Overzicht
NeoScore
5.8
Nr. 1925 van 6241
- Ontwerp & scherm
- 7.7
- Prestaties & hardware
- 3.9
- Camera
- 9.0
- Connectiviteit
- 5.8
- Batterij & opladen
- 4.1
Sterke punten
- Camera9.0
Zwakke punten
- Prestaties & hardware3.9
- Batterij & opladen4.1
- Connectiviteit5.8
- Scherm
- 6,44″AMOLED1.080 × 2.400 px
- Ontwerp
- 175 g74,1 mm160,9 mm8,2 mm
- Prestaties
- Qualcomm Snapdragon 665Octa-Core6 GB RAM128 GB
- AnTuTu
- 229.344Beter dan 48% van de telefoons
- Batterij
- 4.025 mAh30 W
- Camera’s
- 48 Mpx · f/1,78 Mpx · f/2,22 Mpx · f/2,4selfie 16 Mpx · f/2
- Netwerk
- 4G
- Software
- Android 10
Meer telefoons van Oppo
Alles bekijken →Oppo
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- Qualcomm Snapdragon 665
- Productieproces
- 11 nm
- Grafische GPU
- Qualcomm Adreno 610
- Opslagtype
- UFS 2.1
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 128 GB
- AnTuTu-score
- 229.344
- CPU-beschrijving
- 4× Kryo 260 op 2.0 GHz + 4× Kryo 260 op 1.8 GHz
- Processortype
- Octa-Core
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 6 GB
- RAM-type
- DDR4
- Uitbreidbare opslag
- Ja
- AnTuTu-versie
- v9
- Maximale geheugenkaart
- 256 GB
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Zwart, Wit
- Behuizingsdikte
- 8,2 mm
- Lichaamsbreedte
- 74,1 mm
- Lichaamslengte
- 160,9 mm
- Gewicht
- 175 g
- Bruikbaar oppervlak
- 84 %
- Lichaamsmaterialen
- Kunststof
- Weerstandseigenschappen
- IP68
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 4.025 mAh
- Batterijtype
- Li-Polymer
- Snel opladen
- 30 W
- Batterij-eigenschappen
- Snel opladen, Niet verwijderbaar, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
Scherm
- Beeldverhouding
- 20:9
- Schermtechnologie
- AMOLED
- Schermdiagonaal
- 6,44″
- Horizontale schermresolutie
- 1.080 px
- Verticale schermresolutie
- 2.400 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 409 ppi
- Schermfuncties
- Waterdruppelnotch, Krasbestendig, Gorilla Glass 5, Capacitieve aanraking, Multi-touch, Frameloos, HDR10+
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Onder het scherm
Sensor
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Gyroscoop, Lichtsensor, Magnetometer, Kompas, Nabijheidssensor
Software
- Besturingssysteem
- Android 10
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 10
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
- Google-services
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart, Dubbele sim met dubbele stand-by
- Mobiele banden
- 2G GSM 1900, 2G GSM 1800, 2G GSM 850, 2G GSM 900, 3G UMTS B1, 3G UMTS B2, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS B5, 3G UMTS B6, 3G UMTS B8, 3G UMTS B19, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B18, 4G LTE B19, 4G LTE B20, 4G LTE B26, 4G LTE B28A, 4G LTE B28B, 4G LTE B38, 4G LTE B39, 4G LTE B40, 4G LTE B41
- Mobiele technologieën
- 4G, LTE
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
- Wi-Fi-functies
- Dubbele band, Wi-Fi-hotspot, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.0
- Bluetooth-profielen
- A2DP, LE
- Navigatiesystemen
- GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, QZSS, Galileo
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, Computersynchronisatie, NFC, Internetdeling, VoLTE, USB-opladen, USB-massaopslag, USB OTG, USB Type-C, FM-radio
- Max. downloadsnelheid
- 600 Mbps
- Max. uploadsnelheid
- 150 Mbps
Audio
- Aantal microfoons
- 2
- Audiofuncties
- A2DP, LE
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
5.77
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
6 GB / 128 GB / Japan
Ontwerp & scherm
7.7
- Schermtechnologie AMOLED
- 8.7
- Pixeldichtheid van het scherm 409 ppi
- 8.6
- Schermfuncties Waterdruppelnotch, Krasbestendig, Gorilla Glass 5, Capacitieve aanraking, Multi-touch, Frameloos, HDR10+
- 3.0
- Gewicht 175 g
- 8.5
- Weerstandseigenschappen IP68
- 8.5
- Bruikbaar oppervlak 84 %
- 7.7
- Behuizingsdikte 8,2 mm
- 7.6
Prestaties & hardware
3.9
- AnTuTu-score 229.344
- 1.0
- RAM-capaciteit 6 GB
- 5.1
- Opslagtype UFS 2.1
- 4.5
- Productieproces 11 nm
- 4.0
- Maximale opslagcapaciteit 128 GB
- 5.5
- Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
- 4.1
- RAM-type DDR4
- 5.0
Camera
9.0
- Diafragma f/1,7
- 8.5
- Optische beeldstabilisatie Ja
- 10.0
- Resolutie 48 Mpx
- 8.0
- Camerafuncties Digitale zoom, Optische zoom, Digitale beeldstabilisatie, Optische stabilisatie, Autofocus, Scherpstellen via aanraking, Continue autofocus, Continu fotograferen, Geotagging, HDR, Gezichtsdetectie, Witbalansinstellingen, ISO-instellingen, Belichtingscompensatie, Scènemodus, Zelfontspanner, 4K-video, Quadcamera, Burstmodus, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Tijdsverloop
- 8.0
Connectiviteit
5.8
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, Computersynchronisatie, NFC, Internetdeling, VoLTE, USB-opladen, USB-massaopslag, USB OTG, USB Type-C, FM-radio
- 3.0
- Mobiele banden 2G GSM 1900, 2G GSM 1800, 2G GSM 850, 2G GSM 900, 3G UMTS B1, 3G UMTS B2, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS B5, 3G UMTS B6, 3G UMTS B8, 3G UMTS B19, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B18, 4G LTE B19, 4G LTE B20, 4G LTE B26, 4G LTE B28A, 4G LTE B28B, 4G LTE B38, 4G LTE B39, 4G LTE B40, 4G LTE B41
- 8.0
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
- 5.0
- Navigatiesystemen GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, QZSS, Galileo
- 9.5
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart, Dubbele sim met dubbele stand-by
- 7.5
Batterij & opladen
4.1
- Batterijcapaciteit 4.025 mAh
- 6.0
- Snel opladen 30 W
- 5.5
- Batterij-eigenschappen Snel opladen, Niet verwijderbaar, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 7.67
- Prestaties & hardware
- 3.89
- Camera
- 9.03
- Connectiviteit
- 5.8
- Batterij & opladen
- 4.09
- NeoScore-rang
- #1925 / 6241
Reno3 A
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterzijde
- Resolutie
- 48 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
- Video-opname
- 4K bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Ja
- Framesnelheid voor slow motion
- 240 fps
Sensor
- Resolutie
- 48 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
Video
- Video-opname
- 4K bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Ja
- Framesnelheid voor slow motion
- 240 fps
Lens
- Optische zoom
- 0 x
- Diafragma
- f/1,7
- Optische beeldstabilisatie
- Ja
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Digitale zoom, Optische zoom, Digitale beeldstabilisatie, Optische stabilisatie, Autofocus, Scherpstellen via aanraking, Continue autofocus, Continu fotograferen, Geotagging, HDR, Gezichtsdetectie, Witbalansinstellingen, ISO-instellingen, Belichtingscompensatie, Scènemodus, Zelfontspanner, 4K-video, Quadcamera, Burstmodus, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Tijdsverloop
Telecamera aan de achterzijde
- Resolutie
- 8 Mpx
- Pixelgrootte
- 1 µm
- Diafragma
- f/2,2
Sensor
- Resolutie
- 8 Mpx
- Pixelgrootte
- 1 µm
Lens
- Diafragma
- f/2,2
Ultragroothoekcamera aan de achterzijde
- Resolutie
- 2 Mpx
- Diafragma
- f/2,4
Sensor
- Resolutie
- 2 Mpx
Lens
- Diafragma
- f/2,4
Camera aan de voorzijde
- Resolutie
- 16 Mpx
- Diafragma
- f/2
Sensor
- Resolutie
- 16 Mpx
Lens
- Diafragma
- f/2
Productgalerij
07






Variantdetails
- Geheugen
- 6 GB
- Markten
- Japan
- Opslag
- 128 GB
- Marktcodes
- Japan
Vergelijkingen met de Oppo Reno3 A
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
Beschikbare varianten
Prijzen Geen winkels
→