Shiftphones

Shiftphones Shift5me

3.1 NeoScore Nr. 5453 van 6241

Gelanceerd in augustus 2019

Overzicht

NeoScore

3.1

Nr. 5453 van 6241

Ontwerp & scherm
5.9
Prestaties & hardware
3.1
Camera
3.5
Connectiviteit
3.5
Batterij & opladen
1.3

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Batterij & opladen1.3
  • Prestaties & hardware3.1
  • Connectiviteit3.5
Scherm
4,97″IPS LCD1.080 × 1.920 px
Ontwerp
175 g71 mm141,5 mm9 mm
Prestaties
MediaTek MT6797X Helio X27Deca-Kern4 GB RAM64 GB
Batterij
2.450 mAh
Camera’s
16 Mpx · f/2selfie 13 Mpx · f/2
Netwerk
4G
Software
Android 8

Shiftphones

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
MediaTek MT6797X Helio X27
Productieproces
20 nm
Opslagtype
eMMC 5.1
Maximale CPU-kloksnelheid
2,6 GHz
Maximale opslagcapaciteit
64 GB
Processortype
Deca-Kern
64-bits processor
Ja
RAM-capaciteit
4 GB
RAM-type
LPDDR3
Uitbreidbare opslag
Ja
Maximale geheugenkaart
256 GB

Ontwerp

Behuizingsdikte
9 mm
Lichaamsbreedte
71 mm
Lichaamslengte
141,5 mm
Gewicht
175 g
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Nee

Batterij

Batterijcapaciteit
2.450 mAh
Batterijtype
Lithium
Batterij-eigenschappen
Indicator batterijniveau, Oplaadbaar, Verwijderbaar

Scherm

Schermtechnologie
IPS LCD
Schermdiagonaal
4,97″
Horizontale schermresolutie
1.080 px
Verticale schermresolutie
1.920 px
Pixeldichtheid van het scherm
443 ppi
Schermfuncties
Gorilla Glass, Touchscreen
Geïntegreerde projector
Nee

Sensoren

Plaatsing van vingerafdruksensor
Voorkant

Sensor

Sensorfuncties
Versnellingsmeter, Barometer, Kompas, Gyroscoop, Nabijheidssensor

Software

Besturingssysteem
Android 8
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
8
Directe besturingssysteemupdates
Nee

Connectiviteit

SIM-configuraties
Dubbele nano-simkaart
Mobiele technologieën
4G, LTE
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
Bluetooth-versie
Bluetooth 4.1
Navigatiesystemen
Galileo, GPS
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB Type-C
USB-versie
USB 3.0

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

3.11 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

Shift5me

Ontwerp & scherm

5.9

Schermtechnologie IPS LCD
5.0
Pixeldichtheid van het scherm 443 ppi
9.1
Schermfuncties Gorilla Glass, Touchscreen
1.0
Gewicht 175 g
8.5
Behuizingsdikte 9 mm
6.0

Prestaties & hardware

3.1

RAM-capaciteit 4 GB
3.1
Opslagtype eMMC 5.1
2.0
Productieproces 20 nm
2.2
Maximale opslagcapaciteit 64 GB
3.1
Maximale CPU-kloksnelheid 2,6 GHz
6.5
RAM-type LPDDR3
2.5

Camera

3.5

Sensorgrootte 1/2,4″
4.0
Diafragma f/2
7.0
Optische beeldstabilisatie Nee
2.0
Resolutie 16 Mpx
6.2
Camerafuncties Autofocus, Continue autofocus, HDR, Handmatige belichting, Handmatig scherpstellen, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
0.0

Connectiviteit

3.5

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB Type-C
1.0
Wi-Fi-normen Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
5.0
Bluetooth-versie Bluetooth 4.1
2.5
Navigatiesystemen Galileo, GPS
4.0
SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
7.5

Batterij & opladen

1.3

Batterijcapaciteit 2.450 mAh
2.1
Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Oplaadbaar, Verwijderbaar
0.0

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
5.91
Prestaties & hardware
3.05
Camera
3.5
Connectiviteit
3.47
Batterij & opladen
1.33
NeoScore-rang
#5453 / 6241

Shift5me

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Hoofdcamera aan de achterzijde

Resolutie
16 Mpx
Sensortype
CMOS
Sensorgrootte
1/2,4″
Video-opname
4K bij 30 fps
Slowmotion-video
Ja
Diafragma
f/2
Sensor
Resolutie
16 Mpx
Sensortype
CMOS
Sensorgrootte
1/2,4″
Video
Video-opname
4K bij 30 fps
Slowmotion-video
Ja
Lens
Diafragma
f/2
Optische beeldstabilisatie
Nee
Flitser
Flitstype
Tweekleurige LED
Aantal flits-leds
2 LED
Functies
Camerafuncties
Autofocus, Continue autofocus, HDR, Handmatige belichting, Handmatig scherpstellen, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
2

Camera aan de voorzijde

Resolutie
13 Mpx
Diafragma
f/2
Sensor
Resolutie
13 Mpx
Lens
Diafragma
f/2
3

Camerasysteem

Sensorfuncties
Nabijheidssensor
Sensor
Sensorfuncties
Nabijheidssensor

Vergelijkingen met de Shiftphones Shift5me

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google