Overzicht
NeoScore
4.3
Nr. 4001 van 6229
- Ontwerp & scherm
- 6.2
- Prestaties & hardware
- 4.3
- Camera
- 2.0
- Connectiviteit
- 4.9
- Batterij & opladen
- 5.5
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Camera2.0
- Prestaties & hardware4.3
- Connectiviteit4.9
- Scherm
- 6,78″IPS LCD720 × 1.600 px120 Hz
- Ontwerp
- 197 g79,2 mm167,8 mm7,9 mm
- Prestaties
- MediaTek Helio G81Octa-Core4 GB RAM256 GB
- Batterij
- 5.200 mAh15 W
- Camera’s
- 13 Mpxselfie 8 Mpx
- Netwerk
- 4G3G2G
- Software
- Android 16
Meer telefoons van Tecno
Alles bekijken →Tecno
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- MediaTek Helio G81
- Productieproces
- 12 nm
- Grafische GPU
- Mali-G52 MC2
- Opslagtype
- UFS 2.1
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 256 GB
- Geekbench 6 single-core
- 420
- Geekbench 6 multi-core
- 1.391
- CPU-beschrijving
- Octacore (2x2.0 GHz Cortex-A75 en 6x1.7 GHz Cortex-A55)
- Processortype
- Octa-Core
- RAM-capaciteit
- 4 GB
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Bordeauxrood, Oranje, Titanium, Zwart
- Behuizingsdikte
- 7,9 mm
- Lichaamsbreedte
- 79,2 mm
- Lichaamslengte
- 167,8 mm
- Gewicht
- 197 g
- Bruikbaar oppervlak
- 83,5 %
- Lichaamsmaterialen
- Glas, Kunststof
- Weerstandseigenschappen
- IP68, IP69
- Waterdichte diepte
- 1,5 m
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 5.200 mAh
- Batterijtype
- Li-Po
- Snel opladen
- 15 W
- Batterij-eigenschappen
- Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplader inbegrepen, Oplaadbaar
Scherm
- Beeldverhouding
- 20:9
- Schermtechnologie
- IPS LCD
- Schermdiagonaal
- 6,78″
- Horizontale schermresolutie
- 720 px
- Verticale schermresolutie
- 1.600 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 259 ppi
- Vernieuwingsfrequentie van het scherm
- 120 Hz
- Schermfuncties
- Gorilla Glass, Touchscreen
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Zijkant
Sensor
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Kompas, Gyroscoop
Software
- Besturingssysteem
- Android 16
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 16
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, Niet-gespecificeerde 4G LTE-banden
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA, LTE, 4G
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
- Wi-Fi-functies
- Dubbele band
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.4
- Bluetooth-profielen
- A2DP, LE
- Navigatiesystemen
- GPS
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, Infrarood, NFC, FM-radio, USB Type-C, USB OTG, USB 2.0
- USB-versie
- USB Type-C
Audio
- Audiofuncties
- Stereoluidsprekers
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
4.29
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
Spark 50c
Ontwerp & scherm
6.2
- Schermtechnologie IPS LCD
- 5.0
- Vernieuwingsfrequentie van het scherm 120 Hz
- 9.0
- Pixeldichtheid van het scherm 259 ppi
- 3.8
- Schermfuncties Gorilla Glass, Touchscreen
- 1.0
- Gewicht 197 g
- 6.3
- Weerstandseigenschappen IP68, IP69
- 10.0
- Bruikbaar oppervlak 83,5 %
- 7.6
- Behuizingsdikte 7,9 mm
- 8.2
Prestaties & hardware
4.3
- RAM-capaciteit 4 GB
- 3.1
- Opslagtype UFS 2.1
- 4.5
- Productieproces 12 nm
- 3.7
- Maximale opslagcapaciteit 256 GB
- 7.5
- Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
- 4.0
Camera
2.0
- Optische beeldstabilisatie Nee
- 2.0
- Resolutie 13 Mpx
- 6.1
- Optische zoom 0 x
- 0.0
- Camerafuncties Dubbele ledflitser, Burstmodus, Continue autofocus, HDR, Handmatige belichting, Handmatig scherpstellen, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking
- 0.0
Connectiviteit
4.9
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, Infrarood, NFC, FM-radio, USB Type-C, USB OTG, USB 2.0
- 2.5
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.4
- 9.0
- Navigatiesystemen GPS
- 2.0
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
5.5
- Batterijcapaciteit 5.200 mAh
- 9.4
- Snel opladen 15 W
- 3.0
- Batterij-eigenschappen Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplader inbegrepen, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 6.18
- Prestaties & hardware
- 4.33
- Camera
- 2.01
- Connectiviteit
- 4.91
- Batterij & opladen
- 5.5
- NeoScore-rang
- #4001 / 6229
Spark 50c
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterkant
- Resolutie
- 13 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Video-opname
- 2K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Ja
- Optische zoom
- 0 x
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Sensor
- Resolutie
- 13 Mpx
- Sensortype
- CMOS
Video
- Video-opname
- 2K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Ja
Lens
- Optische zoom
- 0 x
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Flitser
- Flitstype
- Dubbele LED
- Aantal flits-leds
- 2 LED
Functies
- Camerafuncties
- Dubbele ledflitser, Burstmodus, Continue autofocus, HDR, Handmatige belichting, Handmatig scherpstellen, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking
Hoofdcamera aan de voorkant
- Resolutie
- 8 Mpx
Sensor
- Resolutie
- 8 Mpx
Productgalerij
03


Vergelijkingen met de Tecno Spark 50c
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
Prijzen Geen winkels
→