• Paars
  • Blauw
  • 2 kleuren
Oppo

Oppo A7x

3.8 NeoScore Nr. 4770 van 6247

Gelanceerd in september 2018

Overzicht

NeoScore

3.8

Nr. 4770 van 6247

Ontwerp & scherm
6.2
Prestaties & hardware
3.7
Camera
3.3
Connectiviteit
3.5
Batterij & opladen
2.8

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Batterij & opladen2.8
  • Camera3.3
  • Connectiviteit3.5
Scherm
6,3″IPS LCD1.080 × 2.340 px
Ontwerp
169 g74 mm156,7 mm8 mm
Prestaties
MediaTek Helio P60Octa-Core4 GB RAM128 GB
Batterij
3.500 mAh10 W
Camera’s
16 Mpx · f/1,8selfie 16 Mpx · f/2
Netwerk
4G3G2G
Software
Android 8.1

Oppo

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
MediaTek Helio P60
Productieproces
12 nm
Grafische GPU
Mali-G72 MP3
Opslagtype
eMMC 5.1
Maximale CPU-kloksnelheid
2 GHz
Maximale opslagcapaciteit
128 GB
Geekbench 6 single-core
299
Geekbench 6 multi-core
1.155
CPU-beschrijving
Octa-core: 4 × 2.0 GHz Cortex-A73 en 4 × 2.0 GHz Cortex-A53
Processortype
Octa-Core
64-bits processor
Ja
RAM-capaciteit
4 GB
RAM-type
DDR4
Uitbreidbare opslag
Ja
Maximale geheugenkaart
256 GB

Ontwerp

Behuizingskleuren
Paars, Blauw
Behuizingsdikte
8 mm
Lichaamsbreedte
74 mm
Lichaamslengte
156,7 mm
Gewicht
169 g
Bruikbaar oppervlak
84 %
Lichaamsmaterialen
Glas, Kunststof
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Nee

Batterij

Batterijcapaciteit
3.500 mAh
Batterijtype
Li-Po
Snel opladen
10 W
Batterij-eigenschappen
Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar

Scherm

Beeldverhouding
19.5:9
Schermtechnologie
IPS LCD
Schermdiagonaal
6,3″
Horizontale schermresolutie
1.080 px
Verticale schermresolutie
2.340 px
Pixeldichtheid van het scherm
409 ppi
Schermfuncties
Gorilla Glass 5, Capacitieve aanraking
Geïntegreerde projector
Nee

Sensoren

Plaatsing van vingerafdruksensor
Achterkant

Sensor

Sensorfuncties
Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Gyroscoop, Nabijheidssensor, Kompas

Software

Besturingssysteem
Android 8.1
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
8
Directe besturingssysteemupdates
Nee

Connectiviteit

SIM-configuraties
Dubbele nano-simkaart
Mobiele banden
2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B34, 4G LTE B38, 4G LTE B39, 4G LTE B40, 4G LTE B41
Mobiele technologieën
GSM, CDMA, HSPA, EVDO, LTE
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 802.11a/b/g/n
Wi-Fi-functies
Dubbele band, Wi-Fi Direct
Bluetooth-versie
Bluetooth 4.2
Bluetooth-profielen
A2DP, LE
Navigatiesystemen
GPS, GLONASS, BeiDou
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB OTG
USB-versie
USB 2.0
Max. downloadsnelheid
600 Mbps
Max. uploadsnelheid
100 Mbps

Audio

Aantal microfoons
2
Audiofuncties
Luidspreker

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

3.76 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

A7x

Ontwerp & scherm

6.2

Schermtechnologie IPS LCD
5.0
Pixeldichtheid van het scherm 409 ppi
8.6
Schermfuncties Gorilla Glass 5, Capacitieve aanraking
0.0
Gewicht 169 g
9.1
Bruikbaar oppervlak 84 %
7.7
Behuizingsdikte 8 mm
8.0

Prestaties & hardware

3.7

RAM-capaciteit 4 GB
3.1
Opslagtype eMMC 5.1
2.0
Productieproces 12 nm
3.7
Maximale opslagcapaciteit 128 GB
5.6
Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
4.1
RAM-type DDR4
5.0

Camera

3.3

Sensorgrootte 1/3,1″
2.8
Diafragma f/1,8
8.0
Optische beeldstabilisatie Nee
2.0
Resolutie 16 Mpx
6.2
Camerafuncties Ledflitser, HDR, Panorama, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Scherpstellen via aanraking
0.0

Connectiviteit

3.5

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB OTG
0.0
Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B34, 4G LTE B38, 4G LTE B39, 4G LTE B40, 4G LTE B41
6.5
Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n
2.0
Bluetooth-versie Bluetooth 4.2
3.0
Navigatiesystemen GPS, GLONASS, BeiDou
6.0
SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
7.5

Batterij & opladen

2.8

Batterijcapaciteit 3.500 mAh
4.7
Snel opladen 10 W
2.0
Batterij-eigenschappen Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
0.0

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
6.16
Prestaties & hardware
3.69
Camera
3.33
Connectiviteit
3.5
Batterij & opladen
2.84
NeoScore-rang
#4770 / 6247

A7x

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Primaire camera aan de achterkant

Resolutie
16 Mpx
Sensortype
CMOS
Sensorgrootte
1/3,1″
Pixelgrootte
1 µm
Video-opname
1080p bij 30 fps
Slowmotion-video
Nee
Sensor
Resolutie
16 Mpx
Sensortype
CMOS
Sensorgrootte
1/3,1″
Pixelgrootte
1 µm
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps
Slowmotion-video
Nee
Lens
Diafragma
f/1,8
Optische beeldstabilisatie
Nee
Flitser
Flitstype
LED
Aantal flits-leds
1 LED
Functies
Camerafuncties
Ledflitser, HDR, Panorama, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Scherpstellen via aanraking
2

Frontcamera hoofdcamera

Resolutie
16 Mpx
Sensorgrootte
1/3,06″
Pixelgrootte
1 µm
Video-opname
1080p bij 30 fps
Diafragma
f/2
Camerafuncties
HDR, Naar voren gerichte LED-flitser
Sensor
Resolutie
16 Mpx
Sensorgrootte
1/3,06″
Pixelgrootte
1 µm
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps
Lens
Diafragma
f/2
Functies
Camerafuncties
HDR, Naar voren gerichte LED-flitser

Vergelijkingen met de Oppo A7x

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google