• Zwart
  • Oranje
  • Groen
  • Geel
  • 4 kleuren
Blackview

Blackview BV4900 Pro

4.2 NeoScore Nr. 4164 van 6241

Gelanceerd in november 2020

Overzicht

NeoScore

4.2

Nr. 4164 van 6241

Ontwerp & scherm
4.1
Prestaties & hardware
3.0
Camera
3.4
Connectiviteit
4.9
Batterij & opladen
6.4

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Prestaties & hardware3.0
  • Camera3.4
  • Ontwerp & scherm4.1
Scherm
5,7″IPS LCD720 × 1.440 px
Ontwerp
261 g78,1 mm157,5 mm13,7 mm
Prestaties
MediaTek MT6762V/WD Helio P22Octa-Core4 GB RAM64 GB
Batterij
5.580 mAh
Camera’s
13 Mpx · f/2,2selfie 5 Mpx · f/2,2
Netwerk
4G3G2G
Software
Android 10

Blackview

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
MediaTek MT6762V/WD Helio P22
Productieproces
12 nm
Grafische GPU
PowerVR GE8320
Opslagtype
eMMC
Maximale CPU-kloksnelheid
2 GHz
Maximale opslagcapaciteit
64 GB
CPU-beschrijving
Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53
Processortype
Octa-Core
RAM-capaciteit
4 GB
Uitbreidbare opslag
Ja

Ontwerp

Behuizingskleuren
Zwart, Oranje, Groen, Geel
Behuizingsdikte
13,7 mm
Lichaamsbreedte
78,1 mm
Lichaamslengte
157,5 mm
Gewicht
261 g
Bruikbaar oppervlak
68,2 %
Weerstandseigenschappen
IP68, IP69K, Valbestendig tot 1,5 m, MIL-STD-810G
Waterdichte diepte
1,5 m
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Nee

Batterij

Batterijcapaciteit
5.580 mAh

Scherm

Beeldverhouding
18:9
Schermtechnologie
IPS LCD
Schermdiagonaal
5,7″
Horizontale schermresolutie
720 px
Verticale schermresolutie
1.440 px
Pixeldichtheid van het scherm
282 ppi
Schermfuncties
Dragontrail-glas
Geïntegreerde projector
Nee

Sensoren

Plaatsing van vingerafdruksensor
Zijkant

Sensor

Sensorfuncties
Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Gyroscoop, Nabijheidssensor, Kompas

Software

Besturingssysteem
Android 10
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
10

Connectiviteit

SIM-configuraties
Dubbele nano-simkaart
Mobiele banden
2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, 4G LTE B40
Mobiele technologieën
GSM, HSPA, LTE
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
Wi-Fi-functies
Dubbele band
Bluetooth-versie
Bluetooth 5.0
Bluetooth-profielen
A2DP, LE
Navigatiesystemen
GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, NFC, FM-radio, USB 2.0, USB OTG, microUSB
USB-versie
microUSB

Audio

Audiofuncties
A2DP, LE, Luidspreker

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

4.19 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

BV4900 Pro

Ontwerp & scherm

4.1

Schermtechnologie IPS LCD
5.0
Pixeldichtheid van het scherm 282 ppi
4.5
Schermfuncties Dragontrail-glas
0.0
Gewicht 261 g
2.0
Weerstandseigenschappen IP68, IP69K, Valbestendig tot 1,5 m, MIL-STD-810G
10.0
Bruikbaar oppervlak 68,2 %
3.0
Behuizingsdikte 13,7 mm
2.4

Prestaties & hardware

3.0

RAM-capaciteit 4 GB
3.1
Opslagtype eMMC
1.5
Productieproces 12 nm
3.7
Maximale opslagcapaciteit 64 GB
3.1
Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
4.1

Camera

3.4

Diafragma f/2,2
6.0
Resolutie 13 Mpx
6.1
Camerafuncties Ledflitser
0.0

Connectiviteit

4.9

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, NFC, FM-radio, USB 2.0, USB OTG, microUSB
1.5
Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, 4G LTE B40
6.5
Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
5.0
Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
5.0
Navigatiesystemen GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
7.5
SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
7.5

Batterij & opladen

6.4

Batterijcapaciteit 5.580 mAh
10.0

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
4.08
Prestaties & hardware
3
Camera
3.35
Connectiviteit
4.93
Batterij & opladen
6.36
NeoScore-rang
#4164 / 6241

BV4900 Pro

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Primaire camera aan de achterkant

Resolutie
13 Mpx
Video-opname
1080p bij 30 fps
Diafragma
f/2,2
Flitstype
LED
Aantal flits-leds
1 LED
Camerafuncties
Ledflitser
Sensor
Resolutie
13 Mpx
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps
Lens
Diafragma
f/2,2
Flitser
Flitstype
LED
Aantal flits-leds
1 LED
Functies
Camerafuncties
Ledflitser
2

Frontcamera hoofdcamera

Resolutie
5 Mpx
Diafragma
f/2,2
Sensor
Resolutie
5 Mpx
Lens
Diafragma
f/2,2

Vergelijkingen met de Blackview BV4900 Pro

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google