iQOO Pro 5G iQOO Pro 5G 1/2
  • Zwart
  • Blauw
  • 2 kleuren
vivo

vivo iQOO Pro 5G

6.1 NeoScore Nr. 1663 van 6247

Gelanceerd in september 2019

Overzicht

NeoScore

6.1

Nr. 1663 van 6247

Ontwerp & scherm
6.2
Prestaties & hardware
7.6
Camera
5.8
Connectiviteit
5.9
Batterij & opladen
5.1

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Batterij & opladen5.1
  • Camera5.8
  • Connectiviteit5.9
Scherm
6,41″Super AMOLED1.080 × 2.340 px
Ontwerp
217 g75,7 mm158,8 mm9,3 mm
Prestaties
Qualcomm Snapdragon 855 PlusOcta-Core12 GB RAM256 GB
Batterij
4.500 mAh44 W
Camera’s
48 Mpx · f/1,813 Mpx · f/2,2selfie 12 Mpx · f/2
Netwerk
5G4G3G2G
Software
Android 9

vivo

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
Qualcomm Snapdragon 855 Plus
Productieproces
7 nm
Grafische GPU
Qualcomm Adreno 640 (700 MHz)
Opslagtype
UFS 3.0
Maximale CPU-kloksnelheid
2,84 GHz
Maximale opslagcapaciteit
256 GB
CPU-beschrijving
Octa-core CPU met één Kryo 485-kern op 2.84 GHz, drie Kryo 485-kernen op 2.42 GHz en vier Kryo 485-kernen op 1.78 GHz.
Processortype
Octa-Core
RAM-capaciteit
12 GB
Uitbreidbare opslag
Nee

Ontwerp

Behuizingskleuren
Zwart, Blauw
Behuizingsdikte
9,3 mm
Lichaamsbreedte
75,7 mm
Lichaamslengte
158,8 mm
Gewicht
217 g
Bruikbaar oppervlak
83,9 %
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Nee

Batterij

Batterijcapaciteit
4.500 mAh
Snel opladen
44 W
Batterij-eigenschappen
Snel opladen

Scherm

Beeldverhouding
19.5:9
Schermtechnologie
Super AMOLED
Schermdiagonaal
6,41″
Horizontale schermresolutie
1.080 px
Verticale schermresolutie
2.340 px
Pixeldichtheid van het scherm
402 ppi
Schermfuncties
AMOLED
Geïntegreerde projector
Nee

Sensoren

Plaatsing van vingerafdruksensor
Onder het scherm

Sensor

Sensorfuncties
Versnellingsmeter, Gyroscoop, Nabijheidssensor, Kompas, Vingerafdruksensor

Software

Besturingssysteem
Android 9
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
9

Connectiviteit

SIM-configuraties
Dubbele nano-simkaart
Mobiele banden
2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS 850, 3G UMTS 900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B12, 4G LTE B17, 4G LTE B18, 4G LTE B19, 4G LTE B20, 4G LTE B25, 4G LTE B26, 4G LTE B38, 4G LTE B39, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 5G NR n41, 5G NR n78
Mobiele technologieën
GSM, CDMA, HSPA, LTE, 5G
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
Wi-Fi-functies
Dubbele band, Wi-Fi Direct
Bluetooth-versie
Bluetooth 5.0
Bluetooth-profielen
A2DP, LE, aptX
Navigatiesystemen
GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, NFC, USB Type-C, USB OTG
USB-versie
USB 2.0

Audio

Audiofuncties
A2DP, LE, aptX, Luidspreker, 32-bits/384 kHz-audio

Technische gegevens

Modelnummers
V1916A, V1916T

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

6.05 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

iQOO Pro 5G

Ontwerp & scherm

6.2

Schermtechnologie Super AMOLED
8.7
Pixeldichtheid van het scherm 402 ppi
8.5
Schermfuncties AMOLED
0.0
Gewicht 217 g
4.3
Bruikbaar oppervlak 83,9 %
7.7
Behuizingsdikte 9,3 mm
5.7

Prestaties & hardware

7.6

RAM-capaciteit 12 GB
9.1
Opslagtype UFS 3.0
7.5
Productieproces 7 nm
6.0
Maximale opslagcapaciteit 256 GB
7.5
Maximale CPU-kloksnelheid 2,84 GHz
7.4

Camera

5.8

Sensorgrootte 1/2″
5.0
Diafragma f/1,8
8.0
Resolutie 48 Mpx
8.0
Camerafuncties Ledflitser, HDR, Panorama
0.0

Connectiviteit

5.9

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, NFC, USB Type-C, USB OTG
2.5
Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS 850, 3G UMTS 900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B12, 4G LTE B17, 4G LTE B18, 4G LTE B19, 4G LTE B20, 4G LTE B25, 4G LTE B26, 4G LTE B38, 4G LTE B39, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 5G NR n41, 5G NR n78
10.0
Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
5.0
Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
5.0
Navigatiesystemen GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo
7.5
SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
7.5

Batterij & opladen

5.1

Batterijcapaciteit 4.500 mAh
7.4
Snel opladen 44 W
6.9
Batterij-eigenschappen Snel opladen
0.0

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
6.21
Prestaties & hardware
7.56
Camera
5.79
Connectiviteit
5.88
Batterij & opladen
5.06
NeoScore-rang
#1663 / 6247

iQOO Pro 5G

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Hoofdcamera aan de achterzijde

Resolutie
48 Mpx
Sensorgrootte
1/2″
Pixelgrootte
0,8 µm
Video-opname
4K bij 30 fps, 4K bij 60 fps, 1080p bij 30 fps, 1080p bij 60 fps, 720p met 1920 fps
Slowmotion-video
Ja
Framesnelheid voor slow motion
1.920 fps
Sensor
Resolutie
48 Mpx
Sensorgrootte
1/2″
Pixelgrootte
0,8 µm
Video
Video-opname
4K bij 30 fps, 4K bij 60 fps, 1080p bij 30 fps, 1080p bij 60 fps, 720p met 1920 fps
Slowmotion-video
Ja
Framesnelheid voor slow motion
1.920 fps
Lens
Diafragma
f/1,8
Flitser
Flitstype
LED
Aantal flits-leds
1 LED
Functies
Camerafuncties
Ledflitser, HDR, Panorama
2

Ultragroothoekcamera achter

Resolutie
13 Mpx
Diafragma
f/2,2
Sensor
Resolutie
13 Mpx
Lens
Diafragma
f/2,2
3

Frontcamera

Resolutie
12 Mpx
Sensorgrootte
1/2,8″
Pixelgrootte
1,28 µm
Video-opname
1080p bij 30 fps
Diafragma
f/2
Camerafuncties
HDR
Sensor
Resolutie
12 Mpx
Sensorgrootte
1/2,8″
Pixelgrootte
1,28 µm
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps
Lens
Diafragma
f/2
Functies
Camerafuncties
HDR
02
iQOO Pro 5G
iQOO Pro 5G

Vergelijkingen met de vivo iQOO Pro 5G

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google