• Zwart
  • Wit
  • Goud
  • Zilver
  • Roségoud
  • 5 kleuren
Samsung

Samsung Galaxy S7

4.3 NeoScore Nr. 3987 van 6246

Gelanceerd in maart 2016

Overzicht

NeoScore

4.3

Nr. 3987 van 6246

Ontwerp & scherm
7.1
Prestaties & hardware
3.3
Camera
5.1
Connectiviteit
4.6
Batterij & opladen
2.8

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Batterij & opladen2.8
  • Prestaties & hardware3.3
  • Connectiviteit4.6
Scherm
5,1″Super AMOLED1.440 × 2.560 px60 Hz
Ontwerp
152 g69,6 mm142,4 mm7,9 mm
Prestaties
Samsung Exynos 8890Octa-Core4 GB RAM64 GB
AnTuTu
305.563Beter dan 42% van de telefoons
Batterij
3.000 mAh15 W
Camera’s
12 Mpx · f/1,7selfie 5 Mpx · f/1,7
Netwerk
4G3G2G
Software
Android 6

Samsung

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
Samsung Exynos 8890
Productieproces
14 nm
Grafische GPU
Mali-T880 MP12
Opslagtype
UFS 2.0
Maximale CPU-kloksnelheid
2,3 GHz
Maximale opslagcapaciteit
64 GB
AnTuTu-score
305.563
CPU-beschrijving
Octa-core (4 × 2.3 GHz Mongoose en 4 × 1.6 GHz Cortex-A53)
Processortype
Octa-Core
64-bits processor
Ja
RAM-capaciteit
4 GB
RAM-type
DDR4
Uitbreidbare opslag
Ja
Maximale geheugenkaart
256 GB

Ontwerp

Behuizingskleuren
Zwart, Wit, Goud, Zilver, Roségoud
Behuizingsdikte
7,9 mm
Lichaamsbreedte
69,6 mm
Lichaamslengte
142,4 mm
Gewicht
152 g
Bruikbaar oppervlak
72,1 %
Lichaamsmaterialen
Glas, Aluminiumlegering
Weerstandseigenschappen
IP68
Waterdichte diepte
1,5 m
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Nee

Batterij

Batterijcapaciteit
3.000 mAh
Batterijtype
Li-Ion
Snel opladen
15 W
Batterij-eigenschappen
Niet verwijderbaar, Snel opladen, Draadloos opladen, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
Draadloos laadvermogen
5 W
Gesprekstijd
22 h
Muziekafspeeltijd
62 h

Scherm

Beeldverhouding
16:9
Schermtechnologie
Super AMOLED
Schermdiagonaal
5,1″
Horizontale schermresolutie
1.440 px
Verticale schermresolutie
2.560 px
Pixeldichtheid van het scherm
577 ppi
Vernieuwingsfrequentie van het scherm
60 Hz
Contrastverhouding van het scherm
4,376 :1
Schermfuncties
Gorilla Glass 4, Altijd zichtbaar display, Touchscreen
Geïntegreerde projector
Nee

Sensoren

Plaatsing van vingerafdruksensor
Voorkant

Sensor

Sensorfuncties
Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Gyroscoop, Nabijheidssensor, Kompas, Barometer, Hartslagsensor, SpO2-sensor

Software

Besturingssysteem
Android 6
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
6
Directe besturingssysteemupdates
Nee

Connectiviteit

SIM-configuraties
Eén nano-simkaart, Dubbele nano-simkaart
Mobiele banden
2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B12, 4G LTE B13, 4G LTE B17, 4G LTE B18, 4G LTE B19, 4G LTE B20, 4G LTE B25, 4G LTE B26, LTE B28, 4G LTE B38, 4G LTE B39, 4G LTE B40, 4G LTE B41
Mobiele technologieën
GSM, HSPA, LTE, 4G
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi-functies
Dubbele band, Wi-Fi Direct
Bluetooth-versie
Bluetooth 4.2
Bluetooth-profielen
A2DP, LE, aptX
Navigatiesystemen
GPS, GLONASS, BeiDou
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, NFC, microUSB, USB OTG, ANT+, DLNA
USB-versie
USB 2.0
Amerikaanse SAR hoofd
1,4 W/kg
Amerikaanse SAR lichaam
1,59 W/kg
SAR (EU) hoofd
0,41 W/kg
SAR (EU) lichaam
0,62 W/kg
Max. downloadsnelheid
600 Mbps
Max. uploadsnelheid
150 Mbps

Audio

Aantal microfoons
2
Audiofuncties
A2DP, LE, aptX, Luidspreker, 24-bits/192 kHz-audio

Functies

Ingebouwde functies
Spraakopdracht, Spraakherkenning, Samsung Pay

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

4.31 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

Galaxy S7

Ontwerp & scherm

7.1

Schermtechnologie Super AMOLED
8.7
Vernieuwingsfrequentie van het scherm 60 Hz
5.0
Pixeldichtheid van het scherm 577 ppi
10.0
Schermfuncties Gorilla Glass 4, Altijd zichtbaar display, Touchscreen
1.0
Gewicht 152 g
10.0
Weerstandseigenschappen IP68
8.5
Bruikbaar oppervlak 72,1 %
4.1
Behuizingsdikte 7,9 mm
8.2

Prestaties & hardware

3.3

AnTuTu-score 305.563
1.3
RAM-capaciteit 4 GB
3.1
Opslagtype UFS 2.0
4.0
Productieproces 14 nm
3.0
Maximale opslagcapaciteit 64 GB
3.1
Maximale CPU-kloksnelheid 2,3 GHz
5.3
RAM-type DDR4
5.0

Camera

5.1

Sensorgrootte 1/2,55″
3.7
Diafragma f/1,7
8.5
Optische beeldstabilisatie Ja
10.0
Resolutie 12 Mpx
6.0
Optische zoom 0 x
0.0
Camerafuncties Ledflitser, HDR, Panorama, Burstmodus, Continue autofocus, Autofocus met fasedetectie, Handmatige belichting, Handmatige ISO, Handmatige sluitertijd, Handmatige witbalans, RAW-opname, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking
0.0

Connectiviteit

4.6

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, NFC, microUSB, USB OTG, ANT+, DLNA
1.5
Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B12, 4G LTE B13, 4G LTE B17, 4G LTE B18, 4G LTE B19, 4G LTE B20, 4G LTE B25, 4G LTE B26, LTE B28, 4G LTE B38, 4G LTE B39, 4G LTE B40, 4G LTE B41
7.0
Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
5.0
Bluetooth-versie Bluetooth 4.2
3.0
Navigatiesystemen GPS, GLONASS, BeiDou
6.0
SIM-configuraties Eén nano-simkaart, Dubbele nano-simkaart
7.5

Batterij & opladen

2.8

Batterijcapaciteit 3.000 mAh
3.4
Snel opladen 15 W
3.0
Draadloos laadvermogen 5 W
3.0
Batterij-eigenschappen Niet verwijderbaar, Snel opladen, Draadloos opladen, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
0.0

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
7.09
Prestaties & hardware
3.25
Camera
5.07
Connectiviteit
4.58
Batterij & opladen
2.78
NeoScore-rang
#3987 / 6246

Galaxy S7

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Primaire camera aan de achterkant

Sensorfuncties
Achterverlichte sensor
Resolutie
12 Mpx
Sensortype
CMOS
Sensorgrootte
1/2,55″
Pixelgrootte
1,4 µm
Video-opname
4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps, 1080p bij 60 fps, 720p bij 240 fps, Gyro-EIS, HDR, Stereo-geluidsopname, Optische beeldstabilisatie
Sensor
Sensorfuncties
Achterverlichte sensor
Resolutie
12 Mpx
Sensortype
CMOS
Sensorgrootte
1/2,55″
Pixelgrootte
1,4 µm
Video
Video-opname
4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps, 1080p bij 60 fps, 720p bij 240 fps, Gyro-EIS, HDR, Stereo-geluidsopname, Optische beeldstabilisatie
Slowmotion-video
Ja
Framesnelheid voor slow motion
240 fps
Lens
Optische zoom
0 x
Diafragma
f/1,7
Optische beeldstabilisatie
Ja
Flitser
Flitstype
LED
Aantal flits-leds
1 LED
Functies
Camerafuncties
Ledflitser, HDR, Panorama, Burstmodus, Continue autofocus, Autofocus met fasedetectie, Handmatige belichting, Handmatige ISO, Handmatige sluitertijd, Handmatige witbalans, RAW-opname, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking
2

Frontcamera

Resolutie
5 Mpx
Sensorgrootte
1/4,1″
Pixelgrootte
1,34 µm
Diafragma
f/1,7
Camerafuncties
HDR
Sensor
Resolutie
5 Mpx
Sensorgrootte
1/4,1″
Pixelgrootte
1,34 µm
Lens
Diafragma
f/1,7
Functies
Camerafuncties
HDR

Vergelijkingen met de Samsung Galaxy S7

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google