Overzicht
NeoScore
2.0
Nr. 6130 van 6247
- Ontwerp & scherm
- 4.6
- Prestaties & hardware
- 1.4
- Camera
- 1.0
- Connectiviteit
- 2.4
- Batterij & opladen
- 1.9
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Camera1.0
- Prestaties & hardware1.4
- Batterij & opladen1.9
- Scherm
- 6″IPS LCD720 × 1.440 px
- Ontwerp
- 185 g76,6 mm159,6 mm9,1 mm
- Prestaties
- MediaTek MT6580Quad-core1 GB RAM32 GB
- Batterij
- 2.800 mAh
- Camera’s
- 8 Mpxselfie 8 Mpx
- Netwerk
- 3G2G
- Software
- Android 8
Meer telefoons van BLU
Alles bekijken →BLU
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- MediaTek MT6580
- Productieproces
- 28 nm
- Grafische GPU
- Mali-400
- Opslagtype
- eMMC 5.1
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 1,3 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 32 GB
- CPU-beschrijving
- Quad-core Cortex-A7 op 1,3 GHz
- Processortype
- Quad-core
- RAM-capaciteit
- 1 GB
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Blauw, Zwart, Bruin
- Behuizingsdikte
- 9,1 mm
- Lichaamsbreedte
- 76,6 mm
- Lichaamslengte
- 159,6 mm
- Gewicht
- 185 g
- Bruikbaar oppervlak
- 76 %
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 2.800 mAh
- Batterijtype
- Li-Po
Scherm
- Beeldverhouding
- 18:9
- Schermtechnologie
- IPS LCD
- Schermdiagonaal
- 6″
- Horizontale schermresolutie
- 720 px
- Verticale schermresolutie
- 1.440 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 268 ppi
- Schermfuncties
- IPS LCD
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Achterkant
Sensor
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Nabijheidssensor
Software
- Besturingssysteem
- Android 8
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 8
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B5, 3G UMTS B8, 3G UMTS B2, 3G UMTS B1
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11 b/g/n
- Wi-Fi-functies
- Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 4.1
- Bluetooth-profielen
- A2DP, LE
- Navigatiesystemen
- GPS
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0
- USB-versie
- USB 2.0
Audio
- Audiofuncties
- A2DP, LE, Luidspreker
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
1.96
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
J6
Ontwerp & scherm
4.6
- Schermtechnologie IPS LCD
- 5.0
- Pixeldichtheid van het scherm 268 ppi
- 4.0
- Schermfuncties IPS LCD
- 0.0
- Gewicht 185 g
- 7.5
- Bruikbaar oppervlak 76 %
- 5.3
- Behuizingsdikte 9,1 mm
- 5.9
Prestaties & hardware
1.4
- RAM-capaciteit 1 GB
- 1.0
- Opslagtype eMMC 5.1
- 2.0
- Productieproces 28 nm
- 1.0
- Maximale opslagcapaciteit 32 GB
- 1.1
- Maximale CPU-kloksnelheid 1,3 GHz
- 2.0
Camera
1.0
- Sensorgrootte 1/5″
- 1.0
- Resolutie 8 Mpx
- 3.0
- Camerafuncties Ledflitser
- 0.0
Connectiviteit
2.4
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0
- 0.0
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B5, 3G UMTS B8, 3G UMTS B2, 3G UMTS B1
- 3.5
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11 b/g/n
- 2.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 4.1
- 2.5
- Navigatiesystemen GPS
- 2.0
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
1.9
- Batterijcapaciteit 2.800 mAh
- 3.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 4.55
- Prestaties & hardware
- 1.39
- Camera
- 1
- Connectiviteit
- 2.43
- Batterij & opladen
- 1.88
- NeoScore-rang
- #6130 / 6247
J6
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterkant
- Resolutie
- 8 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/5″
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
- Video-opname
- 720p bij 30 fps
- Framesnelheid voor slow motion
- 30 fps
- Flitstype
- LED
Sensor
- Resolutie
- 8 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/5″
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
Video
- Video-opname
- 720p bij 30 fps
- Framesnelheid voor slow motion
- 30 fps
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Ledflitser
Primaire frontcamera
- Resolutie
- 8 Mpx
- Video-opname
- 720p bij 30 fps
- Camerafuncties
- Ledflitser
Sensor
- Resolutie
- 8 Mpx
Video
- Video-opname
- 720p bij 30 fps
Functies
- Camerafuncties
- Ledflitser
Productgalerij
03


Vergelijkingen met de BLU J6
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
Prijzen Geen winkels
→