• Grijs
  • 1 kleur
Blackview

Blackview BV9100

4.1 NeoScore Nr. 4262 van 6241

Gelanceerd in augustus 2019

Overzicht

NeoScore

4.1

Nr. 4262 van 6241

Ontwerp & scherm
4.8
Prestaties & hardware
2.9
Camera
3.3
Connectiviteit
4.2
Batterij & opladen
6.2

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Prestaties & hardware2.9
  • Camera3.3
  • Connectiviteit4.2
Scherm
6,3″IPS LCD1.080 × 2.340 px
Ontwerp
408 g80,2 mm171,28 mm19,45 mm
Prestaties
MediaTek Helio P35Octa-Core4 GB RAM64 GB
AnTuTu
86.500Beter dan 10% van de telefoons
Batterij
13.000 mAh30 W
Camera’s
16 Mpx · f/2selfie 16 Mpx · f/2
Netwerk
4G
Software
Android 9

Blackview

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
MediaTek Helio P35
Productieproces
12 nm
Grafische GPU
PowerVR GE8320
Opslagtype
eMMC 5.1
Maximale CPU-kloksnelheid
2,3 GHz
Maximale opslagcapaciteit
64 GB
AnTuTu-score
86.500
Geekbench 6 single-core
164
Geekbench 6 multi-core
744
CPU-beschrijving
4× 2.3 GHz ARM Cortex-A53; 4× 1.8 GHz ARM Cortex-A53
Processortype
Octa-Core
64-bits processor
Ja
RAM-capaciteit
4 GB
RAM-type
DDR4
Uitbreidbare opslag
Ja
Maximale geheugenkaart
256 GB

Ontwerp

Behuizingskleuren
Grijs
Behuizingsdikte
19,45 mm
Lichaamsbreedte
80,2 mm
Lichaamslengte
171,28 mm
Gewicht
408 g
Weerstandseigenschappen
IP69
Waterdichte diepte
1,5 m
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Ja

Batterij

Batterijcapaciteit
13.000 mAh
Batterijtype
Li-Polymer
Snel opladen
30 W
Batterij-eigenschappen
Indicator batterijniveau, Snel opladen, Oplaadbaar
Gesprekstijd
60 h
Muziekafspeeltijd
66 h

Scherm

Beeldverhouding
19.5:9
Schermtechnologie
IPS LCD
Schermdiagonaal
6,3″
Horizontale schermresolutie
1.080 px
Verticale schermresolutie
2.340 px
Pixeldichtheid van het scherm
409 ppi
Schermfuncties
Gorilla Glass 3, Touchscreen, Waterdruppelnotch
Geïntegreerde projector
Nee
Schermkleuren
16M kleuren

Sensoren

Plaatsing van vingerafdruksensor
Zijkant

Sensor

Sensorfuncties
Versnellingsmeter, Kompas, Vingerafdruksensor, Gyroscoop

Software

Besturingssysteem
Android 9
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
9
Directe besturingssysteemupdates
Nee
Google-services
Ja

Connectiviteit

SIM-configuraties
Dual-sim, Dubbele nano-simkaart
Mobiele technologieën
4G, LTE
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 802.11a/b/g/n
Wi-Fi-functies
Dubbele band
Bluetooth-versie
Bluetooth 5
Navigatiesystemen
GPS
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, NFC, FM-radio, USB Type-C, USB-opladen
USB-versie
USB Type-C
Max. downloadsnelheid
300 Mbps
Max. uploadsnelheid
50 Mbps

Audio

Aantal microfoons
2
Audiofuncties
Ruisonderdrukkende microfoon

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

4.12 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

BV9100

Ontwerp & scherm

4.8

Schermtechnologie IPS LCD
5.0
Pixeldichtheid van het scherm 409 ppi
8.6
Schermfuncties Gorilla Glass 3, Touchscreen, Waterdruppelnotch
0.0
Gewicht 408 g
2.0
Weerstandseigenschappen IP69
10.0
Behuizingsdikte 19,45 mm
1.0

Prestaties & hardware

2.9

AnTuTu-score 86.500
0.5
RAM-capaciteit 4 GB
3.1
Opslagtype eMMC 5.1
2.0
Productieproces 12 nm
3.7
Maximale opslagcapaciteit 64 GB
3.1
Maximale CPU-kloksnelheid 2,3 GHz
5.3
RAM-type DDR4
5.0

Camera

3.3

Diafragma f/2
7.0
Optische beeldstabilisatie Nee
2.0
Resolutie 16 Mpx
6.2
Camerafuncties Burstmodus, HDR, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
0.0

Connectiviteit

4.2

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, NFC, FM-radio, USB Type-C, USB-opladen
2.5
Wi-Fi-normen Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 802.11a/b/g/n
5.0
Bluetooth-versie Bluetooth 5
5.0
Navigatiesystemen GPS
2.0
SIM-configuraties Dual-sim, Dubbele nano-simkaart
7.5

Batterij & opladen

6.2

Batterijcapaciteit 13.000 mAh
10.0
Snel opladen 30 W
5.5
Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Snel opladen, Oplaadbaar
0.0

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
4.84
Prestaties & hardware
2.87
Camera
3.29
Connectiviteit
4.16
Batterij & opladen
6.23
NeoScore-rang
#4262 / 6241

BV9100

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Hoofdcamera aan de achterzijde

Resolutie
16 Mpx
Sensortype
CMOS
Video-opname
4K bij 30 fps
Slowmotion-video
Nee
Diafragma
f/2
Optische beeldstabilisatie
Nee
Sensor
Resolutie
16 Mpx
Sensortype
CMOS
Video
Video-opname
4K bij 30 fps
Slowmotion-video
Nee
Lens
Diafragma
f/2
Optische beeldstabilisatie
Nee
Flitser
Flitstype
Dubbele LED
Aantal flits-leds
2 LED
Functies
Camerafuncties
Burstmodus, HDR, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
2

Camera aan de voorzijde

Resolutie
16 Mpx
Diafragma
f/2
Sensor
Resolutie
16 Mpx
Lens
Diafragma
f/2

Vergelijkingen met de Blackview BV9100

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google