Overzicht
NeoScore
2.1
Nr. 6085 van 6245
- Ontwerp & scherm
- 4.9
- Prestaties & hardware
- 1.3
- Camera
- 3.4
- Connectiviteit
- 3.0
- Batterij & opladen
- 0.6
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Batterij & opladen0.6
- Prestaties & hardware1.3
- Connectiviteit3.0
- Scherm
- 5″IPS LCD720 × 1.280 px
- Ontwerp
- 140 g70,9 mm146,9 mm8,2 mm
- Prestaties
- MediaTek MT6752Octa-Core2 GB RAM16 GB
- Batterij
- 2.000 mAh
- Camera’s
- 13 Mpx · f/2,2selfie 5 Mpx
- Netwerk
- 4G3G2G
- Software
- Android 4.4
Meer telefoons van HTC
Alles bekijken →HTC
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- MediaTek MT6752
- Productieproces
- 28 nm
- Grafische GPU
- Mali-T760 MP2
- Opslagtype
- eMMC 4.5
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 1,7 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 16 GB
- CPU-beschrijving
- Octa-core 1.7 GHz Cortex-A53; quad-core 1.2 GHz Cortex-A53
- Processortype
- Octa-Core
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 2 GB
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Zwart, Wit
- Behuizingsdikte
- 8,2 mm
- Lichaamsbreedte
- 70,9 mm
- Lichaamslengte
- 146,9 mm
- Gewicht
- 140 g
- Bruikbaar oppervlak
- 66,2 %
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 2.000 mAh
- Batterijtype
- Li-Ion
- Batterij-eigenschappen
- Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
- Gesprekstijd
- 30 h
- Stand-bytijd
- 800 h
Scherm
- Beeldverhouding
- 16:9
- Schermtechnologie
- IPS LCD
- Schermdiagonaal
- 5″
- Horizontale schermresolutie
- 720 px
- Verticale schermresolutie
- 1.280 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 294 ppi
- Schermfuncties
- Touchscreen
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensor
- Sensorfuncties
- Versnellingsmeter, Nabijheidssensor, Kompas
Software
- Besturingssysteem
- Android 4.4
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 4
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Eén nano-simkaart, Dubbele nano-simkaart
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, LTE B28
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA, LTE, 4G
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi 4 (802.11n)
- Wi-Fi-functies
- Wi-Fi-hotspot, DLNA
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 4.0
- Bluetooth-profielen
- A2DP, aptX
- Navigatiesystemen
- GPS
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0
- USB-versie
- USB 2.0
Audio
- Aantal microfoons
- 1
- Audiofuncties
- A2DP, aptX, Luidspreker
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
2.09
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
Desire 626
Ontwerp & scherm
4.9
- Schermtechnologie IPS LCD
- 5.0
- Pixeldichtheid van het scherm 294 ppi
- 4.8
- Schermfuncties Touchscreen
- 0.0
- Gewicht 140 g
- 10.0
- Bruikbaar oppervlak 66,2 %
- 2.4
- Behuizingsdikte 8,2 mm
- 7.6
Prestaties & hardware
1.3
- RAM-capaciteit 2 GB
- 1.0
- Opslagtype eMMC 4.5
- 1.0
- Productieproces 28 nm
- 1.0
- Maximale opslagcapaciteit 16 GB
- 1.0
- Maximale CPU-kloksnelheid 1,7 GHz
- 2.8
Camera
3.4
- Diafragma f/2,2
- 6.0
- Resolutie 13 Mpx
- 6.1
- Optische zoom 0 x
- 0.0
- Camerafuncties Ledflitser, Panorama, HDR, Scherpstellen via aanraking
- 0.0
Connectiviteit
3.0
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0
- 0.0
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, LTE B28
- 6.5
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi 4 (802.11n)
- 2.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 4.0
- 2.0
- Navigatiesystemen GPS
- 2.0
- SIM-configuraties Eén nano-simkaart, Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
0.6
- Batterijcapaciteit 2.000 mAh
- 1.0
- Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 4.88
- Prestaties & hardware
- 1.29
- Camera
- 3.35
- Connectiviteit
- 2.95
- Batterij & opladen
- 0.64
- NeoScore-rang
- #6085 / 6245
Desire 626
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Primaire camera aan de achterkant
- Resolutie
- 13 Mpx
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Nee
- Framesnelheid voor slow motion
- 30 fps
- Optische zoom
- 0 x
- Diafragma
- f/2,2
Sensor
- Resolutie
- 13 Mpx
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Nee
- Framesnelheid voor slow motion
- 30 fps
Lens
- Optische zoom
- 0 x
- Diafragma
- f/2,2
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Ledflitser, Panorama, HDR, Scherpstellen via aanraking
Frontcamera
- Resolutie
- 5 Mpx
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
Sensor
- Resolutie
- 5 Mpx
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
Vergelijkingen met de HTC Desire 626
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
Prijzen Geen winkels
→
