Overzicht
NeoScore
5.2
Nr. 2701 van 6247
- Ontwerp & scherm
- 6.3
- Prestaties & hardware
- 4.1
- Camera
- 4.9
- Connectiviteit
- 5.1
- Batterij & opladen
- 5.9
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Prestaties & hardware4.1
- Camera4.9
- Connectiviteit5.1
- Scherm
- 6,4″Super AMOLED1.080 × 2.340 px
- Ontwerp
- 188 g75,1 mm159 mm8,9 mm
- Prestaties
- Samsung Exynos 9611Octa-Core6 GB RAM128 GB
- AnTuTu
- 180.321Beter dan 51% van de telefoons
- Batterij
- 6.000 mAh15 W
- Camera’s
- 48 Mpx · f/28 Mpx · f/2,2selfie 16 Mpx · f/2
- Netwerk
- 4G3G2G
- Software
- Android 9
Meer telefoons van Samsung
Alles bekijken →Samsung
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- Samsung Exynos 9611
- Productieproces
- 10 nm
- Grafische GPU
- Mali-G72 MP3
- Opslagtype
- UFS 2.1
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2,3 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 128 GB
- AnTuTu-score
- 180.321
- CPU-beschrijving
- Octa-core processor met 4 Cortex-A73-kernen op 2.3 GHz en 4 Cortex-A53-kernen op 1.7 GHz
- Processortype
- Octa-Core
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 6 GB
- RAM-type
- DDR4
- Uitbreidbare opslag
- Ja
- AnTuTu-versie
- v8
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Zwart, Blauw, Wit
- Behuizingsdikte
- 8,9 mm
- Lichaamsbreedte
- 75,1 mm
- Lichaamslengte
- 159 mm
- Gewicht
- 188 g
- Bruikbaar oppervlak
- 84,2 %
- Lichaamsmaterialen
- Glas, Kunststof
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 6.000 mAh
- Batterijtype
- Li-Polymer
- Snel opladen
- 15 W
- Batterij-eigenschappen
- Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
Scherm
- Beeldverhouding
- 19.5:9
- Schermtechnologie
- Super AMOLED
- Piekhelderheid scherm
- 420 nits
- Schermdiagonaal
- 6,4″
- Horizontale schermresolutie
- 1.080 px
- Verticale schermresolutie
- 2.340 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 403 ppi
- Schermfuncties
- Altijd zichtbaar display, Touchscreen
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Achterkant
Sensor
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Gyroscoop, Nabijheidssensor, Kompas
Software
- Besturingssysteem
- Android 9
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 9
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B5, 3G UMTS B8, 3G UMTS B2, 3G UMTS B1, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA, UMTS, LTE, 4G
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
- Wi-Fi-functies
- Dubbele band, Wi-Fi Direct
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.0
- Bluetooth-profielen
- A2DP, LE
- Navigatiesystemen
- GPS, GLONASS, BeiDou
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, NFC, FM-radio, USB Type-C, USB 2.0
- USB-versie
- USB 2.0
- Amerikaanse SAR hoofd
- 0,47 W/kg
- SAR (EU) hoofd
- 0,49 W/kg
- SAR (EU) lichaam
- 1,13 W/kg
- Max. downloadsnelheid
- 600 Mbps
- Max. uploadsnelheid
- 100 Mbps
Audio
- Aantal microfoons
- 2
- Audiofuncties
- A2DP, LE, Luidspreker
Technische gegevens
- Modelnummers
- SM-M307F, SM-M307FN, SM-M307F/DS, SM-M307FN/DS, SM-M3070
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
5.19
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
Galaxy M30s
Ontwerp & scherm
6.3
- Schermtechnologie Super AMOLED
- 8.7
- Pixeldichtheid van het scherm 403 ppi
- 8.5
- Piekhelderheid scherm 420 nits
- 3.2
- Schermfuncties Altijd zichtbaar display, Touchscreen
- 1.0
- Gewicht 188 g
- 7.2
- Bruikbaar oppervlak 84,2 %
- 7.8
- Behuizingsdikte 8,9 mm
- 6.2
Prestaties & hardware
4.1
- AnTuTu-score 180.321
- 0.9
- RAM-capaciteit 6 GB
- 5.1
- Opslagtype UFS 2.1
- 4.5
- Productieproces 10 nm
- 4.3
- Maximale opslagcapaciteit 128 GB
- 5.6
- Maximale CPU-kloksnelheid 2,3 GHz
- 5.3
- RAM-type DDR4
- 5.0
Camera
4.9
- Sensorgrootte 1/2″
- 5.0
- Diafragma f/2
- 7.0
- Optische beeldstabilisatie Nee
- 2.0
- Resolutie 48 Mpx
- 8.0
- Camerafuncties Ledflitser, Panorama, HDR, Burstmodus, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
- 0.0
Connectiviteit
5.1
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, NFC, FM-radio, USB Type-C, USB 2.0
- 2.5
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B5, 3G UMTS B8, 3G UMTS B2, 3G UMTS B1, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
- 7.0
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
- 5.0
- Navigatiesystemen GPS, GLONASS, BeiDou
- 6.0
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
5.9
- Batterijcapaciteit 6.000 mAh
- 10.0
- Snel opladen 15 W
- 3.0
- Batterij-eigenschappen Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 6.3
- Prestaties & hardware
- 4.05
- Camera
- 4.94
- Connectiviteit
- 5.13
- Batterij & opladen
- 5.85
- NeoScore-rang
- #2701 / 6247
Galaxy M30s
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera achter
- Sensorfuncties
- Achterverlichte sensor
- Resolutie
- 48 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Sensorgrootte
- 1/2″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps, Gyro-EIS
Sensor
- Sensorfuncties
- Achterverlichte sensor
- Resolutie
- 48 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Sensorgrootte
- 1/2″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
Video
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps, Gyro-EIS
- Slowmotion-video
- Ja
- Framesnelheid voor slow motion
- 30 fps
Lens
- Diafragma
- f/2
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Ledflitser, Panorama, HDR, Burstmodus, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
Ultragroothoekcamera achter
- Resolutie
- 8 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/4″
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
- Diafragma
- f/2,2
Sensor
- Resolutie
- 8 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/4″
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
Lens
- Diafragma
- f/2,2
frontcamera
- Resolutie
- 16 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/3,06″
- Pixelgrootte
- 1 µm
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Diafragma
- f/2
- Camerafuncties
- HDR
Sensor
- Resolutie
- 16 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/3,06″
- Pixelgrootte
- 1 µm
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
Lens
- Diafragma
- f/2
Functies
- Camerafuncties
- HDR
Vergelijkingen met de Samsung Galaxy M30s
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
- Samsung Galaxy M30s vs Lenovo Z6 Youth
- Samsung Galaxy M30s vs Oppo Reno2 F
- Samsung Galaxy M30s vs Motorola Moto One 5G
- Samsung Galaxy M30s vs OnePlus 6T McLaren
- Samsung Galaxy M30s vs Samsung Galaxy M21
- Samsung Galaxy M30s vs Samsung Galaxy A70s
- Samsung Galaxy M30s vs Samsung Galaxy F41
- Samsung Galaxy M30s vs Samsung Galaxy A51 5G
Prijzen Geen winkels
→
