Overzicht
NeoScore
3.3
Nr. 5324 van 6247
- Ontwerp & scherm
- 5.3
- Prestaties & hardware
- 2.6
- Camera
- 3.5
- Connectiviteit
- 3.8
- Batterij & opladen
- 2.0
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Batterij & opladen2.0
- Prestaties & hardware2.6
- Camera3.5
- Scherm
- 5,71″IPS LCD720 × 1.520 px
- Ontwerp
- 146 g70,8 mm147,1 mm8,5 mm
- Prestaties
- MediaTek Helio P22Octa-Core3 GB RAM64 GB
- AnTuTu
- 75.225Beter dan 9% van de telefoons
- Batterij
- 3.020 mAh5 W
- Camera’s
- 13 Mpx · f/1,8selfie 5 Mpx · f/2,2
- Netwerk
- 4G3G2G
- Software
- Android 9
Meer telefoons van Honor
Alles bekijken →Honor
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- MediaTek Helio P22
- Productieproces
- 12 nm
- Grafische GPU
- PowerVR GE8320
- Opslagtype
- eMMC 5.1
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 64 GB
- AnTuTu-score
- 75.225
- Geekbench 6 single-core
- 233
- Geekbench 6 multi-core
- 723
- CPU-beschrijving
- Octa-core processor met vier Cortex-A53-kernen op 2.0 GHz en vier Cortex-A53-kernen op 1.5 GHz.
- Processortype
- Octa-Core
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 3 GB
- RAM-type
- DDR4
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Zwart, Goud, Blauw
- Behuizingsdikte
- 8,5 mm
- Lichaamsbreedte
- 70,8 mm
- Lichaamslengte
- 147,1 mm
- Gewicht
- 146 g
- Bruikbaar oppervlak
- 78,1 %
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 3.020 mAh
- Batterijtype
- Li-Po
- Snel opladen
- 5 W
- Batterij-eigenschappen
- Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
Scherm
- Beeldverhouding
- 19:9
- Schermtechnologie
- IPS LCD
- Schermdiagonaal
- 5,71″
- Horizontale schermresolutie
- 720 px
- Verticale schermresolutie
- 1.520 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 295 ppi
- Schermfuncties
- IPS LCD, Touchscreen
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensor
- Sensorfuncties
- Versnellingsmeter, Nabijheidssensor
Software
- Besturingssysteem
- Android 9
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 9
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B8, 4G LTE B38, 4G LTE B39, 4G LTE B40, 4G LTE B41
- Mobiele technologieën
- GSM, CDMA, HSPA, LTE, 4G
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11 b/g/n
- Wi-Fi-functies
- Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.0
- Bluetooth-profielen
- A2DP, LE
- Navigatiesystemen
- GPS, GLONASS, BeiDou
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB OTG
- USB-versie
- microUSB
- Max. downloadsnelheid
- 600 Mbps
- Max. uploadsnelheid
- 100 Mbps
Audio
- Aantal microfoons
- 2
- Audiofuncties
- A2DP, LE, Luidspreker
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
3.26
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
Play 3e
Ontwerp & scherm
5.3
- Schermtechnologie IPS LCD
- 5.0
- Pixeldichtheid van het scherm 295 ppi
- 4.9
- Schermfuncties IPS LCD, Touchscreen
- 0.0
- Gewicht 146 g
- 10.0
- Bruikbaar oppervlak 78,1 %
- 5.9
- Behuizingsdikte 8,5 mm
- 7.0
Prestaties & hardware
2.6
- AnTuTu-score 75.225
- 0.5
- RAM-capaciteit 3 GB
- 2.1
- Opslagtype eMMC 5.1
- 2.0
- Productieproces 12 nm
- 3.7
- Maximale opslagcapaciteit 64 GB
- 3.1
- Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
- 4.1
- RAM-type DDR4
- 5.0
Camera
3.5
- Diafragma f/1,8
- 8.0
- Optische beeldstabilisatie Nee
- 2.0
- Resolutie 13 Mpx
- 6.1
- Optische zoom 0 x
- 0.0
- Camerafuncties Ledflitser, HDR, Panorama, Burstmodus, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking
- 0.0
Connectiviteit
3.8
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB OTG
- 0.0
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B8, 4G LTE B38, 4G LTE B39, 4G LTE B40, 4G LTE B41
- 6.5
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11 b/g/n
- 2.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
- 5.0
- Navigatiesystemen GPS, GLONASS, BeiDou
- 6.0
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
2.0
- Batterijcapaciteit 3.020 mAh
- 3.5
- Snel opladen 5 W
- 1.0
- Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 5.28
- Prestaties & hardware
- 2.58
- Camera
- 3.51
- Connectiviteit
- 3.8
- Batterij & opladen
- 2.04
- NeoScore-rang
- #5324 / 6247
Play 3e
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterkant van 13 MP
- Resolutie
- 13 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Ja
- Framesnelheid voor slow motion
- 30 fps
- Optische zoom
- 0 x
Sensor
- Resolutie
- 13 Mpx
- Sensortype
- CMOS
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Ja
- Framesnelheid voor slow motion
- 30 fps
Lens
- Optische zoom
- 0 x
- Diafragma
- f/1,8
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Ledflitser, HDR, Panorama, Burstmodus, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking
5 MP-frontcamera
- Resolutie
- 5 Mpx
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Diafragma
- f/2,2
Sensor
- Resolutie
- 5 Mpx
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
Lens
- Diafragma
- f/2,2
Vergelijkingen met de Honor Play 3e
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
Prijzen Geen winkels
→
