Technische gegevens naast elkaar
vivo Y11 vs vivo S2 FE
Vergelijking tussen vivo Y11 en vivo S2 FE: camera, accu, snelladen, scherm, prestaties en kleuren, naast elkaar. Meer smartphones van vivo.
Het oordeel
Jouw keuze: vivo S2 FE, voorop bij Ontwerp & scherm, Prestaties & hardware, Camera en Connectiviteit. Tenzij Batterij & opladen de doorslag geeft.
| Categorie | Y11 | S2 FE |
|---|---|---|
| Ontwerp & scherm | 5.8 | 8.1 |
| Prestaties & hardware | 4.0 | 5.4 |
| Camera | 3.0 | 4.4 |
| Connectiviteit | 6.5 | 7.1 |
| Batterij & opladen | 5.9 | 1.6 |
Welke past bij jou?
vivo Y11, als je geeft om…
- Batterijcapaciteit
- 6.500 mAh
- tegenover 1.000 mAh
- Maximale opslagcapaciteit
- 256 GB
- tegenover 128 GB
- Piekhelderheid scherm
- 1.200 nits
- tegenover 1.000 nits
- Gewicht
- 209 g
- tegenover 224 g
vivo S2 FE, als je geeft om…
- AnTuTu-score
- 689.000
- tegenover 409.000
- RAM-capaciteit
- 8 GB
- tegenover 4 GB
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6/6E, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
- tegenover Wi-Fi 802.11a/b/g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
- Opslagtype
- UFS 3.1
- tegenover eMMC 5.1
Specificaties vergelijken
Prestaties
| Specificatie | Y11 | S2 FE |
|---|---|---|
| Processormodel | MediaTek Dimensity 6300 | MediaTek Dimensity 7300e |
| Productieproces | 6 nm | 6 nm |
| Grafische GPU | Mali-G57 MC2 | Mali-G610 |
| Opslagtype | eMMC 5.1 | UFS 3.1 Beste waarde |
| Maximale CPU-kloksnelheid | 2,4 GHz | 2,5 GHz Beste waarde |
| Maximale opslagcapaciteit | 256 GB Beste waarde | 128 GB |
| AnTuTu-score | 409.000 | 689.000 Beste waarde |
| Geekbench 6 single-core | — | 1.026 |
| Geekbench 6 multi-core | — | 2.932 |
| CPU-beschrijving | Octa-core CPU met 2x2.4 GHz Cortex-A76 en 6x2.0 GHz Cortex-A55. | 4 × Cortex-A78 op 2.5 GHz + 4 × Cortex-A55 op 2.0 GHz |
| Processortype | Octa-Core | Octa-Core |
| 64-bits processor | Ja | Ja |
| RAM-capaciteit | 4 GB | 8 GB Beste waarde |
| RAM-type | LPDDR4X | LPDDR4X |
| Uitbreidbare opslag | Ja Beste waarde | Nee |
| AnTuTu-versie | v10 | v11 |
Ontwerp
| Specificatie | Y11 | S2 FE |
|---|---|---|
| Behuizingskleuren | Goud, Blauw, Zwart, Zilver | Zwart, Wit, Groen |
| Behuizingsdikte | 8,4 mm Beste waarde | 8,6 mm |
| Lichaamsbreedte | 77,1 mm | 76,5 mm |
| Lichaamslengte | 167,4 mm | 163,9 mm |
| Gewicht | 209 g Beste waarde | 224 g |
| Bruikbaar oppervlak | 85 % | 89 % Beste waarde |
| Lichaamsmaterialen | Glas, Kunststof | Kunststof |
| Weerstandseigenschappen | IP65, MIL-STD-810H | IP68, IP69, MIL-STD-810H Beste waarde |
Batterij
| Specificatie | Y11 | S2 FE |
|---|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6.500 mAh Beste waarde | 1.000 mAh |
| Batterijtype | Li-Ion | Li-Polymer |
| Snel opladen | 15 W | 44 W Beste waarde |
| Batterij-eigenschappen | Snel opladen, Niet verwijderbaar, Oplaadbaar, Indicator batterijniveau | Niet verwijderbaar, Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplader inbegrepen, Oplaadbaar |
Scherm
| Specificatie | Y11 | S2 FE |
|---|---|---|
| Beeldverhouding | 20:9 | 20:9 |
| Schermtechnologie | IPS LCD | AMOLED Beste waarde |
| Piekhelderheid scherm | 1.200 nits Beste waarde | 1.000 nits |
| Schermdiagonaal | 6,74″ | 6,83″ Beste waarde |
| Horizontale schermresolutie | 720 px | 1.260 px Beste waarde |
| Verticale schermresolutie | 1.600 px | 2.800 px Beste waarde |
| Pixeldichtheid van het scherm | 260 ppi | 450 ppi Beste waarde |
| Vernieuwingsfrequentie van het scherm | 120 Hz | 120 Hz |
| Contrastverhouding van het scherm | — | 8.000.000 :1 |
| Schermfuncties | Waterdruppelnotch, TÜV Rheinland weinig blauw licht, Krasbestendig, Gebogen glas, Capacitieve aanraking, Multi-touch, Frameloos, 120 Hz | Cameragat in het scherm, SGS-gecertificeerd, PWM 4320Hz, HDR10+, DCI-P3, 10-bits paneel, Krasbestendig, Gebogen glas, King Kong Diamond JuRhino Glass, Capacitieve aanraking, Multi-touch, Frameloos, HDR10, Altijd zichtbaar display, Touchscreen |
Sensoren
| Specificatie | Y11 | S2 FE |
|---|---|---|
| Plaatsing van vingerafdruksensor | Zijkant | Onder het scherm |
Sensor
| Specificatie | Y11 | S2 FE |
|---|---|---|
| Sensorfuncties | Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Nabijheidssensor, Lichtsensor, Kompas | Koelsysteem, Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Kompas, Gyroscoop, Lichtsensor, Nabijheidssensor |
Software
| Specificatie | Y11 | S2 FE |
|---|---|---|
| Besturingssysteem | Android 16 | Android 16 |
| Besturingssysteemfamilie | Android | Android |
| Besturingssysteemversie | 16 | 16 |
| Google-services | Ja | Ja |
Connectiviteit
| Specificatie | Y11 | S2 FE |
|---|---|---|
| SIM-configuraties | Dubbele nano-simkaart, Dubbele sim met dubbele stand-by, Dual-sim | Dubbele nano-simkaart, Dubbele sim met dubbele stand-by |
| Mobiele banden | 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B1, 3G UMTS B4, 3G UMTS B5, 3G UMTS B8, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B19, 4G LTE B20, 4G LTE B28A, 4G LTE B28B, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 4G LTE B66, 4G LTE B71, 5G NR n1, 5G NR n3, 5G NR n5, 5G NR n7, 5G NR n8, 5G NR n20, 5G NR n28a, 5G NR n28b, 5G NR n38, 5G NR n40, 5G NR n41, 5G NR n66, 5G NR n71, 5G NR n77, 5G NR n78 | 2G GSM 1800, 2G GSM 850, 2G GSM 900, 3G UMTS B1, 3G UMTS B5, 3G UMTS B6, 3G UMTS B8, 3G UMTS B19, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B19, 4G LTE B28B, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 4G LTE B66, 4G LTE B71, 5G NR n1, 5G NR n3, 5G NR n5, 5G NR n8, 5G NR n28b, 5G NR n38, 5G NR n40, 5G NR n41, 5G NR n48, 5G NR n66, 5G NR n77, 5G NR n78 |
| Mobiele technologieën | GSM, HSPA, LTE, 5G | LTE, 4G, 5G |
| Wi-Fi-normen | Wi-Fi 802.11a/b/g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6/6E, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) Beste waarde |
| Wi-Fi-functies | Dubbele band, Wi-Fi-hotspot, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display | Wi-Fi-hotspot, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display, MIMO |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.2 | Bluetooth 5.4 Beste waarde |
| Bluetooth-profielen | A2DP, LE | A2DP, aptX, LDAC, SBC, AAC |
| Navigatiesystemen | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, QZSS, Galileo |
| Connectiviteitsfuncties | 3,5 mm audio-aansluiting, Infrarood, USB-opladen, USB-massaopslag, USB OTG, USB Host 2.0, USB Type-C, NFC, Computersynchronisatie, OTA-synchronisatie, FM-radio, Internetdeling, VoLTE | Computersynchronisatie, Infrarood, OTA-synchronisatie, Internetdeling, VoLTE, USB-opladen, USB-massaopslag, USB Host 2.0, USB OTG, USB Type-C, USB 2.0 |
| USB-versie | USB 2.0 | USB 2.0 |
| Amerikaanse SAR hoofd | — | 1,14 W/kg |
| Amerikaanse SAR lichaam | — | 1 W/kg |
| Max. downloadsnelheid | 21,1 Mbps | — |
| Max. uploadsnelheid | 7,2 Mbps | — |
Audio
| Specificatie | Y11 | S2 FE |
|---|---|---|
| Aantal microfoons | 1 | — |
| Audiofuncties | Stereoluidsprekers, A2DP, LE | Stereoluidsprekers, A2DP, aptX, LDAC, SBC, AAC |