Overzicht
NeoScore
4.2
Nr. 4179 van 6247
- Ontwerp & scherm
- 4.7
- Prestaties & hardware
- 3.9
- Camera
- 2.4
- Connectiviteit
- 4.9
- Batterij & opladen
- 5.8
Efficiëntie
- Energie-efficiëntieA
- ABCDEFG
- RepareerbaarheidB
- ABCDE
- Bestand tegen herhaald vallenB
- ABCDE
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Camera2.4
- Prestaties & hardware3.9
- Ontwerp & scherm4.7
- Scherm
- 6,52″IPS LCD540 × 1.200 px
- Ontwerp
- 198 g75,9 mm163,6 mm9,3 mm
- Prestaties
- Unisoc T310Quad-core4 GB RAM128 GB
- Batterij
- 5.000 mAh10 W53 h 14 min
- Cameras
- 13 Mpxselfie 5 Mpx
- Network
- 4G3G2G
- Software
- Android 16
Meer telefoons van Oukitel
Alles bekijken →Oukitel
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- Unisoc T310
- Productieproces
- 12 nm
- Grafische GPU
- PowerVR GE8300
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 128 GB
- CPU-beschrijving
- Quad-core: 1 × 2.0 GHz Cortex-A75 and 3 × 1.8 GHz Cortex-A55
- Processortype
- Quad-core
- RAM-capaciteit
- 4 GB
- Uitbreidbare opslag
- Yes
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Rood, Zilver, Blauw, Zwart
- Behuizingsdikte
- 9,3 mm
- Lichaamsbreedte
- 75,9 mm
- Lichaamslengte
- 163,6 mm
- Gewicht
- 198 g
- Bruikbaar oppervlak
- 82,7 %
- Lichaamsmaterialen
- Glas, Kunststof
- Valweerstandsklasse
- B
- Repareerbaarheidsklasse
- B
- Opvouwbaar
- No
- Robuuste constructie
- No
- Valtesttelling
- 201
Batterij
- Batterij-efficiëntieklasse
- A
- Batterijcapaciteit
- 5.000 mAh
- Batterijtype
- Li-Polymer
- Snel opladen
- 10 W
- Batterij-eigenschappen
- Snel opladen, Omgekeerd opladen
- Batterijduur
- 53 h 14 min
- Laadcycli
- 1.000
Scherm
- Beeldverhouding
- 20:9
- Schermtechnologie
- IPS LCD
- Piekhelderheid scherm
- 450 nits
- Schermdiagonaal
- 6,52″
- Horizontale schermresolutie
- 540 px
- Verticale schermresolutie
- 1.200 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 202 ppi
- Geïntegreerde projector
- No
Sensor
- Sensorfuncties
- Versnellingsmeter
Software
- Besturingssysteem
- Android 16
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 16
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B12, 4G LTE B17, 4G LTE B19, 4G LTE B20, 4G LTE B25, 4G LTE B26, LTE B28, 4G LTE B66
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA, LTE
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
- Wi-Fi-functies
- Dubbele band
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.0
- Bluetooth-profielen
- A2DP, LE
- Navigatiesystemen
- GPS, Galileo, GLONASS, BeiDou
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB Type-C, USB 2.0, USB OTG
- USB-versie
- USB 2.0
Audio
- Audiofuncties
- A2DP, LE, Luidspreker
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
4.18
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
C18
Ontwerp & scherm
4.7
- Schermtechnologie IPS LCD
- 5.0
- Pixeldichtheid van het scherm 202 ppi
- 2.1
- Piekhelderheid scherm 450 nits
- 3.5
- Gewicht 198 g
- 6.2
- Bruikbaar oppervlak 82,7 %
- 7.3
- Behuizingsdikte 9,3 mm
- 5.7
Prestaties & hardware
3.9
- RAM-capaciteit 4 GB
- 3.1
- Productieproces 12 nm
- 3.7
- Maximale opslagcapaciteit 128 GB
- 5.6
- Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
- 4.1
Camera
2.4
- Sensorgrootte 1/3,06″
- 2.9
- Resolutie 13 Mpx
- 6.1
- Camerafuncties Ledflitser, HDR, Panorama, Autofocus
- 0.0
Connectiviteit
4.9
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB Type-C, USB 2.0, USB OTG
- 1.0
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B12, 4G LTE B17, 4G LTE B19, 4G LTE B20, 4G LTE B25, 4G LTE B26, LTE B28, 4G LTE B66
- 7.0
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
- 5.0
- Navigatiesystemen GPS, Galileo, GLONASS, BeiDou
- 7.5
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
5.8
- Batterijcapaciteit 5.000 mAh
- 8.9
- Snel opladen 10 W
- 2.0
- Batterij-eigenschappen Snel opladen, Omgekeerd opladen
- 4.3
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 4.72
- Prestaties & hardware
- 3.92
- Camera
- 2.44
- Connectiviteit
- 4.9
- Batterij & opladen
- 5.77
- NeoScore-rang
- #4179 / 6247
C18
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Rear main camera
- Resolutie
- 13 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/3,06″
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
- Camerafuncties
- Ledflitser, HDR, Panorama, Autofocus
Sensor
- Resolutie
- 13 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/3,06″
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Ledflitser, HDR, Panorama, Autofocus
Front camera
- Resolutie
- 5 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/5″
- Video-opname
- 720p bij 30 fps
Sensor
- Resolutie
- 5 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/5″
Video
- Video-opname
- 720p bij 30 fps
Camera system
- Sensorfuncties
- Versnellingsmeter
Sensor
- Sensorfuncties
- Versnellingsmeter
Productgalerij
03


Vergelijkingen met de Oukitel C18
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
Prijzen Geen winkels
→