• Zwart
  • Wit
  • 2 kleuren
HTC

HTC Desire 626

2.1 NeoScore Nr. 6085 van 6245

Gelanceerd in maart 2015

Overzicht

NeoScore

2.1

Nr. 6085 van 6245

Ontwerp & scherm
4.9
Prestaties & hardware
1.3
Camera
3.4
Connectiviteit
3.0
Batterij & opladen
0.6

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Batterij & opladen0.6
  • Prestaties & hardware1.3
  • Connectiviteit3.0
Scherm
5″IPS LCD720 × 1.280 px
Ontwerp
140 g70,9 mm146,9 mm8,2 mm
Prestaties
MediaTek MT6752Octa-Core2 GB RAM16 GB
Batterij
2.000 mAh
Camera’s
13 Mpx · f/2,2selfie 5 Mpx
Netwerk
4G3G2G
Software
Android 4.4

HTC

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
MediaTek MT6752
Productieproces
28 nm
Grafische GPU
Mali-T760 MP2
Opslagtype
eMMC 4.5
Maximale CPU-kloksnelheid
1,7 GHz
Maximale opslagcapaciteit
16 GB
CPU-beschrijving
Octa-core 1.7 GHz Cortex-A53; quad-core 1.2 GHz Cortex-A53
Processortype
Octa-Core
64-bits processor
Ja
RAM-capaciteit
2 GB
Uitbreidbare opslag
Ja

Ontwerp

Behuizingskleuren
Zwart, Wit
Behuizingsdikte
8,2 mm
Lichaamsbreedte
70,9 mm
Lichaamslengte
146,9 mm
Gewicht
140 g
Bruikbaar oppervlak
66,2 %
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Nee

Batterij

Batterijcapaciteit
2.000 mAh
Batterijtype
Li-Ion
Batterij-eigenschappen
Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
Gesprekstijd
30 h
Stand-bytijd
800 h

Scherm

Beeldverhouding
16:9
Schermtechnologie
IPS LCD
Schermdiagonaal
5″
Horizontale schermresolutie
720 px
Verticale schermresolutie
1.280 px
Pixeldichtheid van het scherm
294 ppi
Schermfuncties
Touchscreen
Geïntegreerde projector
Nee

Sensor

Sensorfuncties
Versnellingsmeter, Nabijheidssensor, Kompas

Software

Besturingssysteem
Android 4.4
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
4
Directe besturingssysteemupdates
Nee

Connectiviteit

SIM-configuraties
Eén nano-simkaart, Dubbele nano-simkaart
Mobiele banden
2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, LTE B28
Mobiele technologieën
GSM, HSPA, LTE, 4G
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi-functies
Wi-Fi-hotspot, DLNA
Bluetooth-versie
Bluetooth 4.0
Bluetooth-profielen
A2DP, aptX
Navigatiesystemen
GPS
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0
USB-versie
USB 2.0

Audio

Aantal microfoons
1
Audiofuncties
A2DP, aptX, Luidspreker

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

2.09 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

Desire 626

Ontwerp & scherm

4.9

Schermtechnologie IPS LCD
5.0
Pixeldichtheid van het scherm 294 ppi
4.8
Schermfuncties Touchscreen
0.0
Gewicht 140 g
10.0
Bruikbaar oppervlak 66,2 %
2.4
Behuizingsdikte 8,2 mm
7.6

Prestaties & hardware

1.3

RAM-capaciteit 2 GB
1.0
Opslagtype eMMC 4.5
1.0
Productieproces 28 nm
1.0
Maximale opslagcapaciteit 16 GB
1.0
Maximale CPU-kloksnelheid 1,7 GHz
2.8

Camera

3.4

Diafragma f/2,2
6.0
Resolutie 13 Mpx
6.1
Optische zoom 0 x
0.0
Camerafuncties Ledflitser, Panorama, HDR, Scherpstellen via aanraking
0.0

Connectiviteit

3.0

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0
0.0
Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, LTE B28
6.5
Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi 4 (802.11n)
2.0
Bluetooth-versie Bluetooth 4.0
2.0
Navigatiesystemen GPS
2.0
SIM-configuraties Eén nano-simkaart, Dubbele nano-simkaart
7.5

Batterij & opladen

0.6

Batterijcapaciteit 2.000 mAh
1.0
Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
0.0

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
4.88
Prestaties & hardware
1.29
Camera
3.35
Connectiviteit
2.95
Batterij & opladen
0.64
NeoScore-rang
#6085 / 6245

Desire 626

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Primaire camera aan de achterkant

Resolutie
13 Mpx
Video-opname
1080p bij 30 fps
Slowmotion-video
Nee
Framesnelheid voor slow motion
30 fps
Optische zoom
0 x
Diafragma
f/2,2
Sensor
Resolutie
13 Mpx
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps
Slowmotion-video
Nee
Framesnelheid voor slow motion
30 fps
Lens
Optische zoom
0 x
Diafragma
f/2,2
Flitser
Flitstype
LED
Aantal flits-leds
1 LED
Functies
Camerafuncties
Ledflitser, Panorama, HDR, Scherpstellen via aanraking
2

Frontcamera

Resolutie
5 Mpx
Video-opname
1080p bij 30 fps
Sensor
Resolutie
5 Mpx
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps

Vergelijkingen met de HTC Desire 626

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google