Technische gegevens naast elkaar
Tecno Pova 4 vs Honor 50 Lite
Vergelijking tussen Tecno Pova 4 en Honor 50 Lite: camera, accu, snelladen, scherm, prestaties en kleuren, naast elkaar. Meer smartphones van Tecno en Honor.
Het oordeel
Geen van beide loopt weg: elk wint iets.
| Categorie | Pova 4 | 50 Lite |
|---|---|---|
| Ontwerp & scherm | 5.0 | 5.7 |
| Prestaties & hardware | 5.3 | 3.8 |
| Camera | 3.8 | 5.4 |
| Connectiviteit | 5.3 | 5.6 |
| Batterij & opladen | 5.9 | 4.9 |
Welke past bij jou?
Tecno Pova 4, als je geeft om…
- Batterijcapaciteit
- 6.000 mAh
- tegenover 4.300 mAh
- AnTuTu-score
- 411.900
- tegenover 201.000
- Opslagtype
- UFS 2.2
- tegenover UFS 2.1
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.2
- tegenover Bluetooth 5.0
Honor 50 Lite, als je geeft om…
- Pixeldichtheid van het scherm
- 391 ppi
- tegenover 257 ppi
- Gewicht
- 192 g
- tegenover 214 g
- Snel opladen
- 66 W
- tegenover 18 W
- Bruikbaar oppervlak
- 89,5 %
- tegenover 84,9 %
Specificaties vergelijken
Prestaties
| Specificatie | Pova 4 | 50 Lite |
|---|---|---|
| Processormodel | MediaTek Helio G99 | Qualcomm Snapdragon 662 |
| Productieproces | 6 nm Beste waarde | 11 nm |
| Grafische GPU | Mali-G57 MC2 | Qualcomm Adreno 610 |
| Opslagtype | UFS 2.2 Beste waarde | UFS 2.1 |
| Maximale CPU-kloksnelheid | 2,2 GHz Beste waarde | 2 GHz |
| Maximale opslagcapaciteit | 256 GB Beste waarde | 128 GB |
| AnTuTu-score | 411.900 Beste waarde | 201.000 |
| Geekbench 6 single-core | 729 Beste waarde | 339 |
| Geekbench 6 multi-core | 1.979 Beste waarde | 1.208 |
| CPU-beschrijving | Octa-core CPU met 2 Cortex-A76-kernen op 2.2 GHz en 6 Cortex-A55-kernen op 2.0 GHz | 4x Kryo 260 op 2.0 GHz plus 4x Kryo 260 op 1.8 GHz |
| Processortype | Octa-Core | Octa-Core |
| 64-bits processor | Ja | Ja |
| RAM-capaciteit | 8 GB | 8 GB |
| RAM-type | LPDDR4X | LPDDR4X |
| Uitbreidbare opslag | Ja Beste waarde | Nee |
| AnTuTu-versie | v10 | v9 |
Ontwerp
| Specificatie | Pova 4 | 50 Lite |
|---|---|---|
| Behuizingskleuren | Blauw, Grijs, Oranje | Zwart, Zilver, Blauw |
| Behuizingsdikte | 8,7 mm | 8,5 mm Beste waarde |
| Lichaamsbreedte | 77,5 mm | 74,7 mm |
| Lichaamslengte | 170,6 mm | 161,8 mm |
| Gewicht | 214 g | 192 g Beste waarde |
| Bruikbaar oppervlak | 84,9 % | 89,5 % Beste waarde |
| Lichaamsmaterialen | Glas, Kunststof | Kunststof |
Batterij
| Specificatie | Pova 4 | 50 Lite |
|---|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6.000 mAh Beste waarde | 4.300 mAh |
| Batterijtype | Li-Polymer | Li-Polymer |
| Snel opladen | 18 W | 66 W Beste waarde |
| Batterij-eigenschappen | Snel opladen, Niet verwijderbaar, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar | Snel opladen, Niet verwijderbaar, Oplaadbaar, Indicator batterijniveau |
Scherm
| Specificatie | Pova 4 | 50 Lite |
|---|---|---|
| Beeldverhouding | 20:9 | 20:9 |
| Schermtechnologie | IPS LCD | IPS LCD |
| Piekhelderheid scherm | — | 500 nits |
| Schermdiagonaal | 6,82″ Beste waarde | 6,67″ |
| Horizontale schermresolutie | 720 px | 1.080 px Beste waarde |
| Verticale schermresolutie | 1.600 px | 2.376 px Beste waarde |
| Pixeldichtheid van het scherm | 257 ppi | 391 ppi Beste waarde |
| Vernieuwingsfrequentie van het scherm | 90 Hz Beste waarde | 60 Hz |
| Aanraakbemonsteringsfrequentie | — | 180 Hz |
| Schermfuncties | Cameragat in het scherm, Capacitieve aanraking, Multi-touch, Touchscreen, 90 Hz, Altijd zichtbaar display | Cameragat in het scherm, TÜV Rheinland-certificering voor oogcomfort, DCI-P3, Krasbestendig, Gebogen glas, Capacitieve aanraking, Multi-touch, Frameloos, Touchscreen |
Sensoren
| Specificatie | Pova 4 | 50 Lite |
|---|---|---|
| Plaatsing van vingerafdruksensor | Zijkant | Zijkant |
Sensor
| Specificatie | Pova 4 | 50 Lite |
|---|---|---|
| Sensorfuncties | Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Gyroscoop, Nabijheidssensor, Kompas, Lichtsensor, Koelsysteem | Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Kompas, Zwaartekrachtsensor, Gyroscoop, Lichtsensor, Nabijheidssensor |
Software
| Specificatie | Pova 4 | 50 Lite |
|---|---|---|
| Besturingssysteem | Android 12 | Android 11 |
| Besturingssysteemfamilie | Android | Android |
| Besturingssysteemversie | 12 Beste waarde | 11 |
| Google-services | Ja | Ja |
Connectiviteit
| Specificatie | Pova 4 | 50 Lite |
|---|---|---|
| SIM-configuraties | Dubbele nano-simkaart, Dubbele sim met dubbele stand-by | Dubbele nano-simkaart, Dubbele sim met dubbele stand-by |
| Mobiele banden | 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41 | 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B1, 3G UMTS B5, 3G UMTS B8, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, 4G LTE B28A, 4G LTE B28B |
| Mobiele technologieën | GSM, HSPA, UMTS, LTE, 4G | GSM, HSPA, LTE, 4G |
| Wi-Fi-normen | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi-functies | Dubbele band, Wi-Fi-hotspot, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display | Dubbele band, Wi-Fi Direct, Wi-Fi-hotspot, Wi-Fi Display |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.2 Beste waarde | Bluetooth 5.0 |
| Bluetooth-profielen | A2DP, LE | A2DP, LE |
| Navigatiesystemen | GPS, A-GPS, Galileo | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou Beste waarde |
| Connectiviteitsfuncties | 3,5 mm audio-aansluiting, NFC, FM-radio, USB Type-C, USB-opladen, USB-massaopslag, USB OTG, Computersynchronisatie, OTA-synchronisatie, Internetdeling | 3,5 mm audio-aansluiting, NFC, USB Type-C, USB-opladen, USB-massaopslag, USB OTG, Computersynchronisatie, OTA-synchronisatie, Internetdeling, VoLTE |
| USB-versie | USB 2.0 | USB 2.0 |
| Max. downloadsnelheid | 650 Mbps Beste waarde | 390 Mbps |
| Max. uploadsnelheid | 150 Mbps | 150 Mbps |
Audio
| Specificatie | Pova 4 | 50 Lite |
|---|---|---|
| Audiofuncties | Stereoluidsprekers, Ruisonderdrukkende microfoon, A2DP, LE | Ruisonderdrukkende microfoon, Luidspreker, Stereoluidsprekers, A2DP, LE |
Technische gegevens
| Specificatie | Pova 4 | 50 Lite |
|---|---|---|
| Modelnummers | LG7n | NTN-L22, NTN-LX1, NTN-LX3 |