• Cyaan
  • Paars
  • Grijs
  • Zwart
  • 4 kleuren
Infinix

Infinix Hot 8

4.0 NeoScore Nr. 4439 van 6247

Gelanceerd in september 2019

Overzicht

NeoScore

4.0

Nr. 4439 van 6247

Ontwerp & scherm
4.9
Prestaties & hardware
2.8
Camera
3.3
Connectiviteit
4.0
Batterij & opladen
5.7

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Prestaties & hardware2.8
  • Camera3.3
  • Connectiviteit4.0
Scherm
6,52″IPS LCD720 × 1.600 px60 Hz
Ontwerp
179 g76,3 mm165 mm8,7 mm
Prestaties
MediaTek Helio P22Octa-Core4 GB RAM64 GB
AnTuTu
76.250Beter dan 9% van de telefoons
Batterij
5.000 mAh
Camera’s
13 Mpx · f/1,8selfie 8 Mpx · f/2
Netwerk
4G3G2G
Software
Android 10

Infinix

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
MediaTek Helio P22
Productieproces
12 nm
Grafische GPU
PowerVR GE8320
Opslagtype
eMMC 5.1
Maximale CPU-kloksnelheid
2 GHz
Maximale opslagcapaciteit
64 GB
AnTuTu-score
76.250
Geekbench 6 single-core
233
Geekbench 6 multi-core
723
CPU-beschrijving
Quad-core Cortex-A53 op 2.0 GHz en octa-core Cortex-A53 op 1.8 GHz
Processortype
Octa-Core
64-bits processor
Ja
RAM-capaciteit
4 GB
RAM-type
DDR4
Uitbreidbare opslag
Ja

Ontwerp

Behuizingskleuren
Cyaan, Paars, Grijs, Zwart
Behuizingsdikte
8,7 mm
Lichaamsbreedte
76,3 mm
Lichaamslengte
165 mm
Gewicht
179 g
Bruikbaar oppervlak
81,5 %
Lichaamsmaterialen
Glas
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Nee

Batterij

Batterijcapaciteit
5.000 mAh
Batterij-eigenschappen
Indicator batterijniveau, Snel opladen, Oplaadbaar

Scherm

Beeldverhouding
20:9
Schermtechnologie
IPS LCD
Schermdiagonaal
6,52″
Horizontale schermresolutie
720 px
Verticale schermresolutie
1.600 px
Pixeldichtheid van het scherm
269 ppi
Vernieuwingsfrequentie van het scherm
60 Hz
Schermfuncties
IPS LCD, Touchscreen
Geïntegreerde projector
Nee

Sensoren

Plaatsing van vingerafdruksensor
Achterkant

Sensor

Sensorfuncties
Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Nabijheidssensor, Kompas

Software

Besturingssysteem
Android 10
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
10
Directe besturingssysteemupdates
Nee

Connectiviteit

SIM-configuraties
Dubbele nano-simkaart
Mobiele banden
2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B8, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
Mobiele technologieën
GSM, HSPA, LTE
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi-functies
Dubbele band, Wi-Fi Direct
Bluetooth-versie
Bluetooth 5.0
Bluetooth-profielen
A2DP, LE
Navigatiesystemen
GPS
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0, USB OTG
USB-versie
microUSB
Max. downloadsnelheid
300 Mbps
Max. uploadsnelheid
150 Mbps

Audio

Aantal microfoons
2
Audiofuncties
A2DP, LE, Luidspreker, Dirac-geluid

Technische gegevens

Modelnummers
X650C, X650B, X650D

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

4 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

Hot 8

Ontwerp & scherm

4.9

Schermtechnologie IPS LCD
5.0
Vernieuwingsfrequentie van het scherm 60 Hz
5.0
Pixeldichtheid van het scherm 269 ppi
4.1
Schermfuncties IPS LCD, Touchscreen
0.0
Gewicht 179 g
8.1
Bruikbaar oppervlak 81,5 %
7.0
Behuizingsdikte 8,7 mm
6.6

Prestaties & hardware

2.8

AnTuTu-score 76.250
0.5
RAM-capaciteit 4 GB
3.1
Opslagtype eMMC 5.1
2.0
Productieproces 12 nm
3.7
Maximale opslagcapaciteit 64 GB
3.1
Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
4.1
RAM-type DDR4
5.0

Camera

3.3

Sensorgrootte 1/3,1″
2.8
Diafragma f/1,8
8.0
Optische beeldstabilisatie Nee
2.0
Resolutie 13 Mpx
6.1
Optische zoom 0 x
0.0
Camerafuncties Quad-LED-flitser, Panorama, HDR, Burstmodus, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
0.0

Connectiviteit

4.0

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0, USB OTG
0.0
Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B8, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
6.5
Wi-Fi-normen Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
5.0
Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
5.0
Navigatiesystemen GPS
2.0
SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
7.5

Batterij & opladen

5.7

Batterijcapaciteit 5.000 mAh
8.9
Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Snel opladen, Oplaadbaar
0.0

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
4.94
Prestaties & hardware
2.75
Camera
3.31
Connectiviteit
4
Batterij & opladen
5.67
NeoScore-rang
#4439 / 6247

Hot 8

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Hoofdcamera achter

Sensorfuncties
Achterverlichte sensor
Resolutie
13 Mpx
Sensortype
CMOS
Sensorgrootte
1/3,1″
Pixelgrootte
1,12 µm
Video-opname
1080p bij 30 fps
Sensor
Sensorfuncties
Achterverlichte sensor
Resolutie
13 Mpx
Sensortype
CMOS
Sensorgrootte
1/3,1″
Pixelgrootte
1,12 µm
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps
Slowmotion-video
Ja
Framesnelheid voor slow motion
30 fps
Lens
Optische zoom
0 x
Diafragma
f/1,8
Optische beeldstabilisatie
Nee
Flitser
Flitstype
Quad-led
Aantal flits-leds
4 LED
Functies
Camerafuncties
Quad-LED-flitser, Panorama, HDR, Burstmodus, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
2

frontcamera

Resolutie
8 Mpx
Video-opname
1080p bij 30 fps
Diafragma
f/2
Camerafuncties
Ledflitser
Sensor
Resolutie
8 Mpx
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps
Lens
Diafragma
f/2
Functies
Camerafuncties
Ledflitser

Vergelijkingen met de Infinix Hot 8

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google