Overzicht
NeoScore
4.2
Nr. 4164 van 6241
- Ontwerp & scherm
- 4.1
- Prestaties & hardware
- 3.0
- Camera
- 3.4
- Connectiviteit
- 4.9
- Batterij & opladen
- 6.4
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Prestaties & hardware3.0
- Camera3.4
- Ontwerp & scherm4.1
- Scherm
- 5,7″IPS LCD720 × 1.440 px
- Ontwerp
- 261 g78,1 mm157,5 mm13,7 mm
- Prestaties
- MediaTek MT6762V/WD Helio P22Octa-Core4 GB RAM64 GB
- Batterij
- 5.580 mAh
- Camera’s
- 13 Mpx · f/2,2selfie 5 Mpx · f/2,2
- Netwerk
- 4G3G2G
- Software
- Android 10
Meer telefoons van Blackview
Alles bekijken →Blackview
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- MediaTek MT6762V/WD Helio P22
- Productieproces
- 12 nm
- Grafische GPU
- PowerVR GE8320
- Opslagtype
- eMMC
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 64 GB
- CPU-beschrijving
- Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53
- Processortype
- Octa-Core
- RAM-capaciteit
- 4 GB
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Zwart, Oranje, Groen, Geel
- Behuizingsdikte
- 13,7 mm
- Lichaamsbreedte
- 78,1 mm
- Lichaamslengte
- 157,5 mm
- Gewicht
- 261 g
- Bruikbaar oppervlak
- 68,2 %
- Weerstandseigenschappen
- IP68, IP69K, Valbestendig tot 1,5 m, MIL-STD-810G
- Waterdichte diepte
- 1,5 m
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 5.580 mAh
Scherm
- Beeldverhouding
- 18:9
- Schermtechnologie
- IPS LCD
- Schermdiagonaal
- 5,7″
- Horizontale schermresolutie
- 720 px
- Verticale schermresolutie
- 1.440 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 282 ppi
- Schermfuncties
- Dragontrail-glas
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Zijkant
Sensor
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Gyroscoop, Nabijheidssensor, Kompas
Software
- Besturingssysteem
- Android 10
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 10
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, 4G LTE B40
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA, LTE
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
- Wi-Fi-functies
- Dubbele band
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.0
- Bluetooth-profielen
- A2DP, LE
- Navigatiesystemen
- GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, NFC, FM-radio, USB 2.0, USB OTG, microUSB
- USB-versie
- microUSB
Audio
- Audiofuncties
- A2DP, LE, Luidspreker
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
4.19
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
BV4900 Pro
Ontwerp & scherm
4.1
- Schermtechnologie IPS LCD
- 5.0
- Pixeldichtheid van het scherm 282 ppi
- 4.5
- Schermfuncties Dragontrail-glas
- 0.0
- Gewicht 261 g
- 2.0
- Weerstandseigenschappen IP68, IP69K, Valbestendig tot 1,5 m, MIL-STD-810G
- 10.0
- Bruikbaar oppervlak 68,2 %
- 3.0
- Behuizingsdikte 13,7 mm
- 2.4
Prestaties & hardware
3.0
- RAM-capaciteit 4 GB
- 3.1
- Opslagtype eMMC
- 1.5
- Productieproces 12 nm
- 3.7
- Maximale opslagcapaciteit 64 GB
- 3.1
- Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
- 4.1
Camera
3.4
- Diafragma f/2,2
- 6.0
- Resolutie 13 Mpx
- 6.1
- Camerafuncties Ledflitser
- 0.0
Connectiviteit
4.9
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, NFC, FM-radio, USB 2.0, USB OTG, microUSB
- 1.5
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, 4G LTE B40
- 6.5
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
- 5.0
- Navigatiesystemen GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
- 7.5
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
6.4
- Batterijcapaciteit 5.580 mAh
- 10.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 4.08
- Prestaties & hardware
- 3
- Camera
- 3.35
- Connectiviteit
- 4.93
- Batterij & opladen
- 6.36
- NeoScore-rang
- #4164 / 6241
BV4900 Pro
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Primaire camera aan de achterkant
- Resolutie
- 13 Mpx
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Diafragma
- f/2,2
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
- Camerafuncties
- Ledflitser
Sensor
- Resolutie
- 13 Mpx
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
Lens
- Diafragma
- f/2,2
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Ledflitser
Frontcamera hoofdcamera
- Resolutie
- 5 Mpx
- Diafragma
- f/2,2
Sensor
- Resolutie
- 5 Mpx
Lens
- Diafragma
- f/2,2
Vergelijkingen met de Blackview BV4900 Pro
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
- Blackview BV4900 Pro vs Mara Phones Z1
- Blackview BV4900 Pro vs Xiaomi Redmi 9 Activ
- Blackview BV4900 Pro vs Huawei P40 lite E
- Blackview BV4900 Pro vs Honor 9C
- Blackview BV4900 Pro vs Blackview BV6900
- Blackview BV4900 Pro vs Blackview BV6300 Pro
- Blackview BV4900 Pro vs Blackview BV6600 Pro
- Blackview BV4900 Pro vs Blackview A90
Prijzen Geen winkels
→
