Technische gegevens naast elkaar
Motorola Moto G86 Power vs Motorola Moto G77
Vergelijking tussen Motorola Moto G86 Power en Motorola Moto G77: camera, accu, snelladen, scherm, prestaties en kleuren, naast elkaar. Meer smartphones van Motorola.
Het oordeel
Jouw keuze: Motorola Moto G86 Power, voorop bij Ontwerp & scherm, Prestaties & hardware, Connectiviteit en Batterij & opladen. Tenzij Camera de doorslag geeft.
| Categorie | Moto G86 Power | Moto G77 |
|---|---|---|
| Ontwerp & scherm | 8.4 | 7.8 |
| Prestaties & hardware | 6.4 | 5.3 |
| Camera | 6.5 | 7.0 |
| Connectiviteit | 7.9 | 7.2 |
| Batterij & opladen | 6.2 | 5.9 |
Welke past bij jou?
Motorola Moto G86 Power, als je geeft om…
- Batterijcapaciteit
- 6.720 mAh
- tegenover 5.200 mAh
- AnTuTu-score
- 985.368
- tegenover 449.588
- RAM-capaciteit
- 12 GB
- tegenover 8 GB
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E, Wi-Fi 802.11a/b/g
- tegenover Wi-Fi 802.11a/b/g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Motorola Moto G77, als je geeft om…
- Piekhelderheid scherm
- 5.000 nits
- tegenover 4.500 nits
- Gewicht
- 182 g
- tegenover 198 g
- Behuizingsdikte
- 7,3 mm
- tegenover 8,7 mm
- Repareerbaarheidsklasse
- A
- tegenover B
Specificaties vergelijken
Prestaties
| Specificatie | Moto G86 Power | Moto G77 |
|---|---|---|
| Processormodel | MediaTek Dimensity 7300 | MediaTek Dimensity 6400 |
| Productieproces | 4 nm Beste waarde | 6 nm |
| Grafische GPU | Mali-G615 MC2 | Mali-G57 MC2 |
| Opslagtype | — | UFS 2.2 |
| Maximale CPU-kloksnelheid | 2,5 GHz | 2,5 GHz |
| Maximale opslagcapaciteit | 512 GB Beste waarde | 256 GB |
| AnTuTu-score | 985.368 Beste waarde | 449.588 |
| Geekbench 6 single-core | 1.026 | — |
| Geekbench 6 multi-core | 2.932 | — |
| CPU-beschrijving | Octa-core CPU met vier Cortex-A78-kernen op 2.5 GHz en vier Cortex-A55-kernen op 2.0 GHz | Octa-core CPU met 2 Cortex-A76-kernen op 2.5 GHz en 6 Cortex-A55-kernen op 2.0 GHz |
| Processortype | Octa-Core | Octa-Core |
| 64-bits processor | Ja | Ja |
| RAM-capaciteit | 12 GB Beste waarde | 8 GB |
| RAM-type | LPDDR4X | LPDDR4X |
| Uitbreidbare opslag | Ja | Ja |
| AnTuTu-versie | v11 | v11 |
Ontwerp
| Specificatie | Moto G86 Power | Moto G77 |
|---|---|---|
| Behuizingskleuren | Blauw, Groen, Rood, Roze, Grijs, Goud, Cyaan | Zwart, Groen |
| Behuizingsdikte | 8,7 mm | 7,3 mm Beste waarde |
| Lichaamsbreedte | 74,7 mm | 77,4 mm |
| Lichaamslengte | 161,2 mm | 164,2 mm |
| Gewicht | 198 g | 182 g Beste waarde |
| Bruikbaar oppervlak | 89,2 % Beste waarde | 88,5 % |
| Lichaamsmaterialen | Glas, Kunststof, Polycarbonaat, Leer | Glas, Kunststof, Leer |
| Weerstandseigenschappen | IP68, IP69, MIL-STD-810H Beste waarde | IP64, MIL-STD-810H |
| Waterdichte diepte | 1,5 m | — |
| Valweerstandsklasse | B | B |
| Repareerbaarheidsklasse | B | A Beste waarde |
| Valtesttelling | 180 | 180 |
Batterij
| Specificatie | Moto G86 Power | Moto G77 |
|---|---|---|
| Batterij-efficiëntieklasse | A | A |
| Batterijcapaciteit | 6.720 mAh Beste waarde | 5.200 mAh |
| Batterijtype | Li-Polymer | Li-Polymer |
| Snel opladen | 30 W | 30 W |
| Batterij-eigenschappen | Niet verwijderbaar, Snel opladen, Oplaadbaar, Indicator batterijniveau | Niet verwijderbaar, Snel opladen, Oplaadbaar, Indicator batterijniveau |
| Batterijduur | 67 h 39 min Beste waarde | 61 h |
| Laadcycli | 1.000 | 1.200 Beste waarde |
Scherm
| Specificatie | Moto G86 Power | Moto G77 |
|---|---|---|
| Beeldverhouding | 20:9 | 19.5:9 |
| Schermtechnologie | pOLED Beste waarde | AMOLED |
| Piekhelderheid scherm | 4.500 nits | 5.000 nits Beste waarde |
| Schermdiagonaal | 6,67″ | 6,78″ Beste waarde |
| Horizontale schermresolutie | 1.220 px | 1.272 px Beste waarde |
| Verticale schermresolutie | 2.712 px | 2.772 px Beste waarde |
| Pixeldichtheid van het scherm | 446 ppi | 450 ppi Beste waarde |
| Vernieuwingsfrequentie van het scherm | 120 Hz | 120 Hz |
| Aanraakbemonsteringsfrequentie | 240 Hz | — |
| Schermfuncties | Gorilla Glass 7i, Mohs-niveau 4, HDR10+, SGS-gecertificeerd, DCI-P3, Capacitieve aanraking, Multi-touch, Krasbestendig, Frameloos, Een miljard kleuren, Cameragat in het scherm, 10-bits paneel | Gorilla Glass 7i, Mohs-niveau 4, HDR, Cameragat in het scherm, SGS-gecertificeerd, 10-bits paneel, Krasbestendig, Capacitieve aanraking, Multi-touch, Frameloos, Altijd zichtbaar display |
Sensoren
| Specificatie | Moto G86 Power | Moto G77 |
|---|---|---|
| Plaatsing van vingerafdruksensor | Onder het scherm | Zijkant |
Sensor
| Specificatie | Moto G86 Power | Moto G77 |
|---|---|---|
| Sensorfuncties | Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Gyroscoop, Nabijheidssensor, Kompas, Lichtsensor | Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Gyroscoop, Nabijheidssensor, Kompas, Lichtsensor |
Software
| Specificatie | Moto G86 Power | Moto G77 |
|---|---|---|
| Besturingssysteem | Android 15 | Android 16 |
| Besturingssysteemfamilie | Android | Android |
| Besturingssysteemversie | 15 | 16 Beste waarde |
| Besturingssysteemupdates | 6 jaar | 7 jaar Beste waarde |
| Google-services | Ja | Ja |
Connectiviteit
| Specificatie | Moto G86 Power | Moto G77 |
|---|---|---|
| SIM-configuraties | Nano-sim + eSIM, Dubbele nano-simkaart, Dubbele sim met dubbele stand-by | Nano-sim + eSIM, Dubbele nano-simkaart, Dubbele sim met dubbele stand-by, Dual-sim |
| Mobiele banden | 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B1, 3G UMTS B2, 3G UMTS B3, 3G UMTS B5, 3G UMTS B8, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, 4G LTE B26, 4G LTE B28A, 4G LTE B28B, 4G LTE B32, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 4G LTE B42, 4G LTE B71, 5G NR n1, 5G NR n3, 5G NR n5, 5G NR n7, 5G NR n8, 5G NR n20, 5G NR n26, 5G NR n28a, 5G NR n28b, 5G NR n38, 5G NR n40, 5G NR n41, 5G NR n71, 5G NR n77, 5G NR n78 | 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B1, 3G UMTS B2, 3G UMTS B3, 3G UMTS B5, 3G UMTS B8, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, 4G LTE B26, 4G LTE B28A, 4G LTE B28B, 4G LTE B32, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 4G LTE B42, 4G LTE B71, 5G NR n1, 5G NR n3, 5G NR n5, 5G NR n7, 5G NR n8, 5G NR n20, 5G NR n26, 5G NR n28a, 5G NR n28b, 5G NR n38, 5G NR n40, 5G NR n41, 5G NR n71, 5G NR n75, 5G NR n77, 5G NR n78 |
| Mobiele technologieën | GSM, HSPA, LTE, 5G | GSM, HSPA, LTE, 5G |
| Wi-Fi-normen | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E, Wi-Fi 802.11a/b/g Beste waarde | Wi-Fi 802.11a/b/g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi-functies | Dubbele band, Wi-Fi-hotspot, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display | Dubbele band, Wi-Fi-hotspot, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.4 | Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth-profielen | A2DP, LE | A2DP, LE, aptX HD |
| Navigatiesystemen | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Connectiviteitsfuncties | Ondersteuning voor Smart Connect, NFC, USB-opladen, USB-massaopslag, USB OTG, USB Host 2.0, USB Type-C, eSIM, Computersynchronisatie, OTA-synchronisatie, Internetdeling, VoLTE | NFC, USB Type-C, USB-opladen, USB-massaopslag, USB Host 2.0, USB OTG, Computersynchronisatie, OTA-synchronisatie, Internetdeling, VoLTE, eSIM, USB 2.0 |
| USB-versie | USB 2.0 | USB 2.0 |
| Max. downloadsnelheid | 3.270 Mbps | 3.300 Mbps Beste waarde |
| Max. uploadsnelheid | 3.270 Mbps | — |
Audio
| Specificatie | Moto G86 Power | Moto G77 |
|---|---|---|
| Audiofuncties | A2DP, LE, Stereoluidsprekers, Dolby Atmos | Stereoluidsprekers, Dolby Atmos, Hi-res audio, A2DP, LE, aptX HD |
Technische gegevens
| Specificatie | Moto G86 Power | Moto G77 |
|---|---|---|
| Introductieprijs | — | 200 € |
| Modelnummers | XT2527-7 | XT2621-4 |
Gerelateerde vergelijkingen
- Motorola Moto G86 Power vs Samsung Galaxy A27
- Motorola Moto G86 Power vs Xiaomi Poco M8 Pro
- Motorola Moto G86 Power vs Honor X80 Pro Max
- Motorola Moto G86 Power vs Oppo F31 Pro
- Motorola Moto G77 vs Oscal Tank 1
- Motorola Moto G77 vs Tecno Camon 50 4G
- Motorola Moto G77 vs Oukitel WP200 Pro
- Motorola Moto G77 vs Oppo K15s