Motorola
4 GB / 64 GB / Wereldwijd · Gelanceerd in oktober 2010
Overzicht
NeoScore
1.5
Nr. 6231 van 6246
- Ontwerp & scherm
- 4.1
- Prestaties & hardware
- 2.1
- Camera
- 0.9
- Connectiviteit
- 1.6
- Batterij & opladen
- 0.6
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Batterij & opladen0.6
- Camera0.9
- Connectiviteit1.6
- Scherm
- 3,7″TFT LCD480 × 854 px
- Ontwerp
- 118 g59 mm107 mm13,4 mm
- Prestaties
- TI OMAP 36104 GB RAM64 GB
- AnTuTu
- 174.500Beter dan 49% van de telefoons
- Batterij
- 1.540 mAh
- Camera’s
- 5 Mpx
- Netwerk
- 3G2G
- Software
- Android 2.1
Meer telefoons van Motorola
Alles bekijken →Motorola
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- TI OMAP 3610
- Grafische GPU
- PowerVR SGX530
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 0,8 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 64 GB
- AnTuTu-score
- 174.500
- CPU-beschrijving
- 800 MHz Cortex-A8
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 4 GB
- Uitbreidbare opslag
- Ja
- AnTuTu-versie
- v8
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Zwart, Wit
- Behuizingsdikte
- 13,4 mm
- Lichaamsbreedte
- 59 mm
- Lichaamslengte
- 107 mm
- Gewicht
- 118 g
- Bruikbaar oppervlak
- 59,8 %
- Weerstandseigenschappen
- Stofbestendig, Waterbestendig
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 1.540 mAh
- Batterijtype
- Li-Polymer
- Gesprekstijd
- 6 h 48 min
- Stand-bytijd
- 238 h
Scherm
- Beeldverhouding
- 16:9
- Schermtechnologie
- TFT LCD
- Schermdiagonaal
- 3,7″
- Horizontale schermresolutie
- 480 px
- Verticale schermresolutie
- 854 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 265 ppi
- Schermfuncties
- Touchscreen, Gorilla Glass
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensor
- Sensorfuncties
- Versnellingsmeter, Nabijheidssensor, Kompas
Software
- Besturingssysteem
- Android 2.1
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 2
- Webbrowser
- HTML
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Mini-sim
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11 b/g/n
- Wi-Fi-functies
- DLNA, Wi-Fi-hotspot
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 2.1
- Bluetooth-profielen
- A2DP
- Navigatiesystemen
- GPS, A-GPS
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0
- USB-versie
- USB 2.0
- Amerikaanse SAR hoofd
- 1,52 W/kg
- Amerikaanse SAR lichaam
- 1,53 W/kg
Audio
- Audiofuncties
- Luidspreker
Functies
- Ingebouwde functies
- MOTOBLUR UI, Live-widgets, MP3-speler, MP4-speler, Documentviewer, Fotoviewer, Organizer, Spraakmemo, Spraakgestuurd bellen, Spraakopdracht, Voorspellende tekstinvoer
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
1.49
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
4 GB / 64 GB / Wereldwijd
Ontwerp & scherm
4.1
- Schermtechnologie TFT LCD
- 4.5
- Pixeldichtheid van het scherm 265 ppi
- 4.0
- Schermfuncties Touchscreen, Gorilla Glass
- 1.0
- Gewicht 118 g
- 10.0
- Bruikbaar oppervlak 59,8 %
- 1.0
- Behuizingsdikte 13,4 mm
- 2.5
Prestaties & hardware
2.1
- AnTuTu-score 174.500
- 0.8
- RAM-capaciteit 4 GB
- 3.1
- Maximale opslagcapaciteit 64 GB
- 3.1
- Maximale CPU-kloksnelheid 0,8 GHz
- 2.0
Camera
0.9
- Optische beeldstabilisatie Nee
- 2.0
- Resolutie 5 Mpx
- 1.0
- Camerafuncties Ledflitser
- 0.0
Connectiviteit
1.6
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0
- 0.0
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100
- 1.0
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11 b/g/n
- 2.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 2.1
- 1.1
- Navigatiesystemen GPS, A-GPS
- 4.0
- SIM-configuraties Mini-sim
- 4.0
Batterij & opladen
0.6
- Batterijcapaciteit 1.540 mAh
- 1.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 4.08
- Prestaties & hardware
- 2.07
- Camera
- 0.89
- Connectiviteit
- 1.56
- Batterij & opladen
- 0.64
- NeoScore-rang
- #6231 / 6246
DEFY
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Primaire camera aan de achterkant
- Resolutie
- 5 Mpx
- Sensortype
- ISOCELL
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
- Pixelbinning
- 4 :1
- Video-opname
- 480p bij 30 fps
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Sensor
- Resolutie
- 5 Mpx
- Sensortype
- ISOCELL
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
- Pixelbinning
- 4 :1
Video
- Video-opname
- 480p bij 30 fps
Lens
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Ledflitser
Productgalerij
04



Variantdetails
- Geheugen
- 4 GB
- Markten
- Wereldwijd
- Opslag
- 64 GB
- Marktcodes
- Wereldwijd
Productfamilie
DEFYPrijzen Geen winkels
→