Spark 50c Spark 50c Spark 50c 1/3
  • Bordeauxrood
  • Oranje
  • Titanium
  • Zwart
  • 4 kleuren
Tecno

Tecno Spark 50c

4.3 NeoScore Nr. 4001 van 6229

Gelanceerd in september 2026

Overzicht

NeoScore

4.3

Nr. 4001 van 6229

Ontwerp & scherm
6.2
Prestaties & hardware
4.3
Camera
2.0
Connectiviteit
4.9
Batterij & opladen
5.5

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Camera2.0
  • Prestaties & hardware4.3
  • Connectiviteit4.9
Scherm
6,78″IPS LCD720 × 1.600 px120 Hz
Ontwerp
197 g79,2 mm167,8 mm7,9 mm
Prestaties
MediaTek Helio G81Octa-Core4 GB RAM256 GB
Batterij
5.200 mAh15 W
Camera’s
13 Mpxselfie 8 Mpx
Netwerk
4G3G2G
Software
Android 16

Tecno

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
MediaTek Helio G81
Productieproces
12 nm
Grafische GPU
Mali-G52 MC2
Opslagtype
UFS 2.1
Maximale CPU-kloksnelheid
2 GHz
Maximale opslagcapaciteit
256 GB
Geekbench 6 single-core
420
Geekbench 6 multi-core
1.391
CPU-beschrijving
Octacore (2x2.0 GHz Cortex-A75 en 6x1.7 GHz Cortex-A55)
Processortype
Octa-Core
RAM-capaciteit
4 GB
Uitbreidbare opslag
Ja

Ontwerp

Behuizingskleuren
Bordeauxrood, Oranje, Titanium, Zwart
Behuizingsdikte
7,9 mm
Lichaamsbreedte
79,2 mm
Lichaamslengte
167,8 mm
Gewicht
197 g
Bruikbaar oppervlak
83,5 %
Lichaamsmaterialen
Glas, Kunststof
Weerstandseigenschappen
IP68, IP69
Waterdichte diepte
1,5 m
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Nee

Batterij

Batterijcapaciteit
5.200 mAh
Batterijtype
Li-Po
Snel opladen
15 W
Batterij-eigenschappen
Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplader inbegrepen, Oplaadbaar

Scherm

Beeldverhouding
20:9
Schermtechnologie
IPS LCD
Schermdiagonaal
6,78″
Horizontale schermresolutie
720 px
Verticale schermresolutie
1.600 px
Pixeldichtheid van het scherm
259 ppi
Vernieuwingsfrequentie van het scherm
120 Hz
Schermfuncties
Gorilla Glass, Touchscreen
Geïntegreerde projector
Nee

Sensoren

Plaatsing van vingerafdruksensor
Zijkant

Sensor

Sensorfuncties
Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Kompas, Gyroscoop

Software

Besturingssysteem
Android 16
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
16
Directe besturingssysteemupdates
Nee

Connectiviteit

SIM-configuraties
Dubbele nano-simkaart
Mobiele banden
2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, Niet-gespecificeerde 4G LTE-banden
Mobiele technologieën
GSM, HSPA, LTE, 4G
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi-functies
Dubbele band
Bluetooth-versie
Bluetooth 5.4
Bluetooth-profielen
A2DP, LE
Navigatiesystemen
GPS
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, Infrarood, NFC, FM-radio, USB Type-C, USB OTG, USB 2.0
USB-versie
USB Type-C

Audio

Audiofuncties
Stereoluidsprekers

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

4.29 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

Spark 50c

Ontwerp & scherm

6.2

Schermtechnologie IPS LCD
5.0
Vernieuwingsfrequentie van het scherm 120 Hz
9.0
Pixeldichtheid van het scherm 259 ppi
3.8
Schermfuncties Gorilla Glass, Touchscreen
1.0
Gewicht 197 g
6.3
Weerstandseigenschappen IP68, IP69
10.0
Bruikbaar oppervlak 83,5 %
7.6
Behuizingsdikte 7,9 mm
8.2

Prestaties & hardware

4.3

RAM-capaciteit 4 GB
3.1
Opslagtype UFS 2.1
4.5
Productieproces 12 nm
3.7
Maximale opslagcapaciteit 256 GB
7.5
Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
4.0

Camera

2.0

Optische beeldstabilisatie Nee
2.0
Resolutie 13 Mpx
6.1
Optische zoom 0 x
0.0
Camerafuncties Dubbele ledflitser, Burstmodus, Continue autofocus, HDR, Handmatige belichting, Handmatig scherpstellen, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking
0.0

Connectiviteit

4.9

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, Infrarood, NFC, FM-radio, USB Type-C, USB OTG, USB 2.0
2.5
Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
5.0
Bluetooth-versie Bluetooth 5.4
9.0
Navigatiesystemen GPS
2.0
SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
7.5

Batterij & opladen

5.5

Batterijcapaciteit 5.200 mAh
9.4
Snel opladen 15 W
3.0
Batterij-eigenschappen Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplader inbegrepen, Oplaadbaar
0.0

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
6.18
Prestaties & hardware
4.33
Camera
2.01
Connectiviteit
4.91
Batterij & opladen
5.5
NeoScore-rang
#4001 / 6229

Spark 50c

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Hoofdcamera aan de achterkant

Resolutie
13 Mpx
Sensortype
CMOS
Video-opname
2K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps
Slowmotion-video
Ja
Optische zoom
0 x
Optische beeldstabilisatie
Nee
Sensor
Resolutie
13 Mpx
Sensortype
CMOS
Video
Video-opname
2K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps
Slowmotion-video
Ja
Lens
Optische zoom
0 x
Optische beeldstabilisatie
Nee
Flitser
Flitstype
Dubbele LED
Aantal flits-leds
2 LED
Functies
Camerafuncties
Dubbele ledflitser, Burstmodus, Continue autofocus, HDR, Handmatige belichting, Handmatig scherpstellen, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking
2

Hoofdcamera aan de voorkant

Resolutie
8 Mpx
Sensor
Resolutie
8 Mpx
03
Spark 50c
Spark 50c
Spark 50c

Vergelijkingen met de Tecno Spark 50c

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google