij

Batterijcapaciteit
3.500 mAh
Batterijtype
Li-Polymer
Batterij-eigenschappen
Indicator batterijniveau, Oplaadbaar

Scherm

Beeldverhouding
19:9
Schermtechnologie
IPS LCD
Schermdiagonaal
6,1″
Horizontale schermresolutie
720 px
Verticale schermresolutie
1.520 px
Pixeldichtheid van het scherm
276 ppi
Schermfuncties
IPS LCD, Touchscreen
Geïntegreerde projector
Nee

Sensoren

Plaatsing van vingerafdruksensor
Achterkant

Sensor

Sensorfuncties
Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Nabijheidssensor

Software

Besturingssysteem
Android 9
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
9
Directe besturingssysteemupdates
Nee

Connectiviteit

SIM-configuraties
Eén nano-simkaart, Dubbele nano-simkaart
Mobiele banden
2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B5, 3G UMTS B8, 3G UMTS B2, 3G UMTS B1, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20
Mobiele technologieën
GSM, HSPA, LTE
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
Wi-Fi-functies
Dubbele band, Wi-Fi Direct, DLNA
Bluetooth-versie
Bluetooth 5.0
Bluetooth-profielen
A2DP, LE
Navigatiesystemen
GPS, GLONASS
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, NFC, DLNA, microUSB, USB OTG, USB-opladen
USB-versie
microUSB
Max. downloadsnelheid
300 Mbps
Max. uploadsnelheid
50 Mbps

Audio

Aantal microfoons
2
Audiofuncties
Luidspreker

Technische gegevens

Modelnummers
LMX430HM, LM-X430

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

3.69 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

K40S

Ontwerp & scherm

4.8

Schermtechnologie IPS LCD
5.0
Pixeldichtheid van het scherm 276 ppi
4.3
Schermfuncties IPS LCD, Touchscreen
0.0
Gewicht 186 g
7.4
Bruikbaar oppervlak 80,4 %
6.6
Behuizingsdikte 8,6 mm
6.8

Prestaties & hardware

2.4

AnTuTu-score 76.500
0.5
RAM-capaciteit 3 GB
2.1
Opslagtype eMMC 5.1
2.0
Productieproces 12 nm
3.7
Maximale opslagcapaciteit 32 GB
1.1
Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
4.1
RAM-type DDR4
5.0

Camera

4.3

Diafragma f/2,2
6.0
Optische beeldstabilisatie Nee
2.0
Resolutie 13 Mpx
6.1
Optische zoom 0 x
0.0
Camerafuncties Ledflitser, Panorama, HDR, Burstmodus, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
0.0

Connectiviteit

4.6

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, NFC, DLNA, microUSB, USB OTG, USB-opladen
1.5
Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B5, 3G UMTS B8, 3G UMTS B2, 3G UMTS B1, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20
6.5
Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
5.0
Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
5.0
Navigatiesystemen GPS, GLONASS
4.0
SIM-configuraties Eén nano-simkaart, Dubbele nano-simkaart
7.5

Batterij & opladen

3.0

Batterijcapaciteit 3.500 mAh
4.7
Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
0.0

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
4.83
Prestaties & hardware
2.37
Camera
4.34
Connectiviteit
4.58
Batterij & opladen
2.99
NeoScore-rang
#4855 / 6247

K40S

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Hoofdcamera achter

Resolutie
13 Mpx
Sensortype
CMOS
Video-opname
1080p bij 30 fps
Slowmotion-video
Nee
Framesnelheid voor slow motion
30 fps
Optische zoom
0 x
Sensor
Resolutie
13 Mpx
Sensortype
CMOS
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps
Slowmotion-video
Nee
Framesnelheid voor slow motion
30 fps
Lens
Optische zoom
0 x
Diafragma
f/2,2
Optische beeldstabilisatie
Nee
Flitser
Flitstype
LED
Aantal flits-leds
1 LED
Functies
Camerafuncties
Ledflitser, Panorama, HDR, Burstmodus, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
2

Ultragroothoekcamera achter

Resolutie
5 Mpx
Diafragma
f/2,2
Optische beeldstabilisatie
Nee
Sensor
Resolutie
5 Mpx
Lens
Diafragma
f/2,2
Optische beeldstabilisatie
Nee
3

frontcamera

Resolutie
13 Mpx
Sensorgrootte
1/3,1″
Pixelgrootte
1,12 µm
Video-opname
1080p bij 30 fps
Diafragma
f/2
Sensor
Resolutie
13 Mpx
Sensorgrootte
1/3,1″
Pixelgrootte
1,12 µm
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps
Lens
Diafragma
f/2

Vergelijkingen met de LG K40S

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google