• Zwart
  • Wit
  • Rood
  • 3 kleuren
Asus

Asus Zenfone 2 ZE500CL

2.3 NeoScore Nr. 5970 van 6245

Gelanceerd in maart 2015

Overzicht

NeoScore

2.3

Nr. 5970 van 6245

Ontwerp & scherm
4.5
Prestaties & hardware
1.5
Camera
2.8
Connectiviteit
2.8
Batterij & opladen
1.4

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Batterij & opladen1.4
  • Prestaties & hardware1.5
  • Camera2.8
Scherm
5″IPS LCD720 × 1.280 px
Ontwerp
155 g71,5 mm148,1 mm10,9 mm
Prestaties
Intel Atom Z2560Dual-Core2 GB RAM16 GB
Batterij
2.500 mAh
Camera’s
8 Mpx · f/2selfie 2 Mpx · f/2
Netwerk
4G3G2G
Software
Android 5

Asus

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
Intel Atom Z2560
Productieproces
22 nm
Grafische GPU
PowerVR SGX544MP2
Maximale CPU-kloksnelheid
1,6 GHz
Maximale opslagcapaciteit
16 GB
CPU-beschrijving
Dual-core 1.6 GHz
Processortype
Dual-Core
64-bits processor
Ja
RAM-capaciteit
2 GB
RAM-type
DDR2
Uitbreidbare opslag
Ja

Ontwerp

Behuizingskleuren
Zwart, Wit, Rood
Behuizingsdikte
10,9 mm
Lichaamsbreedte
71,5 mm
Lichaamslengte
148,1 mm
Gewicht
155 g
Bruikbaar oppervlak
65,1 %
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Nee

Batterij

Batterijcapaciteit
2.500 mAh
Batterijtype
Li-Po
Batterij-eigenschappen
Niet verwijderbaar, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
Gesprekstijd
28 h
Stand-bytijd
360 h

Scherm

Beeldverhouding
16:9
Schermtechnologie
IPS LCD
Schermdiagonaal
5″
Horizontale schermresolutie
720 px
Verticale schermresolutie
1.280 px
Pixeldichtheid van het scherm
294 ppi
Schermfuncties
Gorilla Glass 3, Touchscreen
Geïntegreerde projector
Nee

Sensor

Sensorfuncties
Versnellingsmeter, Nabijheidssensor, Kompas

Software

Besturingssysteem
Android 5
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
5
Directe besturingssysteemupdates
Nee

Connectiviteit

SIM-configuraties
Eén Micro-SIM
Mobiele banden
2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, LTE B28
Mobiele technologieën
GSM, HSPA, LTE
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi-functies
Wi-Fi Direct, Wi-Fi-hotspot
Bluetooth-versie
Bluetooth 4.0
Bluetooth-profielen
A2DP, EDR
Navigatiesystemen
GPS, GLONASS
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB
USB-versie
USB 2.0
SAR (EU) hoofd
0,43 W/kg
Max. downloadsnelheid
150 Mbps
Max. uploadsnelheid
50 Mbps

Audio

Audiofuncties
A2DP, EDR, Luidspreker

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

2.34 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

Zenfone 2 ZE500CL

Ontwerp & scherm

4.5

Schermtechnologie IPS LCD
5.0
Pixeldichtheid van het scherm 294 ppi
4.8
Schermfuncties Gorilla Glass 3, Touchscreen
0.0
Gewicht 155 g
10.0
Bruikbaar oppervlak 65,1 %
2.0
Behuizingsdikte 10,9 mm
4.1

Prestaties & hardware

1.5

RAM-capaciteit 2 GB
1.0
Productieproces 22 nm
1.9
Maximale opslagcapaciteit 16 GB
1.0
Maximale CPU-kloksnelheid 1,6 GHz
2.4
RAM-type DDR2
1.0

Camera

2.8

Diafragma f/2
7.0
Optische beeldstabilisatie Nee
2.0
Resolutie 8 Mpx
3.0
Camerafuncties Ledflitser, Panorama, HDR, Scherpstellen via aanraking
0.0

Connectiviteit

2.8

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB
0.0
Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, LTE B28
6.5
Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi 4 (802.11n)
2.0
Bluetooth-versie Bluetooth 4.0
2.0
Navigatiesystemen GPS, GLONASS
4.0
SIM-configuraties Eén Micro-SIM
4.0

Batterij & opladen

1.4

Batterijcapaciteit 2.500 mAh
2.2
Batterij-eigenschappen Niet verwijderbaar, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
0.0

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
4.51
Prestaties & hardware
1.45
Camera
2.75
Connectiviteit
2.8
Batterij & opladen
1.4
NeoScore-rang
#5970 / 6245

Zenfone 2 ZE500CL

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Primaire camera aan de achterkant

Resolutie
8 Mpx
Video-opname
1080p bij 30 fps
Slowmotion-video
Ja
Diafragma
f/2
Optische beeldstabilisatie
Nee
Flitstype
LED
Sensor
Resolutie
8 Mpx
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps
Slowmotion-video
Ja
Lens
Diafragma
f/2
Optische beeldstabilisatie
Nee
Flitser
Flitstype
LED
Aantal flits-leds
1 LED
Functies
Camerafuncties
Ledflitser, Panorama, HDR, Scherpstellen via aanraking
2

Frontcamera

Resolutie
2 Mpx
Diafragma
f/2
Sensor
Resolutie
2 Mpx
Lens
Diafragma
f/2

Vergelijkingen met de Asus Zenfone 2 ZE500CL

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google