Samsung

Samsung Galaxy F08 4 GB / 64 GB / India

4.9 NeoScore Nr. 3158 van 6241

4 GB / 64 GB / India · Gelanceerd in oktober 2026

Overzicht

NeoScore

4.9

Nr. 3158 van 6241

Ontwerp & scherm
5.1
Prestaties & hardware
4.6
Camera
3.7
Connectiviteit
5.3
Batterij & opladen
6.2

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Camera3.7
  • Prestaties & hardware4.6
  • Ontwerp & scherm5.1
Scherm
6,7″PLS LCD720 × 1.600 px90 Hz
Ontwerp
197 g77,4 mm167,4 mm8 mm
Prestaties
MediaTek Helio G99+Octa-Core4 GB RAM64 GB
Batterij
6.000 mAh25 W
Camera’s
50 Mpx · f/1,8selfie 8 Mpx · f/2
Netwerk
4G3G2G
Software
Android 17

Samsung

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
MediaTek Helio G99+
Productieproces
6 nm
Grafische GPU
Mali-G57 MC2
Maximale CPU-kloksnelheid
2,2 GHz
Maximale opslagcapaciteit
64 GB
CPU-beschrijving
Octa-core (2×2.2 GHz Cortex-A76 en 6×2.0 GHz Cortex-A55)
Processortype
Octa-Core
RAM-capaciteit
4 GB
Uitbreidbare opslag
Ja

Ontwerp

Behuizingskleuren
Blauw
Behuizingsdikte
8 mm
Lichaamsbreedte
77,4 mm
Lichaamslengte
167,4 mm
Gewicht
197 g
Bruikbaar oppervlak
83,6 %
Lichaamsmaterialen
Glas, Kunststof
Weerstandseigenschappen
IP64
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Nee

Batterij

Batterijcapaciteit
6.000 mAh
Snel opladen
25 W
Batterij-eigenschappen
Snel opladen

Scherm

Beeldverhouding
20:9
Schermtechnologie
PLS LCD
Schermdiagonaal
6,7″
Horizontale schermresolutie
720 px
Verticale schermresolutie
1.600 px
Pixeldichtheid van het scherm
262 ppi
Vernieuwingsfrequentie van het scherm
90 Hz
Schermfuncties
90 Hz
Geïntegreerde projector
Nee

Sensoren

Plaatsing van vingerafdruksensor
Zijkant

Sensor

Sensorfuncties
Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Nabijheidssensor

Software

Besturingssysteem
Android 17
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
17

Connectiviteit

SIM-configuraties
Dubbele nano-simkaart
Mobiele banden
2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, LTE B28, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
Mobiele technologieën
GSM, HSPA, LTE
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
Wi-Fi-functies
Dubbele band, Wi-Fi Direct
Bluetooth-versie
Bluetooth 5.3
Bluetooth-profielen
A2DP, LE
Navigatiesystemen
GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB Type-C
USB-versie
USB 2.0
Amerikaanse SAR hoofd
0,62 W/kg
SAR (EU) hoofd
0,75 W/kg
SAR (EU) lichaam
1,29 W/kg

Audio

Audiofuncties
A2DP, LE, Luidspreker

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

4.88 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

4 GB / 64 GB / India

Ontwerp & scherm

5.1

Schermtechnologie PLS LCD
5.0
Vernieuwingsfrequentie van het scherm 90 Hz
7.0
Pixeldichtheid van het scherm 262 ppi
3.9
Schermfuncties 90 Hz
0.0
Gewicht 197 g
6.3
Weerstandseigenschappen IP64
4.0
Bruikbaar oppervlak 83,6 %
7.6
Behuizingsdikte 8 mm
8.0

Prestaties & hardware

4.6

RAM-capaciteit 4 GB
3.1
Productieproces 6 nm
7.0
Maximale opslagcapaciteit 64 GB
3.1
Maximale CPU-kloksnelheid 2,2 GHz
4.9

Camera

3.7

Sensorgrootte 1/2,76″
3.4
Diafragma f/1,8
8.0
Optische beeldstabilisatie Nee
2.0
Resolutie 50 Mpx
8.0
Camerafuncties Ledflitser
0.0

Connectiviteit

5.3

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB Type-C
1.0
Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, LTE B28, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
6.5
Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
5.0
Bluetooth-versie Bluetooth 5.3
8.0
Navigatiesystemen GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
7.5
SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
7.5

Batterij & opladen

6.2

Batterijcapaciteit 6.000 mAh
10.0
Snel opladen 25 W
5.0
Batterij-eigenschappen Snel opladen
0.0

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
5.07
Prestaties & hardware
4.56
Camera
3.7
Connectiviteit
5.25
Batterij & opladen
6.16
NeoScore-rang
#3158 / 6241

Galaxy F08

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Hoofdcamera aan de achterkant

Resolutie
50 Mpx
Sensorgrootte
1/2,76″
Pixelgrootte
0,64 µm
Video-opname
1080p bij 30 fps, 1080p bij 60 fps
Slowmotion-video
Ja
Framesnelheid voor slow motion
60 fps
Sensor
Resolutie
50 Mpx
Sensorgrootte
1/2,76″
Pixelgrootte
0,64 µm
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps, 1080p bij 60 fps
Slowmotion-video
Ja
Framesnelheid voor slow motion
60 fps
Lens
Diafragma
f/1,8
Optische beeldstabilisatie
Nee
Flitser
Flitstype
LED
Aantal flits-leds
1 LED
Functies
Camerafuncties
Ledflitser
2

Camera aan de voorkant

Resolutie
8 Mpx
Sensorgrootte
1/4″
Pixelgrootte
1,12 µm
Diafragma
f/2
Sensor
Resolutie
8 Mpx
Sensorgrootte
1/4″
Pixelgrootte
1,12 µm
Lens
Diafragma
f/2

Variantdetails

Geheugen
4 GB
Markten
India
Opslag
64 GB
Marktcodes
India

Vergelijkingen met de Samsung Galaxy F08 4 GB / 64 GB / India

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Productfamilie

Galaxy F08

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google