Overzicht
NeoScore
2.3
Nr. 5970 van 6245
- Ontwerp & scherm
- 4.5
- Prestaties & hardware
- 1.5
- Camera
- 2.8
- Connectiviteit
- 2.8
- Batterij & opladen
- 1.4
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Batterij & opladen1.4
- Prestaties & hardware1.5
- Camera2.8
- Scherm
- 5″IPS LCD720 × 1.280 px
- Ontwerp
- 155 g71,5 mm148,1 mm10,9 mm
- Prestaties
- Intel Atom Z2560Dual-Core2 GB RAM16 GB
- Batterij
- 2.500 mAh
- Camera’s
- 8 Mpx · f/2selfie 2 Mpx · f/2
- Netwerk
- 4G3G2G
- Software
- Android 5
Meer telefoons van Asus
Alles bekijken →Asus
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- Intel Atom Z2560
- Productieproces
- 22 nm
- Grafische GPU
- PowerVR SGX544MP2
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 1,6 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 16 GB
- CPU-beschrijving
- Dual-core 1.6 GHz
- Processortype
- Dual-Core
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 2 GB
- RAM-type
- DDR2
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Zwart, Wit, Rood
- Behuizingsdikte
- 10,9 mm
- Lichaamsbreedte
- 71,5 mm
- Lichaamslengte
- 148,1 mm
- Gewicht
- 155 g
- Bruikbaar oppervlak
- 65,1 %
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 2.500 mAh
- Batterijtype
- Li-Po
- Batterij-eigenschappen
- Niet verwijderbaar, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
- Gesprekstijd
- 28 h
- Stand-bytijd
- 360 h
Scherm
- Beeldverhouding
- 16:9
- Schermtechnologie
- IPS LCD
- Schermdiagonaal
- 5″
- Horizontale schermresolutie
- 720 px
- Verticale schermresolutie
- 1.280 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 294 ppi
- Schermfuncties
- Gorilla Glass 3, Touchscreen
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensor
- Sensorfuncties
- Versnellingsmeter, Nabijheidssensor, Kompas
Software
- Besturingssysteem
- Android 5
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 5
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Eén Micro-SIM
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, LTE B28
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA, LTE
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi 4 (802.11n)
- Wi-Fi-functies
- Wi-Fi Direct, Wi-Fi-hotspot
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 4.0
- Bluetooth-profielen
- A2DP, EDR
- Navigatiesystemen
- GPS, GLONASS
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB
- USB-versie
- USB 2.0
- SAR (EU) hoofd
- 0,43 W/kg
- Max. downloadsnelheid
- 150 Mbps
- Max. uploadsnelheid
- 50 Mbps
Audio
- Audiofuncties
- A2DP, EDR, Luidspreker
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
2.34
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
Zenfone 2 ZE500CL
Ontwerp & scherm
4.5
- Schermtechnologie IPS LCD
- 5.0
- Pixeldichtheid van het scherm 294 ppi
- 4.8
- Schermfuncties Gorilla Glass 3, Touchscreen
- 0.0
- Gewicht 155 g
- 10.0
- Bruikbaar oppervlak 65,1 %
- 2.0
- Behuizingsdikte 10,9 mm
- 4.1
Prestaties & hardware
1.5
- RAM-capaciteit 2 GB
- 1.0
- Productieproces 22 nm
- 1.9
- Maximale opslagcapaciteit 16 GB
- 1.0
- Maximale CPU-kloksnelheid 1,6 GHz
- 2.4
- RAM-type DDR2
- 1.0
Camera
2.8
- Diafragma f/2
- 7.0
- Optische beeldstabilisatie Nee
- 2.0
- Resolutie 8 Mpx
- 3.0
- Camerafuncties Ledflitser, Panorama, HDR, Scherpstellen via aanraking
- 0.0
Connectiviteit
2.8
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB
- 0.0
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, LTE B28
- 6.5
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi 4 (802.11n)
- 2.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 4.0
- 2.0
- Navigatiesystemen GPS, GLONASS
- 4.0
- SIM-configuraties Eén Micro-SIM
- 4.0
Batterij & opladen
1.4
- Batterijcapaciteit 2.500 mAh
- 2.2
- Batterij-eigenschappen Niet verwijderbaar, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 4.51
- Prestaties & hardware
- 1.45
- Camera
- 2.75
- Connectiviteit
- 2.8
- Batterij & opladen
- 1.4
- NeoScore-rang
- #5970 / 6245
Zenfone 2 ZE500CL
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Primaire camera aan de achterkant
- Resolutie
- 8 Mpx
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Ja
- Diafragma
- f/2
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
- Flitstype
- LED
Sensor
- Resolutie
- 8 Mpx
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Ja
Lens
- Diafragma
- f/2
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Ledflitser, Panorama, HDR, Scherpstellen via aanraking
Frontcamera
- Resolutie
- 2 Mpx
- Diafragma
- f/2
Sensor
- Resolutie
- 2 Mpx
Lens
- Diafragma
- f/2
Vergelijkingen met de Asus Zenfone 2 ZE500CL
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
- Asus Zenfone 2 ZE500CL vs Apple iPhone 6
- Asus Zenfone 2 ZE500CL vs Microsoft Lumia 640 LTE
- Asus Zenfone 2 ZE500CL vs Kyocera DuraForce
- Asus Zenfone 2 ZE500CL vs verykool SL6010 Cyprus LTE
- Asus Zenfone 2 ZE500CL vs Asus Zenfone 2 Laser ZE500KL
- Asus Zenfone 2 ZE500CL vs Asus Pegasus
- Asus Zenfone 2 ZE500CL vs Asus Zenfone 5 A500KL (2014)
- Asus Zenfone 2 ZE500CL vs Asus Zenfone 2E
Prijzen Geen winkels
→
