Overzicht
NeoScore
5.4
Nr. 2417 van 6247
- Ontwerp & scherm
- 7.3
- Prestaties & hardware
- 6.2
- Camera
- 5.9
- Connectiviteit
- 4.6
- Batterij & opladen
- 3.8
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Batterij & opladen3.8
- Connectiviteit4.6
- Camera5.9
- Scherm
- 6,4″AMOLED1.080 × 2.400 px
- Ontwerp
- 185 g74,38 mm156,66 mm7,8 mm
- Prestaties
- Qualcomm Snapdragon 855 PlusOcta-Core12 GB RAM256 GB
- AnTuTu
- 444.963Beter dan 64% van de telefoons
- Batterij
- 4.000 mAh18 W
- Camera’s
- 48 Mpx · f/1,7513 Mpx8 Mpx5 Mpx
- Netwerk
- 5G4G
- Software
- Android 10
Nieuwste telefoons
Alles bekijken →Smartisan
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- Qualcomm Snapdragon 855 Plus
- Productieproces
- 7 nm
- Grafische GPU
- Qualcomm Adreno 640
- Opslagtype
- UFS 3.0
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2,96 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 256 GB
- AnTuTu-score
- 444.963
- Processortype
- Octa-Core
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 12 GB
- RAM-type
- DDR4
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingsdikte
- 7,8 mm
- Lichaamsbreedte
- 74,38 mm
- Lichaamslengte
- 156,66 mm
- Gewicht
- 185 g
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 4.000 mAh
- Batterijtype
- Li-Ion
- Snel opladen
- 18 W
- Batterij-eigenschappen
- Indicator batterijniveau, Snel opladen, Oplaadbaar
Scherm
- Beeldverhouding
- 19.5:9
- Schermtechnologie
- AMOLED
- Schermdiagonaal
- 6,4″
- Horizontale schermresolutie
- 1.080 px
- Verticale schermresolutie
- 2.400 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 409 ppi
- Schermfuncties
- Gorilla Glass, Altijd zichtbaar display, Touchscreen, DC Dimming
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensor
- Sensorfuncties
- Versnellingsmeter, Kompas, Vingerafdruksensor, Gyroscoop
Software
- Besturingssysteem
- Android 10
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 10
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart, Dual-sim
- Mobiele technologieën
- 4G, LTE, 5G
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
- Wi-Fi-functies
- Dubbele band
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.0
- Navigatiesystemen
- GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB Type-C
- USB-versie
- USB 2.0
- Max. downloadsnelheid
- 2.000 Mbps
- Max. uploadsnelheid
- 318 Mbps
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
5.4
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
Pro 3
Ontwerp & scherm
7.3
- Schermtechnologie AMOLED
- 8.7
- Pixeldichtheid van het scherm 409 ppi
- 8.6
- Schermfuncties Gorilla Glass, Altijd zichtbaar display, Touchscreen, DC Dimming
- 2.5
- Gewicht 185 g
- 7.5
- Behuizingsdikte 7,8 mm
- 8.4
Prestaties & hardware
6.2
- AnTuTu-score 444.963
- 2.2
- RAM-capaciteit 12 GB
- 9.1
- Opslagtype UFS 3.0
- 7.5
- Productieproces 7 nm
- 6.0
- Maximale opslagcapaciteit 256 GB
- 7.5
- Maximale CPU-kloksnelheid 2,96 GHz
- 7.9
- RAM-type DDR4
- 5.0
Camera
5.9
- Diafragma f/1,75
- 8.3
- Optische beeldstabilisatie Nee
- 2.0
- Resolutie 48 Mpx
- 8.0
- Optische zoom 2 x
- 5.0
- Camerafuncties Burstmodus, Continue autofocus, HDR, Handmatige belichting, Handmatig scherpstellen, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
- 0.0
Connectiviteit
4.6
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB Type-C
- 1.0
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
- 5.0
- Navigatiesystemen GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo
- 9.0
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart, Dual-sim
- 7.5
Batterij & opladen
3.8
- Batterijcapaciteit 4.000 mAh
- 5.9
- Snel opladen 18 W
- 3.6
- Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Snel opladen, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 7.33
- Prestaties & hardware
- 6.2
- Camera
- 5.89
- Connectiviteit
- 4.56
- Batterij & opladen
- 3.75
- NeoScore-rang
- #2417 / 6247
Pro 3
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera achter
- Sensorfuncties
- Achterverlichte sensor
- Resolutie
- 48 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps, 4K bij 60 fps
- Slowmotion-video
- Ja
- Diafragma
- f/1,75
Sensor
- Sensorfuncties
- Achterverlichte sensor
- Resolutie
- 48 Mpx
- Sensortype
- CMOS
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps, 4K bij 60 fps
- Slowmotion-video
- Ja
Lens
- Diafragma
- f/1,75
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Flitser
- Flitstype
- Dubbele LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Burstmodus, Continue autofocus, HDR, Handmatige belichting, Handmatig scherpstellen, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
Ultra-groothoekcamera achter
- Resolutie
- 13 Mpx
Sensor
- Resolutie
- 13 Mpx
Telecamera achter
- Resolutie
- 8 Mpx
- Optische zoom
- 2 x
Sensor
- Resolutie
- 8 Mpx
Lens
- Optische zoom
- 2 x
Macrocamera achter
- Resolutie
- 5 Mpx
Sensor
- Resolutie
- 5 Mpx
Frontcamera
- Resolutie
- 20 Mpx
Sensor
- Resolutie
- 20 Mpx
Vergelijkingen met de Smartisan Pro 3
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
Prijzen Geen winkels
→
