X50 Lite X50 Lite X50 Lite X50 Lite X50 Lite X50 Lite X50 Lite X50 Lite X50 Lite X50 Lite X50 Lite X50 Lite X50 Lite X50 Lite 1/14
  • Blauw
  • Zwart
  • 2 kleuren
vivo

vivo X50 Lite

5.2 NeoScore Nr. 2637 van 6247

Gelanceerd in mei 2020

Overzicht

NeoScore

5.2

Nr. 2637 van 6247

Ontwerp & scherm
7.1
Prestaties & hardware
4.3
Camera
5.1
Connectiviteit
5.6
Batterij & opladen
4.6

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Prestaties & hardware4.3
  • Batterij & opladen4.6
  • Camera5.1
Scherm
6,38″Super AMOLED1.080 × 2.340 px
Ontwerp
190,2 g75,2 mm159,3 mm8,7 mm
Prestaties
Qualcomm Snapdragon 665Octa-Core8 GB RAM128 GB
AnTuTu
219.118Beter dan 67% van de telefoons
Batterij
4.500 mAh18 W
Camera’s
48 Mpx · f/1,88 Mpx · f/2,22 Mpx · f/2,42 Mpx · f/2,4
Netwerk
4G3G2G
Software
Android 10

vivo

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
Qualcomm Snapdragon 665
Productieproces
11 nm
Grafische GPU
Qualcomm Adreno 610
Opslagtype
UFS 2.1
Maximale CPU-kloksnelheid
2 GHz
Maximale opslagcapaciteit
128 GB
AnTuTu-score
219.118
CPU-beschrijving
Octa-core CPU met 4 Kryo 260 Gold-cores op 2.0 GHz en 4 Kryo 260 Silver-cores op 1.8 GHz.
Processortype
Octa-Core
64-bits processor
Ja
RAM-capaciteit
8 GB
RAM-type
LPDDR4X
Uitbreidbare opslag
Ja
AnTuTu-versie
v8

Ontwerp

Behuizingskleuren
Blauw, Zwart
Behuizingsdikte
8,7 mm
Lichaamsbreedte
75,2 mm
Lichaamslengte
159,3 mm
Gewicht
190,2 g
Bruikbaar oppervlak
85 %
Lichaamsmaterialen
Glas, Kunststof, Aluminiumlegering
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Nee

Batterij

Batterijcapaciteit
4.500 mAh
Batterijtype
Li-Polymer
Snel opladen
18 W
Batterij-eigenschappen
Snel opladen, Niet verwijderbaar, Oplaadbaar, Indicator batterijniveau

Scherm

Beeldverhouding
19.5:9
Schermtechnologie
Super AMOLED
Schermdiagonaal
6,38″
Horizontale schermresolutie
1.080 px
Verticale schermresolutie
2.340 px
Pixeldichtheid van het scherm
404 ppi
Schermfuncties
AMOLED, Waterdruppelnotch, Krasbestendig, Capacitieve aanraking, Multi-touch, Frameloos, Altijd zichtbaar display, Touchscreen
Geïntegreerde projector
Nee

Sensoren

Plaatsing van vingerafdruksensor
Onder het scherm

Sensor

Sensorfuncties
Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Kompas, Zwaartekrachtsensor, Gyroscoop, Lichtsensor, Nabijheidssensor

Software

Besturingssysteem
Android 10
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
10
Directe besturingssysteemupdates
Nee
Google-services
Ja

Connectiviteit

SIM-configuraties
Dubbele nano-simkaart, Dubbele sim met dubbele stand-by
Mobiele banden
2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B28A, 4G LTE B28B, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
Mobiele technologieën
GSM, HSPA, UMTS, LTE, 4G
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi-functies
Dubbele band, Wi-Fi-hotspot, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display
Bluetooth-versie
Bluetooth 5.0
Bluetooth-profielen
A2DP, LE
Navigatiesystemen
GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, NFC, FM-radio, Computersynchronisatie, OTA-synchronisatie, Internetdeling, VoLTE, USB-opladen, USB-massaopslag, USB OTG, USB Type-C
USB-versie
USB 2.0
Max. downloadsnelheid
300 Mbps
Max. uploadsnelheid
150 Mbps

Audio

Aantal microfoons
2
Audiofuncties
A2DP, LE, Luidspreker

Technische gegevens

Modelnummers
V1937, 1937

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

5.23 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

8 GB / 128 GB / Internationaal

Ontwerp & scherm

7.1

Schermtechnologie Super AMOLED
8.7
Pixeldichtheid van het scherm 404 ppi
8.6
Schermfuncties AMOLED, Waterdruppelnotch, Krasbestendig, Capacitieve aanraking, Multi-touch, Frameloos, Altijd zichtbaar display, Touchscreen
2.0
Gewicht 190,2 g
7.0
Bruikbaar oppervlak 85 %
8.0
Behuizingsdikte 8,7 mm
6.6

Prestaties & hardware

4.3

AnTuTu-score 219.118
1.3
RAM-capaciteit 8 GB
7.1
Opslagtype UFS 2.1
4.5
Productieproces 11 nm
4.0
Maximale opslagcapaciteit 128 GB
5.6
Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
4.1
RAM-type LPDDR4X
5.0

Camera

5.1

Sensorgrootte 1/2″
5.0
Diafragma f/1,8
8.0
Optische beeldstabilisatie Nee
2.0
Resolutie 48 Mpx
8.0
Optische zoom 0 x
0.0
Camerafuncties Ledflitser, HDR, Panorama, Digitale zoom, Quadcamera, Autofocus, Scherpstellen via aanraking, Continu fotograferen, Geotagging, Gezichtsdetectie, Witbalansinstellingen, ISO-instellingen, Belichtingscompensatie, Scènemodus, Zelfontspanner, Burstmodus, Handmatig scherpstellen, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie
0.0

Connectiviteit

5.6

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, NFC, FM-radio, Computersynchronisatie, OTA-synchronisatie, Internetdeling, VoLTE, USB-opladen, USB-massaopslag, USB OTG, USB Type-C
3.0
Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B28A, 4G LTE B28B, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
7.0
Wi-Fi-normen Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
5.0
Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
5.0
Navigatiesystemen GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo
9.0
SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart, Dubbele sim met dubbele stand-by
7.5

Batterij & opladen

4.6

Batterijcapaciteit 4.500 mAh
7.4
Snel opladen 18 W
3.6
Batterij-eigenschappen Snel opladen, Niet verwijderbaar, Oplaadbaar, Indicator batterijniveau
0.0

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
7.07
Prestaties & hardware
4.29
Camera
5.12
Connectiviteit
5.55
Batterij & opladen
4.55
NeoScore-rang
#2637 / 6247

X50 Lite

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Hoofdcamera aan de achterzijde

Resolutie
48 Mpx
Sensortype
CMOS
Sensorgrootte
1/2″
Pixelgrootte
0,8 µm
Video-opname
1080p bij 30 fps
Slowmotion-video
Nee
Sensor
Resolutie
48 Mpx
Sensortype
CMOS
Sensorgrootte
1/2″
Pixelgrootte
0,8 µm
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps
Slowmotion-video
Nee
Framesnelheid voor slow motion
30 fps
Lens
Optische zoom
0 x
Diafragma
f/1,8
Optische beeldstabilisatie
Nee
Flitser
Flitstype
LED
Aantal flits-leds
1 LED
Functies
Camerafuncties
Ledflitser, HDR, Panorama, Digitale zoom, Quadcamera, Autofocus, Scherpstellen via aanraking, Continu fotograferen, Geotagging, Gezichtsdetectie, Witbalansinstellingen, ISO-instellingen, Belichtingscompensatie, Scènemodus, Zelfontspanner, Burstmodus, Handmatig scherpstellen, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie
2

Ultragroothoekcamera aan de achterzijde

Resolutie
8 Mpx
Sensorgrootte
1/4″
Pixelgrootte
1,12 µm
Diafragma
f/2,2
Sensor
Resolutie
8 Mpx
Sensorgrootte
1/4″
Pixelgrootte
1,12 µm
Lens
Diafragma
f/2,2
3

Macrocamera aan de achterzijde

Resolutie
2 Mpx
Diafragma
f/2,4
Sensor
Resolutie
2 Mpx
Lens
Diafragma
f/2,4
4

Dieptecamera aan de achterzijde

Resolutie
2 Mpx
Diafragma
f/2,4
Sensor
Resolutie
2 Mpx
Lens
Diafragma
f/2,4
5

Frontcamera

Resolutie
16 Mpx
Sensorgrootte
1/3,06″
Pixelgrootte
1 µm
Video-opname
1080p bij 30 fps
Diafragma
f/2
Camerafuncties
HDR
Sensor
Resolutie
16 Mpx
Sensorgrootte
1/3,06″
Pixelgrootte
1 µm
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps
Lens
Diafragma
f/2
Functies
Camerafuncties
HDR
14
X50 Lite
X50 Lite
X50 Lite
X50 Lite
X50 Lite
X50 Lite
X50 Lite
X50 Lite
X50 Lite
X50 Lite
X50 Lite
X50 Lite
X50 Lite
X50 Lite

Variantdetails

Geheugen
8 GB
Markten
Internationaal
Opslag
128 GB
Marktcodes
Internationaal

Vergelijkingen met de vivo X50 Lite

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Beschikbare varianten

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google