Overzicht
NeoScore
4.1
Nr. 4262 van 6241
- Ontwerp & scherm
- 4.8
- Prestaties & hardware
- 2.9
- Camera
- 3.3
- Connectiviteit
- 4.2
- Batterij & opladen
- 6.2
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Prestaties & hardware2.9
- Camera3.3
- Connectiviteit4.2
- Scherm
- 6,3″IPS LCD1.080 × 2.340 px
- Ontwerp
- 408 g80,2 mm171,28 mm19,45 mm
- Prestaties
- MediaTek Helio P35Octa-Core4 GB RAM64 GB
- AnTuTu
- 86.500Beter dan 10% van de telefoons
- Batterij
- 13.000 mAh30 W
- Camera’s
- 16 Mpx · f/2selfie 16 Mpx · f/2
- Netwerk
- 4G
- Software
- Android 9
Meer telefoons van Blackview
Alles bekijken →Blackview
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- MediaTek Helio P35
- Productieproces
- 12 nm
- Grafische GPU
- PowerVR GE8320
- Opslagtype
- eMMC 5.1
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2,3 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 64 GB
- AnTuTu-score
- 86.500
- Geekbench 6 single-core
- 164
- Geekbench 6 multi-core
- 744
- CPU-beschrijving
- 4× 2.3 GHz ARM Cortex-A53; 4× 1.8 GHz ARM Cortex-A53
- Processortype
- Octa-Core
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 4 GB
- RAM-type
- DDR4
- Uitbreidbare opslag
- Ja
- Maximale geheugenkaart
- 256 GB
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Grijs
- Behuizingsdikte
- 19,45 mm
- Lichaamsbreedte
- 80,2 mm
- Lichaamslengte
- 171,28 mm
- Gewicht
- 408 g
- Weerstandseigenschappen
- IP69
- Waterdichte diepte
- 1,5 m
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Ja
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 13.000 mAh
- Batterijtype
- Li-Polymer
- Snel opladen
- 30 W
- Batterij-eigenschappen
- Indicator batterijniveau, Snel opladen, Oplaadbaar
- Gesprekstijd
- 60 h
- Muziekafspeeltijd
- 66 h
Scherm
- Beeldverhouding
- 19.5:9
- Schermtechnologie
- IPS LCD
- Schermdiagonaal
- 6,3″
- Horizontale schermresolutie
- 1.080 px
- Verticale schermresolutie
- 2.340 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 409 ppi
- Schermfuncties
- Gorilla Glass 3, Touchscreen, Waterdruppelnotch
- Geïntegreerde projector
- Nee
- Schermkleuren
- 16M kleuren
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Zijkant
Sensor
- Sensorfuncties
- Versnellingsmeter, Kompas, Vingerafdruksensor, Gyroscoop
Software
- Besturingssysteem
- Android 9
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 9
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
- Google-services
- Ja
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dual-sim, Dubbele nano-simkaart
- Mobiele technologieën
- 4G, LTE
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 802.11a/b/g/n
- Wi-Fi-functies
- Dubbele band
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5
- Navigatiesystemen
- GPS
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, NFC, FM-radio, USB Type-C, USB-opladen
- USB-versie
- USB Type-C
- Max. downloadsnelheid
- 300 Mbps
- Max. uploadsnelheid
- 50 Mbps
Audio
- Aantal microfoons
- 2
- Audiofuncties
- Ruisonderdrukkende microfoon
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
4.12
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
BV9100
Ontwerp & scherm
4.8
- Schermtechnologie IPS LCD
- 5.0
- Pixeldichtheid van het scherm 409 ppi
- 8.6
- Schermfuncties Gorilla Glass 3, Touchscreen, Waterdruppelnotch
- 0.0
- Gewicht 408 g
- 2.0
- Weerstandseigenschappen IP69
- 10.0
- Behuizingsdikte 19,45 mm
- 1.0
Prestaties & hardware
2.9
- AnTuTu-score 86.500
- 0.5
- RAM-capaciteit 4 GB
- 3.1
- Opslagtype eMMC 5.1
- 2.0
- Productieproces 12 nm
- 3.7
- Maximale opslagcapaciteit 64 GB
- 3.1
- Maximale CPU-kloksnelheid 2,3 GHz
- 5.3
- RAM-type DDR4
- 5.0
Camera
3.3
- Diafragma f/2
- 7.0
- Optische beeldstabilisatie Nee
- 2.0
- Resolutie 16 Mpx
- 6.2
- Camerafuncties Burstmodus, HDR, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
- 0.0
Connectiviteit
4.2
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, NFC, FM-radio, USB Type-C, USB-opladen
- 2.5
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 802.11a/b/g/n
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5
- 5.0
- Navigatiesystemen GPS
- 2.0
- SIM-configuraties Dual-sim, Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
6.2
- Batterijcapaciteit 13.000 mAh
- 10.0
- Snel opladen 30 W
- 5.5
- Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Snel opladen, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 4.84
- Prestaties & hardware
- 2.87
- Camera
- 3.29
- Connectiviteit
- 4.16
- Batterij & opladen
- 6.23
- NeoScore-rang
- #4262 / 6241
BV9100
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterzijde
- Resolutie
- 16 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Video-opname
- 4K bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Nee
- Diafragma
- f/2
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Sensor
- Resolutie
- 16 Mpx
- Sensortype
- CMOS
Video
- Video-opname
- 4K bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Nee
Lens
- Diafragma
- f/2
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Flitser
- Flitstype
- Dubbele LED
- Aantal flits-leds
- 2 LED
Functies
- Camerafuncties
- Burstmodus, HDR, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
Camera aan de voorzijde
- Resolutie
- 16 Mpx
- Diafragma
- f/2
Sensor
- Resolutie
- 16 Mpx
Lens
- Diafragma
- f/2
Vergelijkingen met de Blackview BV9100
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
Prijzen Geen winkels
→
