Lava

Lava Bold N4 Pro 5G

4.6 NeoScore Nr. 3646 van 6247

Gelanceerd in september 2026

Overzicht

NeoScore

4.6

Nr. 3646 van 6247

Ontwerp & scherm
4.9
Prestaties & hardware
4.8
Camera
3.8
Connectiviteit
3.7
Batterij & opladen
5.9

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Connectiviteit3.7
  • Camera3.8
  • Prestaties & hardware4.8
Scherm
6,75″IPS LCD720 × 1.600 px120 Hz
Ontwerp
207 g77,64 mm168,29 mm8,68 mm
Prestaties
Unisoc T8200Octa-Core6 GB RAM128 GB
AnTuTu
500.000Better than 5% of phones
Batterij
6.000 mAh18 W
Cameras
50 Mpx · f/1,8selfie 5 Mpx · f/2
Network
5G4G
Software
Android 16

Lava

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
Unisoc T8200
Productieproces
6 nm
Grafische GPU
Mali-G57 MP2
Opslagtype
UFS 2.2
Maximale CPU-kloksnelheid
2,3 GHz
Maximale opslagcapaciteit
128 GB
AnTuTu-score
500.000
Processortype
Octa-Core
RAM-capaciteit
6 GB
RAM-type
LPDDR4X
Uitbreidbare opslag
Yes
AnTuTu-versie
v11
Maximale geheugenkaart
1.000 GB

Ontwerp

Behuizingsdikte
8,68 mm
Lichaamsbreedte
77,64 mm
Lichaamslengte
168,29 mm
Gewicht
207 g
Lichaamsmaterialen
Kunststof
Weerstandseigenschappen
IP64
Opvouwbaar
No
Robuuste constructie
No

Batterij

Batterijcapaciteit
6.000 mAh
Batterijtype
Li-Ion
Snel opladen
18 W
Batterij-eigenschappen
Indicator batterijniveau, Oplader inbegrepen, Snel opladen, Oplaadbaar

Scherm

Beeldverhouding
20:9
Schermtechnologie
IPS LCD
Piekhelderheid scherm
550 nits
Schermdiagonaal
6,75″
Horizontale schermresolutie
720 px
Verticale schermresolutie
1.600 px
Pixeldichtheid van het scherm
260 ppi
Vernieuwingsfrequentie van het scherm
120 Hz
Schermfuncties
Touchscreen
Geïntegreerde projector
No

Sensoren

Plaatsing van vingerafdruksensor
Zijkant

Sensor

Sensorfuncties
Vingerafdruksensor

Software

Besturingssysteem
Android 16
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
16
Besturingssysteemupdates
2 jaar
Directe besturingssysteemupdates
No
Google-services
Yes

Connectiviteit

SIM-configuraties
Dubbele nano-simkaart
Mobiele technologieën
LTE, 4G, 5G
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi-functies
Wi-Fi Direct
Bluetooth-versie
Bluetooth 5
Bluetooth-profielen
A2DP
Navigatiesystemen
GPS
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB Type-C, USB 2.0
USB-versie
USB 2.0

Audio

Audiofuncties
Ruisonderdrukkende microfoon

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

4.55 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

Bold N4 Pro 5G

Ontwerp & scherm

4.9

Schermtechnologie IPS LCD
5.0
Vernieuwingsfrequentie van het scherm 120 Hz
9.0
Pixeldichtheid van het scherm 260 ppi
3.8
Piekhelderheid scherm 550 nits
4.5
Schermfuncties Touchscreen
0.0
Gewicht 207 g
5.3
Weerstandseigenschappen IP64
4.0
Behuizingsdikte 8,68 mm
6.6

Prestaties & hardware

4.8

AnTuTu-score 500.000
1.9
RAM-capaciteit 6 GB
5.1
Opslagtype UFS 2.2
5.0
Productieproces 6 nm
7.0
Maximale opslagcapaciteit 128 GB
5.6
Maximale CPU-kloksnelheid 2,3 GHz
5.3
RAM-type LPDDR4X
5.0

Camera

3.8

Diafragma f/1,8
8.0
Optische beeldstabilisatie No
2.0
Resolutie 50 Mpx
8.0
Optische zoom 0 x
0.0
Camerafuncties HDR, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking, Autofocus met fasedetectie
0.0

Connectiviteit

3.7

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB Type-C, USB 2.0
1.0
Wi-Fi-normen Wi-Fi 5 (802.11ac)
5.0
Bluetooth-versie Bluetooth 5
5.0
Navigatiesystemen GPS
2.0
SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
7.5

Batterij & opladen

5.9

Batterijcapaciteit 6.000 mAh
10.0
Snel opladen 18 W
3.6
Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Oplader inbegrepen, Snel opladen, Oplaadbaar
0.0

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
4.87
Prestaties & hardware
4.75
Camera
3.83
Connectiviteit
3.69
Batterij & opladen
5.94
NeoScore-rang
#3646 / 6247

Bold N4 Pro 5G

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Rear main camera

Resolutie
50 Mpx
Video-opname
1080p bij 30 fps
Slowmotion-video
Yes
Optische zoom
0 x
Diafragma
f/1,8
Optische beeldstabilisatie
No
Sensor
Resolutie
50 Mpx
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps
Slowmotion-video
Yes
Lens
Optische zoom
0 x
Diafragma
f/1,8
Optische beeldstabilisatie
No
Flitser
Flitstype
LED
Aantal flits-leds
1 LED
Functies
Camerafuncties
HDR, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking, Autofocus met fasedetectie
2

Front camera

Resolutie
5 Mpx
Diafragma
f/2
Sensor
Resolutie
5 Mpx
Lens
Diafragma
f/2
3

Camera system

Sensorfuncties
Vingerafdruksensor
Sensor
Sensorfuncties
Vingerafdruksensor

Vergelijkingen met de Lava Bold N4 Pro 5G

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google