DEFY DEFY DEFY DEFY 1/4
  • Zwart
  • Wit
  • 2 kleuren
Motorola

Motorola DEFY

1.5 NeoScore Nr. 6231 van 6246

Gelanceerd in oktober 2010

Overzicht

NeoScore

1.5

Nr. 6231 van 6246

Ontwerp & scherm
4.1
Prestaties & hardware
2.1
Camera
0.9
Connectiviteit
1.6
Batterij & opladen
0.6

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Batterij & opladen0.6
  • Camera0.9
  • Connectiviteit1.6
Scherm
3,7″TFT LCD480 × 854 px
Ontwerp
118 g59 mm107 mm13,4 mm
Prestaties
TI OMAP 36104 GB RAM64 GB
AnTuTu
174.500Beter dan 49% van de telefoons
Batterij
1.540 mAh
Camera’s
5 Mpx
Netwerk
3G2G
Software
Android 2.1

Motorola

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
TI OMAP 3610
Grafische GPU
PowerVR SGX530
Maximale CPU-kloksnelheid
0,8 GHz
Maximale opslagcapaciteit
64 GB
AnTuTu-score
174.500
CPU-beschrijving
800 MHz Cortex-A8
64-bits processor
Ja
RAM-capaciteit
4 GB
Uitbreidbare opslag
Ja
AnTuTu-versie
v8

Ontwerp

Behuizingskleuren
Zwart, Wit
Behuizingsdikte
13,4 mm
Lichaamsbreedte
59 mm
Lichaamslengte
107 mm
Gewicht
118 g
Bruikbaar oppervlak
59,8 %
Weerstandseigenschappen
Stofbestendig, Waterbestendig
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Nee

Batterij

Batterijcapaciteit
1.540 mAh
Batterijtype
Li-Polymer
Gesprekstijd
6 h 48 min
Stand-bytijd
238 h

Scherm

Beeldverhouding
16:9
Schermtechnologie
TFT LCD
Schermdiagonaal
3,7″
Horizontale schermresolutie
480 px
Verticale schermresolutie
854 px
Pixeldichtheid van het scherm
265 ppi
Schermfuncties
Touchscreen, Gorilla Glass
Geïntegreerde projector
Nee

Sensor

Sensorfuncties
Versnellingsmeter, Nabijheidssensor, Kompas

Software

Besturingssysteem
Android 2.1
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
2
Webbrowser
HTML

Connectiviteit

SIM-configuraties
Mini-sim
Mobiele banden
2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100
Mobiele technologieën
GSM, HSPA
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Wi-Fi-functies
DLNA, Wi-Fi-hotspot
Bluetooth-versie
Bluetooth 2.1
Bluetooth-profielen
A2DP
Navigatiesystemen
GPS, A-GPS
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0
USB-versie
USB 2.0
Amerikaanse SAR hoofd
1,52 W/kg
Amerikaanse SAR lichaam
1,53 W/kg

Audio

Audiofuncties
Luidspreker

Functies

Ingebouwde functies
MOTOBLUR UI, Live-widgets, MP3-speler, MP4-speler, Documentviewer, Fotoviewer, Organizer, Spraakmemo, Spraakgestuurd bellen, Spraakopdracht, Voorspellende tekstinvoer

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

1.49 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

4 GB / 64 GB / Wereldwijd

Ontwerp & scherm

4.1

Schermtechnologie TFT LCD
4.5
Pixeldichtheid van het scherm 265 ppi
4.0
Schermfuncties Touchscreen, Gorilla Glass
1.0
Gewicht 118 g
10.0
Bruikbaar oppervlak 59,8 %
1.0
Behuizingsdikte 13,4 mm
2.5

Prestaties & hardware

2.1

AnTuTu-score 174.500
0.8
RAM-capaciteit 4 GB
3.1
Maximale opslagcapaciteit 64 GB
3.1
Maximale CPU-kloksnelheid 0,8 GHz
2.0

Camera

0.9

Optische beeldstabilisatie Nee
2.0
Resolutie 5 Mpx
1.0
Camerafuncties Ledflitser
0.0

Connectiviteit

1.6

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0
0.0
Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100
1.0
Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11 b/g/n
2.0
Bluetooth-versie Bluetooth 2.1
1.1
Navigatiesystemen GPS, A-GPS
4.0
SIM-configuraties Mini-sim
4.0

Batterij & opladen

0.6

Batterijcapaciteit 1.540 mAh
1.0

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
4.08
Prestaties & hardware
2.07
Camera
0.89
Connectiviteit
1.56
Batterij & opladen
0.64
NeoScore-rang
#6231 / 6246

DEFY

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Primaire camera aan de achterkant

Resolutie
5 Mpx
Sensortype
ISOCELL
Pixelgrootte
0,8 µm
Pixelbinning
4 :1
Video-opname
480p bij 30 fps
Optische beeldstabilisatie
Nee
Sensor
Resolutie
5 Mpx
Sensortype
ISOCELL
Pixelgrootte
0,8 µm
Pixelbinning
4 :1
Video
Video-opname
480p bij 30 fps
Lens
Optische beeldstabilisatie
Nee
Flitser
Flitstype
LED
Aantal flits-leds
1 LED
Functies
Camerafuncties
Ledflitser
04
DEFY
DEFY
DEFY
DEFY

Variantdetails

Geheugen
4 GB
Markten
Wereldwijd
Opslag
64 GB
Marktcodes
Wereldwijd

Beschikbare varianten

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google