Overzicht
NeoScore
3.6
Nr. 4917 van 6246
- Ontwerp & scherm
- 5.2
- Prestaties & hardware
- 3.1
- Camera
- 3.0
- Connectiviteit
- 3.5
- Batterij & opladen
- 3.8
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Camera3.0
- Prestaties & hardware3.1
- Connectiviteit3.5
- Scherm
- 6,1″IPS LCD720 × 1.560 px
- Ontwerp
- 166 g73,7 mm154,3 mm8,5 mm
- Prestaties
- MediaTek Helio P22Octa-Core3 GB RAM64 GB
- Batterij
- 4.000 mAh
- Camera’s
- 13 Mpx · f/2,2selfie 5 Mpx · f/2
- Netwerk
- 4G3G2G
- Software
- Android 9
Meer telefoons van Realme
Alles bekijken →Realme
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- MediaTek Helio P22
- Productieproces
- 12 nm
- Grafische GPU
- PowerVR GE8320
- Opslagtype
- eMMC 5.1
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 64 GB
- Geekbench 6 single-core
- 233
- Geekbench 6 multi-core
- 723
- CPU-beschrijving
- Octa-core Cortex-A53 op 2.0 GHz
- Processortype
- Octa-Core
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 3 GB
- RAM-type
- DDR4
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Zwart, Blauw
- Behuizingsdikte
- 8,5 mm
- Lichaamsbreedte
- 73,7 mm
- Lichaamslengte
- 154,3 mm
- Gewicht
- 166 g
- Bruikbaar oppervlak
- 80,3 %
- Lichaamsmaterialen
- Glas, Kunststof
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 4.000 mAh
- Batterij-eigenschappen
- Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
Scherm
- Beeldverhouding
- 19.5:9
- Schermtechnologie
- IPS LCD
- Schermdiagonaal
- 6,1″
- Horizontale schermresolutie
- 720 px
- Verticale schermresolutie
- 1.560 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 282 ppi
- Schermfuncties
- Gorilla Glass 3, IPS LCD, Touchscreen
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensor
- Sensorfuncties
- Versnellingsmeter, Nabijheidssensor, Kompas
Software
- Besturingssysteem
- Android 9
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 9
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B8, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA, LTE, 4G
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11 b/g/n
- Wi-Fi-functies
- Wi-Fi 802.11 b/g/n
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 4.2
- Bluetooth-profielen
- A2DP, LE
- Navigatiesystemen
- GPS, GLONASS, BeiDou
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0, USB OTG, DLNA
- USB-versie
- microUSB
- Max. downloadsnelheid
- 300 Mbps
- Max. uploadsnelheid
- 50 Mbps
Audio
- Aantal microfoons
- 2
- Audiofuncties
- Luidspreker
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
3.64
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
C2 (2020)
Ontwerp & scherm
5.2
- Schermtechnologie IPS LCD
- 5.0
- Pixeldichtheid van het scherm 282 ppi
- 4.5
- Schermfuncties Gorilla Glass 3, IPS LCD, Touchscreen
- 0.0
- Gewicht 166 g
- 9.4
- Bruikbaar oppervlak 80,3 %
- 6.6
- Behuizingsdikte 8,5 mm
- 7.0
Prestaties & hardware
3.1
- RAM-capaciteit 3 GB
- 2.1
- Opslagtype eMMC 5.1
- 2.0
- Productieproces 12 nm
- 3.7
- Maximale opslagcapaciteit 64 GB
- 3.1
- Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
- 4.1
- RAM-type DDR4
- 5.0
Camera
3.0
- Sensorgrootte 1/3,1″
- 2.8
- Diafragma f/2,2
- 6.0
- Optische beeldstabilisatie Nee
- 2.0
- Resolutie 13 Mpx
- 6.1
- Optische zoom 0 x
- 0.0
- Camerafuncties Ledflitser, HDR, Panorama, Burstmodus, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
- 0.0
Connectiviteit
3.5
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0, USB OTG, DLNA
- 0.0
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B8, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
- 6.5
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11 b/g/n
- 2.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 4.2
- 3.0
- Navigatiesystemen GPS, GLONASS, BeiDou
- 6.0
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
3.8
- Batterijcapaciteit 4.000 mAh
- 5.9
- Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 5.19
- Prestaties & hardware
- 3.14
- Camera
- 2.96
- Connectiviteit
- 3.5
- Batterij & opladen
- 3.78
- NeoScore-rang
- #4917 / 6246
C2 (2020)
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
13 MP-hoofdcamera
- Resolutie
- 13 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Sensorgrootte
- 1/3,1″
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps, 1080p-video-opname
- Slowmotion-video
- Nee
Sensor
- Resolutie
- 13 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Sensorgrootte
- 1/3,1″
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps, 1080p-video-opname
- Slowmotion-video
- Nee
- Framesnelheid voor slow motion
- 30 fps
Lens
- Optische zoom
- 0 x
- Diafragma
- f/2,2
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Ledflitser, HDR, Panorama, Burstmodus, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
Extra camera aan de achterzijde
- Pixelgrootte
- 1,75 µm
- Diafragma
- f/2,4
Sensor
- Pixelgrootte
- 1,75 µm
Lens
- Diafragma
- f/2,4
5 MP-frontcamera
- Resolutie
- 5 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/5″
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps, 1080p-video-opname
- Diafragma
- f/2
- Camerafuncties
- HDR
Sensor
- Resolutie
- 5 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/5″
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps, 1080p-video-opname
Lens
- Diafragma
- f/2
Functies
- Camerafuncties
- HDR
Vergelijkingen met de Realme C2 (2020)
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
Prijzen Geen winkels
→
