Technische gegevens naast elkaar
Tecno Pova 7 Pro vs Huawei Enjoy 90
Vergelijking tussen Tecno Pova 7 Pro en Huawei Enjoy 90: camera, accu, snelladen, scherm, prestaties en kleuren, naast elkaar. Meer smartphones van Tecno en Huawei.
Het oordeel
Jouw keuze: Tecno Pova 7 Pro, voorop bij Ontwerp & scherm, Prestaties & hardware en Batterij & opladen. Tenzij Camera of Connectiviteit de doorslag geeft.
| Categorie | Pova 7 Pro | Enjoy 90 |
|---|---|---|
| Ontwerp & scherm | 7.6 | 5.7 |
| Prestaties & hardware | 6.2 | 5.5 |
| Camera | 3.8 | 6.4 |
| Connectiviteit | 7.3 | 8.5 |
| Batterij & opladen | 9.2 | 7.1 |
Welke past bij jou?
Tecno Pova 7 Pro, als je geeft om…
- AnTuTu-score
- 710.000
- tegenover 521.000
- RAM-capaciteit
- 12 GB
- tegenover 8 GB
- Schermtechnologie
- AMOLED
- tegenover IPS LCD
- Vernieuwingsfrequentie van het scherm
- 144 Hz
- tegenover 120 Hz
Huawei Enjoy 90, als je geeft om…
- Batterijcapaciteit
- 6.620 mAh
- tegenover 6.000 mAh
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11a/b/g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be)
- tegenover Wi-Fi 802.11a/b/g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax)
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 6.0
- tegenover Bluetooth 5.4
- Lichaamsmaterialen
- Glas, Kunststof, Aluminiumlegering
- tegenover Polycarbonaat
Specificaties vergelijken
Prestaties
| Specificatie | Pova 7 Pro | Enjoy 90 |
|---|---|---|
| Processormodel | MediaTek Dimensity 7300 Ultimate | Huawei HiSilicon Kirin 8000A |
| Productieproces | 4 nm Beste waarde | 5 nm |
| Grafische GPU | Mali-G615 MC2 | Mali-G610 |
| Opslagtype | UFS 2.2 | — |
| Maximale CPU-kloksnelheid | 2,5 GHz Beste waarde | 2,4 GHz |
| Maximale opslagcapaciteit | 256 GB | 256 GB |
| AnTuTu-score | 710.000 Beste waarde | 521.000 |
| Geekbench 6 single-core | 1.026 Beste waarde | 919 |
| Geekbench 6 multi-core | 2.932 Beste waarde | 2.378 |
| CPU-beschrijving | Octa-core processor met 4 Cortex-A78-kernen op 2.5 GHz en 4 Cortex-A55-kernen op 2.0 GHz | 1x2.4 GHz + 3x2.2 GHz + 4x1.8 GHz |
| Processortype | Octa-Core | Octa-Core |
| 64-bits processor | Ja | Ja |
| RAM-capaciteit | 12 GB Beste waarde | 8 GB |
| RAM-type | DDR5 Beste waarde | LPDDR4X |
| AnTuTu-versie | v10 | v10 |
Ontwerp
| Specificatie | Pova 7 Pro | Enjoy 90 |
|---|---|---|
| Behuizingskleuren | Zwart, Grijs, Cyaan, Zilver, Groen | Zwart, Wit, Blauw |
| Behuizingsdikte | 8,2 mm Beste waarde | 8,3 mm |
| Lichaamsbreedte | 75,9 mm | 76,6 mm |
| Lichaamslengte | 163,5 mm | 166,1 mm |
| Gewicht | 195 g Beste waarde | 212 g |
| Bruikbaar oppervlak | 89,4 % Beste waarde | 84,3 % |
| Lichaamsmaterialen | Polycarbonaat | Glas, Kunststof, Aluminiumlegering Beste waarde |
| Weerstandseigenschappen | IP64 | IP64 |
Batterij
| Specificatie | Pova 7 Pro | Enjoy 90 |
|---|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6.000 mAh | 6.620 mAh Beste waarde |
| Batterijtype | Li-Polymer | Si-Carbon Li-Ion Beste waarde |
| Snel opladen | 45 W Beste waarde | 40 W |
| Batterij-eigenschappen | Snel opladen, Draadloos opladen, Omgekeerd opladen, Omgekeerd draadloos opladen, Niet verwijderbaar, Oplaadbaar, Indicator batterijniveau Beste waarde | Snel opladen, Omgekeerd opladen, Niet verwijderbaar, Oplaadbaar, Indicator batterijniveau |
| Draadloos laadvermogen | 30 W | — |
Scherm
| Specificatie | Pova 7 Pro | Enjoy 90 |
|---|---|---|
| Beeldverhouding | 20:9 | 20:9 |
| Schermtechnologie | AMOLED Beste waarde | IPS LCD |
| Piekhelderheid scherm | 4.500 nits Beste waarde | 850 nits |
| Schermdiagonaal | 6,78″ Beste waarde | 6,67″ |
| Horizontale schermresolutie | 1.224 px Beste waarde | 720 px |
| Verticale schermresolutie | 2.720 px Beste waarde | 1.604 px |
| Pixeldichtheid van het scherm | 440 ppi Beste waarde | 264 ppi |
| Vernieuwingsfrequentie van het scherm | 144 Hz Beste waarde | 120 Hz |
| Aanraakbemonsteringsfrequentie | 2.160 Hz Beste waarde | 300 Hz |
| Contrastverhouding van het scherm | 5.000.000 :1 | — |
| Schermfuncties | Gorilla Glass 7i, AMOLED, Altijd zichtbaar display, Cameragat in het scherm, Capacitieve aanraking, Multi-touch, Krasbestendig, Frameloos, PWM 2160Hz | Aluminosilicaatglas, Cameragat in het scherm, SGS-gecertificeerd, PWM 2160Hz, DCI-P3, Capacitieve aanraking, Multi-touch, Krasbestendig, Frameloos, LTPO |
Sensoren
| Specificatie | Pova 7 Pro | Enjoy 90 |
|---|---|---|
| Plaatsing van vingerafdruksensor | Onder het scherm | Zijkant |
Sensor
| Specificatie | Pova 7 Pro | Enjoy 90 |
|---|---|---|
| Sensorfuncties | Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Gyroscoop, Nabijheidssensor, Kompas, Zwaartekrachtsensor, Lichtsensor, Koelsysteem | Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Kompas, Zwaartekrachtsensor, Gyroscoop, Lichtsensor, Koelsysteem, Virtuele nabijheidsdetectie |
Software
| Specificatie | Pova 7 Pro | Enjoy 90 |
|---|---|---|
| Besturingssysteem | Android 15 | HarmonyOS 6 |
| Besturingssysteemfamilie | Android | HarmonyOS |
| Besturingssysteemversie | 15 | 6 |
| Google-services | Ja | — |
Connectiviteit
| Specificatie | Pova 7 Pro | Enjoy 90 |
|---|---|---|
| SIM-configuraties | Dubbele nano-simkaart, Dubbele sim met dubbele stand-by, Dual-sim | Dubbele nano-simkaart, Dubbele sim met dubbele stand-by, Dual-sim |
| Mobiele banden | 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B1, 3G UMTS B5, 3G UMTS B8, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B8, 4G LTE B28B, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 5G NR n1, 5G NR n3, 5G NR n5, 5G NR n8, 5G NR n28b, 5G NR n38, 5G NR n40, 5G NR n41, 5G NR n77, 5G NR n78, Niet-gespecificeerde 4G LTE-banden, 5G NR-banden niet gespecificeerd | 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 2G CDMA BC0, 2G CDMA B2, 2G CDMA B3, 2G CDMA B5, 2G CDMA B8, 3G UMTS B1, 3G UMTS B4, 3G UMTS B5, 3G UMTS B8, 3G UMTS B19, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B8, 4G LTE B18, 4G LTE B19, 4G LTE B26, 4G LTE B34, 4G LTE B38, 4G LTE B39, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 5G NR n1, 5G NR n3, 5G NR n5, 5G NR n8, 5G NR n28a, 5G NR n41, 5G NR n77, 5G NR n78 |
| Mobiele technologieën | GSM, HSPA, LTE, 5G | GSM, HSPA, LTE, 5G |
| Wi-Fi-normen | Wi-Fi 802.11a/b/g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) | Wi-Fi 802.11a/b/g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) Beste waarde |
| Wi-Fi-functies | Dubbele band, Wi-Fi-hotspot, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display | Dubbele band, Wi-Fi-hotspot, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display, MIMO |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.4 | Bluetooth 6.0 Beste waarde |
| Bluetooth-profielen | A2DP, LE | A2DP, LE, L2HC |
| Navigatiesystemen | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS, NavIC Beste waarde |
| Connectiviteitsfuncties | 3,5 mm audio-aansluiting, Infrarood, NFC, USB Type-C, USB 2.0, USB OTG, USB Host 2.0, USB-opladen, USB-massaopslag, Computersynchronisatie, OTA-synchronisatie, Internetdeling, VoLTE | USB-opladen, USB-massaopslag, USB OTG, USB Host 2.0, USB Type-C, USB 2.0, NFC, Infrarood, Computersynchronisatie, OTA-synchronisatie, Internetdeling, VoLTE, Satellietconnectiviteit |
| USB-versie | USB 2.0 | USB 2.0 |
| Max. downloadsnelheid | 3.270 Mbps | — |
| Max. uploadsnelheid | 3.270 Mbps | — |
Audio
| Specificatie | Pova 7 Pro | Enjoy 90 |
|---|---|---|
| Audiofuncties | Stereoluidsprekers, Dolby Atmos, Hi-res audio, Draadloos hi-res audio, A2DP, LE | A2DP, LE, L2HC, Stereoluidsprekers |
Technische gegevens
| Specificatie | Pova 7 Pro | Enjoy 90 |
|---|---|---|
| Modelnummers | LJ8 | JUY-AL80 |
Gerelateerde vergelijkingen
- Tecno Pova 7 Pro vs OnePlus Turbo 6X
- Tecno Pova 7 Pro vs Oukitel WP500 Ultra
- Tecno Pova 7 Pro vs Unihertz Titan 2
- Tecno Pova 7 Pro vs Tecno Pova Curve
- Huawei Enjoy 90 vs OnePlus Turbo 6X
- Huawei Enjoy 90 vs Oukitel WP500 Ultra
- Huawei Enjoy 90 vs Unihertz Titan 2
- Huawei Enjoy 90 vs Huawei Enjoy 90 Plus