Dane techniczne obok siebie
Xiaomi Poco X8 Pro Max vs vivo V70 FE
Porównanie Xiaomi Poco X8 Pro Max i vivo V70 FE: aparat, bateria, szybkie ładowanie, ekran, wydajność i kolory obok siebie. Więcej smartfonów: Xiaomi i vivo.
Werdykt
Twój wybór: Xiaomi Poco X8 Pro Max, na czele w Wydajność i sprzęt i Łączność.
| Kategoria | Poco X8 Pro Max | V70 FE |
|---|---|---|
| Wzornictwo i ekran | 8.5 | 8.6 |
| Wydajność i sprzęt | 8.9 | 6.6 |
| Aparat | 7.2 | 7.0 |
| Łączność | 8.6 | 7.9 |
| Bateria i ładowanie | 7.4 | 7.4 |
Który jest dla ciebie?
Xiaomi Poco X8 Pro Max, jeśli zależy ci na…
- Pojemność baterii
- 9 000 mAh
- wobec 7 000 mAh
- Wynik AnTuTu
- 2 791 128
- wobec 931 202
- Standardy Wi-Fi
- Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 802.11a/b/g
- wobec Wi-Fi 802.11a/b/g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E
- Typ pamięci
- UFS 4.1
- wobec UFS 3.1
vivo V70 FE, jeśli zależy ci na…
- Waga
- 200 g
- wobec 218 g
- Grubość obudowy
- 7,6 mm
- wobec 8,2 mm
- Cykle ładowania
- 1 600
- wobec 1 000
Porównanie specyfikacji
Wydajność
| Specyfikacja | Poco X8 Pro Max | V70 FE |
|---|---|---|
| Model procesora | MediaTek Dimensity 9500s | MediaTek Dimensity 7360 Turbo |
| Proces technologiczny | 3 nm Najlepsza wartość | 4 nm |
| Karta graficzna | Immortalis-G925 MC11 | Mali-G615 MC2 |
| Typ pamięci | UFS 4.1 Najlepsza wartość | UFS 3.1 |
| Maksymalne taktowanie CPU | 3,73 GHz Najlepsza wartość | 2,5 GHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 512 GB | 512 GB |
| Wynik AnTuTu | 2 791 128 Najlepsza wartość | 931 202 |
| Geekbench 6 jeden rdzeń | 2 877 | — |
| Geekbench 6 wiele rdzeni | 9 236 | — |
| Opis procesora | Ośmiordzeniowy procesor z rdzeniami 1×3.73 GHz, 3×3.3 GHz i 4×2.4 GHz | Ośmiordzeniowy procesor z 4 rdzeniami Cortex-A78 przy 2.5 GHz i 4 rdzeniami Cortex-A55 przy 2.0 GHz |
| Typ procesora | Ośmiordzeniowy | Ośmiordzeniowy |
| Procesor 64-bitowy | Tak | Tak |
| Pojemność pamięci RAM | 12 GB | 12 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 Najlepsza wartość | LPDDR5 |
| Wersja AnTuTu | v11 | v11 |
| 3DMark Wild Life Extreme | 6 229 Najlepsza wartość | 871 |
Design
| Specyfikacja | Poco X8 Pro Max | V70 FE |
|---|---|---|
| Kolory obudowy | Czarny, Biały, Niebieski, Zielony, Pomarańczowy | Niebieski, Fioletowy, Srebrny, Tytanowy |
| Grubość obudowy | 8,2 mm | 7,6 mm Najlepsza wartość |
| Szerokość ciała | 77,9 mm | 76,2 mm |
| Wysokość ciała | 162,9 mm | 163,7 mm |
| Waga | 218 g | 200 g Najlepsza wartość |
| Powierzchnia użytkowa | 90,3 % Najlepsza wartość | 88 % |
| Materiały korpusu | Szkło, Stop aluminium, Tworzywo sztuczne Najlepsza wartość | Szkło, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje oporu | IP68, IP69K, IP69 | IP68, IP69 |
| Wodoodporna głębokość | 1,5 m | 1,5 m |
| Klasa odporności na upadki | B | B |
| Klasa naprawialności | C | C |
| Liczba testów upuszczenia | 180 | 180 |
Bateria
| Specyfikacja | Poco X8 Pro Max | V70 FE |
|---|---|---|
| Klasa efektywności baterii | B | B |
| Pojemność baterii | 9 000 mAh Najlepsza wartość | 7 000 mAh |
| Typ baterii | Si-Carbon Li-Ion | Si-Carbon Li-Ion |
| Szybka moc ładowania | 100 W Najlepsza wartość | 90 W |
| Funkcje baterii | Szybkie ładowanie, Odwrotne ładowanie, Ładowanie z obejściem, Nieusuwalne, Wskaźnik poziomu baterii, Ładowarka w zestawie, Możliwość ładowania | Nieusuwalne, Szybkie ładowanie, Ładowanie z obejściem, Odwrotne ładowanie, Możliwość ładowania, Wskaźnik poziomu baterii |
| Czas pracy baterii | 80 h Najlepsza wartość | 67 h |
| Cykle ładowania | 1 000 | 1 600 Najlepsza wartość |
Wyświetlacz
| Specyfikacja | Poco X8 Pro Max | V70 FE |
|---|---|---|
| Proporcje ekranu | 19.5:9 | 20:9 |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED | AMOLED |
| Szczytowa jasność ekranu | 3 500 nits Najlepsza wartość | 1 900 nits |
| Przekątna ekranu | 6,83″ | 6,83″ |
| Pozioma rozdzielczość ekranu | 1 280 px Najlepsza wartość | 1 260 px |
| Pionowa rozdzielczość ekranu | 2 772 px | 2 800 px Najlepsza wartość |
| Gęstość pikseli ekranu | 447 ppi | 449 ppi Najlepsza wartość |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz | 120 Hz |
| Częstotliwość próbkowania dotyku | 480 Hz | — |
| Współczynnik kontrastu ekranu | 8 000 000 :1 | — |
| Funkcje wyświetlacza | Gorilla Glass 7i, Poziom Mohsa 5, Dolby Vision, HDR10+, Otwór w ekranie, PWM 3840Hz, DCI-P3, Dotyk pojemnościowy, Wielodotykowy, Odporny na zarysowania, Bezszkieletowy, Certyfikat SGS, Certyfikat TÜV Rheinland Flicker-Free, Niska emisja światła niebieskiego TÜV Rheinland, Certyfikat ochrony wzroku TÜV Rheinland, Miliard kolorów, Zawsze włączony wyświetlacz | Otwór w ekranie, HDR10, HDR10+, Zawsze włączony wyświetlacz, Certyfikat SGS, Odporny na zarysowania, Bezszkieletowy, Dotyk pojemnościowy, Wielodotykowy, Miliard kolorów, Poziom Mohsa 4, DCI-P3, Panel 10-bitowy |
Czujniki
| Specyfikacja | Poco X8 Pro Max | V70 FE |
|---|---|---|
| Umiejscowienie czujnika linii papilarnych | Pod wyświetlaczem | Pod wyświetlaczem |
Sensor
| Specyfikacja | Poco X8 Pro Max | V70 FE |
|---|---|---|
| Funkcje czujnika | Czujnik odcisków palców, Ultradźwiękowy czujnik zbliżeniowy, Akcelerometr, Żyroskop, Kompas, Czujnik światła, Układ chłodzenia, Wirtualne wykrywanie zbliżenia | Czujnik odcisków palców, Akcelerometr, Żyroskop, Czujnik zbliżeniowy, Kompas, Czujnik światła, Układ chłodzenia |
Oprogramowanie
| Specyfikacja | Poco X8 Pro Max | V70 FE |
|---|---|---|
| System operacyjny | Android 16 | Android 16 |
| Rodzina systemu operacyjnego | Android | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | 16 | 16 |
| Aktualizacje systemu operacyjnego | 5 lat | 5 lat |
| Usługi Google | Tak | Tak |
| Widevine L1 | — | Tak |
Łączność
| Specyfikacja | Poco X8 Pro Max | V70 FE |
|---|---|---|
| Konfiguracje SIM | Dwie karty Nano-SIM, Dwie karty Nano-SIM + eSIM, Dual SIM z podwójnym trybem czuwania Najlepsza wartość | Dwie karty Nano-SIM, Nano-SIM + eSIM, Dual SIM z podwójnym trybem czuwania, Dual SIM |
| Pasma komórkowe | 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B1, 3G UMTS B2, 3G UMTS B3, 3G UMTS B4, 3G UMTS B5, 3G UMTS B6, 3G UMTS B8, 3G UMTS B18, 3G UMTS B19, 3G UMTS B20, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B18, 4G LTE B19, 4G LTE B20, 4G LTE B26, 4G LTE B28A, 4G LTE B28B, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 4G LTE B42, 4G LTE B48, 4G LTE B66, 5G NR n1, 5G NR n2, 5G NR n3, 5G NR n5, 5G NR n7, 5G NR n8, 5G NR n18, 5G NR n20, 5G NR n26, 5G NR n28a, 5G NR n28b, 5G NR n38, 5G NR n40, 5G NR n41, 5G NR n48, 5G NR n66, 5G NR n77, 5G NR n78 | 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B1, 3G UMTS B2, 3G UMTS B3, 3G UMTS B4, 3G UMTS B5, 3G UMTS B8, 3G UMTS 1700 AWS, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B12, 4G LTE B17, 4G LTE B18, 4G LTE B19, 4G LTE B20, 4G LTE B26, 4G LTE B28A, 4G LTE B28B, 4G LTE B32, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 4G LTE B42, 4G LTE B43, 4G LTE B48, 4G LTE B66, 5G NR n1, 5G NR n2, 5G NR n3, 5G NR n5, 5G NR n7, 5G NR n8, 5G NR n20, 5G NR n26, 5G NR n28a, 5G NR n28b, 5G NR n38, 5G NR n40, 5G NR n41, 5G NR n66, 5G NR n75, 5G NR n77, 5G NR n78 |
| Technologie komórkowe | GSM, HSPA, LTE, 5G | GSM, HSPA, LTE, 5G |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 802.11a/b/g Najlepsza wartość | Wi-Fi 802.11a/b/g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E |
| Funkcje Wi-Fi | Dwuzakresowy, Hotspot Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display, MIMO | Dwuzakresowy, Hotspot Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display, MIMO |
| Wersja Bluetooth | Bluetooth 6.0 Najlepsza wartość | Bluetooth 5.4 |
| Profile Bluetooth | A2DP, LE, aptX HD, Auracast, ASHA | A2DP, LE |
| Systemy nawigacji | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS, NavIC | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS, NavIC |
| Funkcje łączności | Podczerwony, NFC, USB Type-C, Ładowanie USB, Pamięć masowa USB, USB OTG, USB Host 2.0, Synchronizacja komputera, Synchronizacja OTA, Udostępnianie Internetu, VoLTE, eSIM | Podczerwony, NFC, USB Type-C, Ładowanie USB, Pamięć masowa USB, USB OTG, USB Host 2.0, Synchronizacja komputera, Synchronizacja OTA, Udostępnianie Internetu, VoLTE, eSIM |
| Wersja USB | USB 2.0 | USB 2.0 |
| Maks. prędkość pobierania | 7 300 Mbps | — |
Audio
| Specyfikacja | Poco X8 Pro Max | V70 FE |
|---|---|---|
| Liczba mikrofonów | 2 | — |
| Funkcje audio | Głośniki stereo, Dolby Atmos, Dźwięk Hi-Res, Bezprzewodowy dźwięk Hi-Res, Mikrofon z redukcją szumów, A2DP, LE, aptX HD, LHDC 5, Auracast | Głośniki stereo, A2DP, LE |
Dane techniczne
| Specyfikacja | Poco X8 Pro Max | V70 FE |
|---|---|---|
| Cena premierowa | 430 € | — |
| Numery modeli | 2602BPC18G | V2550 |
Powiązane porównania
- Xiaomi Poco X8 Pro Max vs Motorola Edge 70
- Xiaomi Poco X8 Pro Max vs Realme GT 7
- Xiaomi Poco X8 Pro Max vs Oppo K15 Pro Plus
- Xiaomi Poco X8 Pro Max vs Xiaomi Poco F7 Ultra
- vivo V70 FE vs Blackview Xplore 2 Satellite
- vivo V70 FE vs Motorola Razr+ 2026
- vivo V70 FE vs TCL P80 Ultra
- vivo V70 FE vs vivo V60