Dane techniczne obok siebie
ZTE nubia RedMagic 11 Pro+ vs Samsung Galaxy Z Fold7
Porównanie ZTE nubia RedMagic 11 Pro+ i Samsung Galaxy Z Fold7: aparat, bateria, szybkie ładowanie, ekran, wydajność i kolory obok siebie. Więcej smartfonów: ZTE i Samsung.
Werdykt
Żaden nie odskakuje: każdy w czymś wygrywa.
| Kategoria | nubia RedMagic 11 Pro+ | Galaxy Z Fold7 |
|---|---|---|
| Wzornictwo i ekran | 7.6 | 7.6 |
| Wydajność i sprzęt | 9.3 | 9.0 |
| Aparat | 7.5 | 8.8 |
| Łączność | 8.2 | 8.8 |
| Bateria i ładowanie | 8.4 | 7.0 |
Który jest dla ciebie?
ZTE nubia RedMagic 11 Pro+, jeśli zależy ci na…
- Pojemność baterii
- 7 500 mAh
- wobec 4 400 mAh
- Wynik AnTuTu
- 4 113 275
- wobec 1 995 132
- Pojemność pamięci RAM
- 24 GB
- wobec 16 GB
- Częstotliwość odświeżania ekranu
- 144 Hz
- wobec 120 Hz
Samsung Galaxy Z Fold7, jeśli zależy ci na…
- Szczytowa jasność ekranu
- 2 600 nits
- wobec 2 000 nits
- Waga
- 215 g
- wobec 230 g
- Funkcje baterii
- Nieusuwalne, Możliwość ładowania, Szybkie ładowanie, Ładowanie bezprzewodowe, Odwrotne ładowanie bezprzewodowe, Odwrotne ładowanie, Ładowanie z obejściem, Wskaźnik poziomu baterii
- wobec Szybkie ładowanie, Ładowanie bezprzewodowe, Nieusuwalne
- Konfiguracje SIM
- Nano-SIM + eSIM, Dwie karty Nano-SIM + eSIM, Dual SIM z podwójnym trybem czuwania, eSIM
- wobec Dwie karty Nano-SIM, Dual SIM z podwójnym trybem czuwania
Porównanie specyfikacji
Wydajność
| Specyfikacja | nubia RedMagic 11 Pro+ | Galaxy Z Fold7 |
|---|---|---|
| Model procesora | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Proces technologiczny | 3 nm | 3 nm |
| Karta graficzna | Qualcomm Adreno 840 | Qualcomm Adreno 830 |
| Typ pamięci | UFS 4.1 | UFS 4.0 |
| Maksymalne taktowanie CPU | 4,61 GHz Najlepsza wartość | 4,47 GHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 1 000 GB | 1 TB Najlepsza wartość |
| Wynik AnTuTu | 4 113 275 Najlepsza wartość | 1 995 132 |
| Geekbench 6 jeden rdzeń | — | 3 234 |
| Geekbench 6 wiele rdzeni | — | 10 059 |
| Opis procesora | Ośmiordzeniowy procesor z 2x4.6 GHz Oryon V3 Phoenix L i 6x3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M. | Ośmiordzeniowy procesor z 2x4.47 GHz Oryon V2 Phoenix L i 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M |
| Typ procesora | Ośmiordzeniowy | Ośmiordzeniowy |
| Procesor 64-bitowy | Tak | Tak |
| Pojemność pamięci RAM | 24 GB Najlepsza wartość | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | — | LPDDR5X |
| Wersja AnTuTu | v11 | v10 |
| 3DMark Wild Life Extreme | — | 5 952 |
Design
| Specyfikacja | nubia RedMagic 11 Pro+ | Galaxy Z Fold7 |
|---|---|---|
| Kolory obudowy | Czarny, Srebrny, Szary | Niebieski, Srebrny, Czarny, Miętowy, Zielony |
| Grubość obudowy | 8,9 mm | 8,9 mm |
| Szerokość ciała | 76,5 mm | 143,2 mm |
| Wysokość ciała | 163,8 mm | 158,4 mm |
| Waga | 230 g | 215 g Najlepsza wartość |
| Powierzchnia użytkowa | 90,7 % Najlepsza wartość | 90 % |
| Materiały korpusu | Szkło, Stop aluminium | Szkło, Tworzywo sztuczne, Stop aluminium |
| Funkcje oporu | IPX8 | IP48 |
| Wodoodporna głębokość | 1,5 m | 1,5 m |
| Klasa odporności na upadki | — | A |
| Klasa naprawialności | — | C |
| Składany | Nie | Tak |
| Liczba testów upuszczenia | — | 210 |
| Grubość po rozłożeniu | — | 4,2 mm |
Bateria
| Specyfikacja | nubia RedMagic 11 Pro+ | Galaxy Z Fold7 |
|---|---|---|
| Klasa efektywności baterii | — | B |
| Pojemność baterii | 7 500 mAh Najlepsza wartość | 4 400 mAh |
| Typ baterii | Si-Carbon Li-Ion Najlepsza wartość | Li-Polymer |
| Szybka moc ładowania | 120 W Najlepsza wartość | 25 W |
| Funkcje baterii | Szybkie ładowanie, Ładowanie bezprzewodowe, Nieusuwalne | Nieusuwalne, Możliwość ładowania, Szybkie ładowanie, Ładowanie bezprzewodowe, Odwrotne ładowanie bezprzewodowe, Odwrotne ładowanie, Ładowanie z obejściem, Wskaźnik poziomu baterii Najlepsza wartość |
| Czas pracy baterii | — | 40 h 28 min |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 80 W Najlepsza wartość | 15 W |
| Cykle ładowania | — | 2 000 |
| Moc zwrotnego ładowania bezprzewodowego | — | 4,5 W |
Wyświetlacz
| Specyfikacja | nubia RedMagic 11 Pro+ | Galaxy Z Fold7 |
|---|---|---|
| Proporcje ekranu | 20:9 | 21:9 |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED | Dynamic AMOLED 2X |
| Szczytowa jasność ekranu | 2 000 nits | 2 600 nits Najlepsza wartość |
| Przekątna ekranu | 6,85″ | 8″ Najlepsza wartość |
| Pozioma rozdzielczość ekranu | 1 216 px | 1 968 px Najlepsza wartość |
| Pionowa rozdzielczość ekranu | 2 688 px Najlepsza wartość | 2 184 px |
| Gęstość pikseli ekranu | 431 ppi Najlepsza wartość | 368 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 144 Hz Najlepsza wartość | 120 Hz |
| Częstotliwość próbkowania dotyku | 960 Hz | — |
| Funkcje wyświetlacza | Certyfikat SGS, PWM 2,592Hz, Certyfikat ochrony wzroku TÜV Rheinland, DCI-P3, Panel 10-bitowy, Odporny na zarysowania, Dotyk pojemnościowy, Wielodotykowy, Bezszkieletowy | Otwór w ekranie, HDR10+, Zawsze włączony wyświetlacz, Dotyk pojemnościowy, Wielodotykowy, Składany wyświetlacz, Odporny na zarysowania, Poziom Mohsa 1, Wyświetlacz dodatkowy |
| Przekątna ekranu zewnętrznego | — | 6,5″ |
| Odświeżanie ekranu zewnętrznego | — | 120 Hz |
Czujniki
| Specyfikacja | nubia RedMagic 11 Pro+ | Galaxy Z Fold7 |
|---|---|---|
| Umiejscowienie czujnika linii papilarnych | Pod wyświetlaczem | Bok |
Sensor
| Specyfikacja | nubia RedMagic 11 Pro+ | Galaxy Z Fold7 |
|---|---|---|
| Funkcje czujnika | Czujnik odcisków palców, Akcelerometr, Żyroskop, Czujnik zbliżeniowy, Kompas, Czujnik grawitacyjny, Czujnik światła, Czujnik RGB, Układ chłodzenia, Przyciski do gier | Czujnik odcisków palców, Akcelerometr, Żyroskop, Czujnik zbliżeniowy, Kompas, Barometr, Układ chłodzenia, Czujnik Halla, Czujnik światła |
Oprogramowanie
| Specyfikacja | nubia RedMagic 11 Pro+ | Galaxy Z Fold7 |
|---|---|---|
| System operacyjny | Android 16 | Android 16 |
| Rodzina systemu operacyjnego | Android | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | 16 | 16 |
| Aktualizacje systemu operacyjnego | 3 lata | 7 lat Najlepsza wartość |
| Usługi Google | Tak | Tak |
| Widevine L1 | Tak | Tak |
Łączność
| Specyfikacja | nubia RedMagic 11 Pro+ | Galaxy Z Fold7 |
|---|---|---|
| Konfiguracje SIM | Dwie karty Nano-SIM, Dual SIM z podwójnym trybem czuwania | Nano-SIM + eSIM, Dwie karty Nano-SIM + eSIM, Dual SIM z podwójnym trybem czuwania, eSIM Najlepsza wartość |
| Pasma komórkowe | 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 2G CDMA BC0, 2G CDMA B2, 2G CDMA B3, 2G CDMA B5, 2G CDMA B8, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS B1, 3G UMTS B2, 3G UMTS B4, 3G UMTS B5, 3G UMTS B8, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B12, 4G LTE B17, 4G LTE B18, 4G LTE B19, 4G LTE B20, 4G LTE B26, 4G LTE B28A, 4G LTE B28B, 4G LTE B34, 4G LTE B38, 4G LTE B39, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 4G LTE B66, 5G NR n1, 5G NR n2, 5G NR n3, 5G NR n5, 5G NR n7, 5G NR n8, 5G NR n28a, 5G NR n28b, 5G NR n38, 5G NR n40, 5G NR n41, 5G NR n66, 5G NR n77, 5G NR n78 | 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B12, 4G LTE B13, 4G LTE B17, 4G LTE B18, 4G LTE B19, 4G LTE B20, 4G LTE B25, 4G LTE B26, LTE B28, 4G LTE B38, 4G LTE B39, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 4G LTE B66, 5G NR n1, 5G NR n2, 5G NR n3, 5G NR n5, 5G NR n7, 5G NR n8, 5G NR n12, 5G NR n20, 5G NR n25, 5G NR n26, 5G NR n28, 5G NR n38, 5G NR n40, 5G NR n41, 5G NR n66, 5G NR n71, 5G NR n77, 5G NR n78 |
| Technologie komórkowe | GSM, CDMA, HSPA, LTE, 5G | GSM, CDMA, HSPA, EVDO, LTE, 5G |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 802.11a/b/g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E, Wi-Fi 7 (802.11be) | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Funkcje Wi-Fi | Dwuzakresowy, Trójzakresowe, Hotspot Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display, MIMO | Trójzakresowe, Wi-Fi Direct, Hotspot Wi-Fi, Wi-Fi Display, Dwuzakresowy, MIMO |
| Wersja Bluetooth | Bluetooth 5.4 | Bluetooth 5.4 |
| Profile Bluetooth | A2DP, LE | A2DP, LE, aptX HD, AVRCP, DIP, HFP, HID, HSP, MAP, PAN, OPP, PBAP/PAB |
| Systemy nawigacji | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS, NavIC Najlepsza wartość | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Funkcje łączności | Gniazdo audio 3,5 mm, Podczerwony, NFC, Ładowanie USB, Pamięć masowa USB, USB OTG, USB Type-C, Host USB 3.2, Wyjście DisplayPort, Synchronizacja komputera, DLNA, Synchronizacja OTA, Udostępnianie Internetu, VoLTE, VoNR | Samsung DeX, UWB, NFC, USB Type-C, USB 3.2, USB OTG, Ładowanie USB, Pamięć masowa USB, Host USB, eSIM, VoLTE, Synchronizacja komputera, Synchronizacja OTA, Udostępnianie Internetu, ANT+ |
| Wersja USB | USB 3.2 | USB 3.2 |
| Amerykański SAR dla głowy | — | 1,24 W/kg |
| Amerykański SAR dla ciała | — | 1,36 W/kg |
| SAR (UE) głowa | — | 1,42 W/kg |
| SAR (UE) tułów | — | 1,24 W/kg |
| Maks. prędkość pobierania | — | 10 000 Mbps |
| Maks. prędkość wysyłania | — | 3 500 Mbps |
Audio
| Specyfikacja | nubia RedMagic 11 Pro+ | Galaxy Z Fold7 |
|---|---|---|
| Funkcje audio | Głośniki stereo, DTS, DTS:X, Dźwięk Hi-Res, A2DP, LE | Głośniki stereo, Dolby Atmos, Obsługa dźwięku o wysokiej przepływności, A2DP, LE, aptX HD, AVRCP, DIP, HFP, HID, HSP, MAP, PAN, OPP, PBAP/PAB |
Dane techniczne
| Specyfikacja | nubia RedMagic 11 Pro+ | Galaxy Z Fold7 |
|---|---|---|
| Cena premierowa | — | 2 109 € |
| Numery modeli | NX809J | SM-F966B, SM-F966B/DS, SM-F966U, SM-F966U1 |
Powiązane porównania
- ZTE nubia RedMagic 11 Pro+ vs Huawei Pura 80
- ZTE nubia RedMagic 11 Pro+ vs Samsung Galaxy S25 FE
- ZTE nubia RedMagic 11 Pro+ vs OnePlus Ace 6
- ZTE nubia RedMagic 11 Pro+ vs Asus ROG Phone 9
- Samsung Galaxy Z Fold7 vs Asus ROG Phone 9
- Samsung Galaxy Z Fold7 vs Xiaomi Mix Flip 2
- Samsung Galaxy Z Fold7 vs Huawei Pura 80
- Samsung Galaxy Z Fold7 vs Samsung Galaxy Z Fold6 SE