• Zwart
  • 1 kleur
Unihertz

Unihertz Atom L

3.9 NeoScore Nr. 4604 van 6247

Gelanceerd in november 2020

Overzicht

NeoScore

3.9

Nr. 4604 van 6247

Ontwerp & scherm
4.6
Prestaties & hardware
4.1
Camera
2.4
Connectiviteit
4.5
Batterij & opladen
4.2

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Camera2.4
  • Prestaties & hardware4.1
  • Batterij & opladen4.2
Scherm
4″IPS LCD1.136 × 640 px60 Hz
Ontwerp
224,5 g65 mm134,5 mm17,5 mm
Prestaties
MediaTek Helio P60Octa-Core6 GB RAM128 GB
Batterij
4.300 mAh18 W
Camera’s
48 Mpxselfie 8 Mpx
Netwerk
4G2G
Software
Android 11

Unihertz

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
MediaTek Helio P60
Productieproces
12 nm
Grafische GPU
Mali-G72 MP3
Opslagtype
eMMC 5.1
Maximale CPU-kloksnelheid
2 GHz
Maximale opslagcapaciteit
128 GB
Geekbench 6 single-core
299
Geekbench 6 multi-core
1.155
Processortype
Octa-Core
64-bits processor
Ja
RAM-capaciteit
6 GB
RAM-type
DDR4
Uitbreidbare opslag
Ja

Ontwerp

Behuizingskleuren
Zwart
Behuizingsdikte
17,5 mm
Lichaamsbreedte
65 mm
Lichaamslengte
134,5 mm
Gewicht
224,5 g
Weerstandseigenschappen
IP68
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Ja

Batterij

Batterijcapaciteit
4.300 mAh
Batterijtype
Li-Ion
Snel opladen
18 W
Batterij-eigenschappen
Indicator batterijniveau, Snel opladen, Oplaadbaar, Niet verwijderbaar

Scherm

Beeldverhouding
16:9
Schermtechnologie
IPS LCD
Schermdiagonaal
4″
Horizontale schermresolutie
1.136 px
Verticale schermresolutie
640 px
Pixeldichtheid van het scherm
325 ppi
Vernieuwingsfrequentie van het scherm
60 Hz
Schermfuncties
Gorilla Glass, Touchscreen
Geïntegreerde projector
Nee

Sensoren

Plaatsing van vingerafdruksensor
Voorkant

Sensor

Sensorfuncties
Versnellingsmeter, Barometer, Kompas, Vingerafdruksensor, Gyroscoop

Software

Besturingssysteem
Android 11
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
11
Directe besturingssysteemupdates
Nee
Google-services
Ja

Connectiviteit

SIM-configuraties
Dubbele nano-simkaart
Mobiele technologieën
LTE, GSM
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi-functies
Dubbele band
Bluetooth-versie
Bluetooth 4.2
Navigatiesystemen
GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, Infrarood, NFC, FM-radio, USB Type-C
Amerikaanse SAR hoofd
0,322 W/kg
Amerikaanse SAR lichaam
0,886 W/kg
SAR (EU) hoofd
0,199 W/kg
SAR (EU) lichaam
0,464 W/kg
Max. downloadsnelheid
300 Mbps
Max. uploadsnelheid
150 Mbps

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

3.88 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

Atom L

Ontwerp & scherm

4.6

Schermtechnologie IPS LCD
5.0
Vernieuwingsfrequentie van het scherm 60 Hz
5.0
Pixeldichtheid van het scherm 325 ppi
5.9
Schermfuncties Gorilla Glass, Touchscreen
1.0
Gewicht 224,5 g
3.7
Weerstandseigenschappen IP68
8.5
Behuizingsdikte 17,5 mm
1.2

Prestaties & hardware

4.1

RAM-capaciteit 6 GB
5.1
Opslagtype eMMC 5.1
2.0
Productieproces 12 nm
3.7
Maximale opslagcapaciteit 128 GB
5.6
Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
4.1
RAM-type DDR4
5.0

Camera

2.4

Optische beeldstabilisatie Nee
2.0
Resolutie 48 Mpx
8.0
Camerafuncties Burstmodus, Continue autofocus, Autofocus, HDR, Handmatige belichting, Handmatig scherpstellen, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking
0.0

Connectiviteit

4.5

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, Infrarood, NFC, FM-radio, USB Type-C
2.5
Wi-Fi-normen Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
5.0
Bluetooth-versie Bluetooth 4.2
3.0
Navigatiesystemen GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo
7.5
SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
7.5

Batterij & opladen

4.2

Batterijcapaciteit 4.300 mAh
6.8
Snel opladen 18 W
3.6
Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Snel opladen, Oplaadbaar, Niet verwijderbaar
0.0

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
4.62
Prestaties & hardware
4.13
Camera
2.44
Connectiviteit
4.47
Batterij & opladen
4.23
NeoScore-rang
#4604 / 6247

Atom L

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Hoofdcamera aan de achterzijde

Resolutie
48 Mpx
Slowmotion-video
Ja
Optische beeldstabilisatie
Nee
Flitstype
LED
Aantal flits-leds
1 LED
Camerafuncties
Burstmodus, Continue autofocus, Autofocus, HDR, Handmatige belichting, Handmatig scherpstellen, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking
Sensor
Resolutie
48 Mpx
Video
Slowmotion-video
Ja
Lens
Optische beeldstabilisatie
Nee
Flitser
Flitstype
LED
Aantal flits-leds
1 LED
Functies
Camerafuncties
Burstmodus, Continue autofocus, Autofocus, HDR, Handmatige belichting, Handmatig scherpstellen, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking
2

Frontcamera

Resolutie
8 Mpx
Camerafuncties
Handmatig scherpstellen
Sensor
Resolutie
8 Mpx
Functies
Camerafuncties
Handmatig scherpstellen
3

Camerasysteem

Sensorfuncties
Vingerafdruksensor
Sensor
Sensorfuncties
Vingerafdruksensor

Vergelijkingen met de Unihertz Atom L

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google