4 GB / 64 GB / India · Gelanceerd in oktober 2026
Overzicht
NeoScore
4.9
Nr. 3158 van 6241
- Ontwerp & scherm
- 5.1
- Prestaties & hardware
- 4.6
- Camera
- 3.7
- Connectiviteit
- 5.3
- Batterij & opladen
- 6.2
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Camera3.7
- Prestaties & hardware4.6
- Ontwerp & scherm5.1
- Scherm
- 6,7″PLS LCD720 × 1.600 px90 Hz
- Ontwerp
- 197 g77,4 mm167,4 mm8 mm
- Prestaties
- MediaTek Helio G99+Octa-Core4 GB RAM64 GB
- Batterij
- 6.000 mAh25 W
- Camera’s
- 50 Mpx · f/1,8selfie 8 Mpx · f/2
- Netwerk
- 4G3G2G
- Software
- Android 17
Meer telefoons van Samsung
Alles bekijken →Samsung
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- MediaTek Helio G99+
- Productieproces
- 6 nm
- Grafische GPU
- Mali-G57 MC2
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2,2 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 64 GB
- CPU-beschrijving
- Octa-core (2×2.2 GHz Cortex-A76 en 6×2.0 GHz Cortex-A55)
- Processortype
- Octa-Core
- RAM-capaciteit
- 4 GB
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Blauw
- Behuizingsdikte
- 8 mm
- Lichaamsbreedte
- 77,4 mm
- Lichaamslengte
- 167,4 mm
- Gewicht
- 197 g
- Bruikbaar oppervlak
- 83,6 %
- Lichaamsmaterialen
- Glas, Kunststof
- Weerstandseigenschappen
- IP64
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 6.000 mAh
- Snel opladen
- 25 W
- Batterij-eigenschappen
- Snel opladen
Scherm
- Beeldverhouding
- 20:9
- Schermtechnologie
- PLS LCD
- Schermdiagonaal
- 6,7″
- Horizontale schermresolutie
- 720 px
- Verticale schermresolutie
- 1.600 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 262 ppi
- Vernieuwingsfrequentie van het scherm
- 90 Hz
- Schermfuncties
- 90 Hz
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Zijkant
Sensor
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Nabijheidssensor
Software
- Besturingssysteem
- Android 17
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 17
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, LTE B28, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA, LTE
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
- Wi-Fi-functies
- Dubbele band, Wi-Fi Direct
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.3
- Bluetooth-profielen
- A2DP, LE
- Navigatiesystemen
- GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB Type-C
- USB-versie
- USB 2.0
- Amerikaanse SAR hoofd
- 0,62 W/kg
- SAR (EU) hoofd
- 0,75 W/kg
- SAR (EU) lichaam
- 1,29 W/kg
Audio
- Audiofuncties
- A2DP, LE, Luidspreker
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
4 GB / 64 GB / India
Ontwerp & scherm
5.1
- Schermtechnologie PLS LCD
- 5.0
- Vernieuwingsfrequentie van het scherm 90 Hz
- 7.0
- Pixeldichtheid van het scherm 262 ppi
- 3.9
- Schermfuncties 90 Hz
- 0.0
- Gewicht 197 g
- 6.3
- Weerstandseigenschappen IP64
- 4.0
- Bruikbaar oppervlak 83,6 %
- 7.6
- Behuizingsdikte 8 mm
- 8.0
Prestaties & hardware
4.6
- RAM-capaciteit 4 GB
- 3.1
- Productieproces 6 nm
- 7.0
- Maximale opslagcapaciteit 64 GB
- 3.1
- Maximale CPU-kloksnelheid 2,2 GHz
- 4.9
Camera
3.7
- Sensorgrootte 1/2,76″
- 3.4
- Diafragma f/1,8
- 8.0
- Optische beeldstabilisatie Nee
- 2.0
- Resolutie 50 Mpx
- 8.0
- Camerafuncties Ledflitser
- 0.0
Connectiviteit
5.3
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB Type-C
- 1.0
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, LTE B28, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
- 6.5
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.3
- 8.0
- Navigatiesystemen GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
- 7.5
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
6.2
- Batterijcapaciteit 6.000 mAh
- 10.0
- Snel opladen 25 W
- 5.0
- Batterij-eigenschappen Snel opladen
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 5.07
- Prestaties & hardware
- 4.56
- Camera
- 3.7
- Connectiviteit
- 5.25
- Batterij & opladen
- 6.16
- NeoScore-rang
- #3158 / 6241
Galaxy F08
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterkant
- Resolutie
- 50 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2,76″
- Pixelgrootte
- 0,64 µm
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps, 1080p bij 60 fps
- Slowmotion-video
- Ja
- Framesnelheid voor slow motion
- 60 fps
Sensor
- Resolutie
- 50 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2,76″
- Pixelgrootte
- 0,64 µm
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps, 1080p bij 60 fps
- Slowmotion-video
- Ja
- Framesnelheid voor slow motion
- 60 fps
Lens
- Diafragma
- f/1,8
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Ledflitser
Camera aan de voorkant
- Resolutie
- 8 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/4″
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
- Diafragma
- f/2
Sensor
- Resolutie
- 8 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/4″
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
Lens
- Diafragma
- f/2
Variantdetails
- Geheugen
- 4 GB
- Markten
- India
- Opslag
- 64 GB
- Marktcodes
- India
Vergelijkingen met de Samsung Galaxy F08 4 GB / 64 GB / India
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
- Samsung Galaxy F08 vs Hotwav Note 18 GT
- Samsung Galaxy F08 vs Oukitel C68
- Samsung Galaxy F08 vs Tecno Spark 50 4G
- Samsung Galaxy F08 vs Oppo A6x 4G
- Samsung Galaxy F08 vs Samsung Galaxy M08
- Samsung Galaxy F08 vs Samsung Galaxy A08 4G
- Samsung Galaxy F08 vs Samsung Galaxy F07
- Samsung Galaxy F08 vs Samsung Galaxy M07
Productfamilie
Galaxy F08Prijzen Geen winkels
→