Technische gegevens naast elkaar
Honor Turbo vs OnePlus Turbo 6Vs
Vergelijking tussen Honor Turbo en OnePlus Turbo 6Vs: camera, accu, snelladen, scherm, prestaties en kleuren, naast elkaar. Meer smartphones van Honor en OnePlus.
Het oordeel
Geen van beide loopt weg: elk wint iets.
| Categorie | Turbo | Turbo 6Vs |
|---|---|---|
| Ontwerp & scherm | 8.0 | 8.7 |
| Prestaties & hardware | 7.5 | 6.9 |
| Camera | 7.2 | 6.5 |
| Connectiviteit | 6.5 | 7.2 |
| Batterij & opladen | 7.4 | 7.4 |
Welke past bij jou?
Honor Turbo, als je geeft om…
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11a/b/g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E
- tegenover Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi 6 (802.11ax)
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.4
- tegenover Bluetooth 5.2
- RAM-type
- DDR5
- tegenover LPDDR4X
- Piekhelderheid scherm
- 6.000 nits
- tegenover 4.500 nits
OnePlus Turbo 6Vs, als je geeft om…
- Batterijcapaciteit
- 9.000 mAh
- tegenover 8.560 mAh
- RAM-capaciteit
- 12 GB
- tegenover 8 GB
- Vernieuwingsfrequentie van het scherm
- 165 Hz
- tegenover 120 Hz
- Pixeldichtheid van het scherm
- 450 ppi
- tegenover 427 ppi
Specificaties vergelijken
Prestaties
| Specificatie | Turbo | Turbo 6Vs |
|---|---|---|
| Processormodel | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 4 | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Productieproces | 4 nm | 4 nm |
| Grafische GPU | Qualcomm Adreno 810 | Qualcomm Adreno |
| Opslagtype | UFS 3.1 | UFS 3.1 |
| Maximale CPU-kloksnelheid | 2,3 GHz | 2,7 GHz Beste waarde |
| Maximale opslagcapaciteit | 256 GB | 256 GB |
| AnTuTu-score | — | 875.000 |
| CPU-beschrijving | Octa-core (1x2.3 GHz Cortex-A720, 3x2.2 GHz Cortex-A720 en 4x1.8 GHz Cortex-A520) | 1 × Kryo-prestatiekern op 2.7 GHz, 3 × prestatiekernen op 2.4 GHz en 4 × energiezuinige kernen op 1.6 GHz |
| Processortype | Octa-Core | Octa-Core |
| 64-bits processor | Ja | Ja |
| RAM-capaciteit | 8 GB | 12 GB Beste waarde |
| RAM-type | DDR5 Beste waarde | LPDDR4X |
| AnTuTu-versie | — | v10 |
Ontwerp
| Specificatie | Turbo | Turbo 6Vs |
|---|---|---|
| Behuizingskleuren | Zwart, Groen, Beige | Wit, Oranje |
| Behuizingsdikte | 7,76 mm Beste waarde | 8,5 mm |
| Lichaamsbreedte | 76,1 mm | 77,5 mm |
| Lichaamslengte | 161,9 mm | 162,5 mm |
| Gewicht | 196 g Beste waarde | 215 g |
| Bruikbaar oppervlak | 90,9 % Beste waarde | 89 % |
| Lichaamsmaterialen | Glas, Kunststof | Aluminiumlegering, Glas Beste waarde |
| Weerstandseigenschappen | IP68, IP69K | IP68, IP69 |
| Waterdichte diepte | 6 m | — |
Batterij
| Specificatie | Turbo | Turbo 6Vs |
|---|---|---|
| Batterijcapaciteit | 8.560 mAh | 9.000 mAh Beste waarde |
| Batterijtype | Si-Carbon Li-Ion | Si-Carbon Li-Ion |
| Snel opladen | 80 W | 80 W |
| Batterij-eigenschappen | Snel opladen, Omgekeerd opladen, Indicator batterijniveau, Oplader inbegrepen, Oplaadbaar | Snel opladen, Bypass-opladen, Omgekeerd opladen, Niet verwijderbaar |
Scherm
| Specificatie | Turbo | Turbo 6Vs |
|---|---|---|
| Beeldverhouding | — | 20:9 |
| Schermtechnologie | AMOLED | AMOLED |
| Piekhelderheid scherm | 6.000 nits Beste waarde | 4.500 nits |
| Schermdiagonaal | 6,79″ Beste waarde | 6,78″ |
| Horizontale schermresolutie | 1.200 px | 1.272 px Beste waarde |
| Verticale schermresolutie | 2.640 px | 2.772 px Beste waarde |
| Pixeldichtheid van het scherm | 427 ppi | 450 ppi Beste waarde |
| Vernieuwingsfrequentie van het scherm | 120 Hz | 165 Hz Beste waarde |
| Aanraakbemonsteringsfrequentie | — | 300 Hz |
| Contrastverhouding van het scherm | — | 8.000.000 :1 |
| Schermfuncties | Aluminosilicaatglas, PWM 3840Hz, Capacitieve aanraking | Cameragat in het scherm, SGS-gecertificeerd, TÜV Rheinland weinig blauw licht, PWM 2,592Hz, Altijd zichtbaar display, TÜV Rheinland-certificering voor oogcomfort, HDR10+, DCI-P3, DC Dimming, 10-bits paneel, Dolby Vision, Krasbestendig, Crystal Armor-glas, Capacitieve aanraking, Multi-touch, Frameloos, LTPO |
Sensoren
| Specificatie | Turbo | Turbo 6Vs |
|---|---|---|
| Plaatsing van vingerafdruksensor | Onder het scherm | Onder het scherm |
Sensor
| Specificatie | Turbo | Turbo 6Vs |
|---|---|---|
| Sensorfuncties | Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Kompas, Gyroscoop, Nabijheidssensor | Koelsysteem, Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Kompas, Zwaartekrachtsensor, Gyroscoop, Lichtsensor, Nabijheidssensor, RGB-sensor |
Software
| Specificatie | Turbo | Turbo 6Vs |
|---|---|---|
| Besturingssysteem | Android 16 | Android 16 |
| Besturingssysteemfamilie | Android | Android |
| Besturingssysteemversie | 16 | 16 |
| Besturingssysteemupdates | — | 4 jaar |
| Directe besturingssysteemupdates | Ja | — |
Connectiviteit
| Specificatie | Turbo | Turbo 6Vs |
|---|---|---|
| SIM-configuraties | Dubbele nano-simkaart, Dual-sim | Dubbele nano-simkaart, Dubbele sim met dubbele stand-by |
| Mobiele banden | 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, Niet-gespecificeerde 4G LTE-banden, 5G NR-banden niet gespecificeerd | 2G GSM 1800, 2G GSM 850, 2G GSM 900, 3G UMTS B1, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS B5, 3G UMTS B6, 3G UMTS B8, 3G UMTS B19, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B8, 4G LTE B19, 4G LTE B28A, 4G LTE B34, 4G LTE B38, 4G LTE B39, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 4G LTE B42, 4G LTE B48, 5G NR n1, 5G NR n3, 5G NR n5, 5G NR n8, 5G NR n28a, 5G NR n38, 5G NR n40, 5G NR n41, 5G NR n48, 5G NR n66, 5G NR n77, 5G NR n78 |
| Mobiele technologieën | GSM, HSPA, LTE, 5G | — |
| Wi-Fi-normen | Wi-Fi 802.11a/b/g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E Beste waarde | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-functies | Dubbele band, Wi-Fi Direct | Dubbele band, Wi-Fi-hotspot, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display, MIMO |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.4 Beste waarde | Bluetooth 5.2 |
| Bluetooth-profielen | A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive | A2DP, LE, aptX, LDAC, SBC, AAC, aptX Adaptive |
| Navigatiesystemen | GPS, Galileo, GLONASS, BeiDou | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, QZSS, Galileo, NavIC Beste waarde |
| Connectiviteitsfuncties | Infrarood, NFC, USB Type-C, USB 2.0, USB OTG | Computersynchronisatie, DLNA, Infrarood, NFC, OTA-synchronisatie, Internetdeling, VoLTE, VoNR, USB-opladen, USB-massaopslag, USB Host 2.0, USB OTG, USB Type-C |
| USB-versie | USB 2.0 | — |
| Max. downloadsnelheid | 2.900 Mbps | — |
| Max. uploadsnelheid | 1.600 Mbps | — |
Audio
| Specificatie | Turbo | Turbo 6Vs |
|---|---|---|
| Audiofuncties | Stereoluidsprekers, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive | Stereoluidsprekers, A2DP, LE, aptX, LDAC, SBC, AAC, aptX Adaptive |
Gerelateerde vergelijkingen
- Honor Turbo vs Nothing Phone (4a)
- Honor Turbo vs Samsung Galaxy A57
- Honor Turbo vs Doogee S300 Plus Thermal
- Honor Turbo vs Lava Agni 4
- OnePlus Turbo 6Vs vs Nothing Phone (4a)
- OnePlus Turbo 6Vs vs Samsung Galaxy A57
- OnePlus Turbo 6Vs vs Doogee S300 Plus Thermal
- OnePlus Turbo 6Vs vs OnePlus Turbo 6X Pro