Overzicht
NeoScore
5.0
Nr. 2932 van 6246
- Ontwerp & scherm
- 6.7
- Prestaties & hardware
- 3.5
- Camera
- 7.3
- Connectiviteit
- 5.3
- Batterij & opladen
- 3.7
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Prestaties & hardware3.5
- Batterij & opladen3.7
- Connectiviteit5.3
- Scherm
- 6,39″Super AMOLED1.080 × 2.340 px
- Ontwerp
- 190 g75 mm158,7 mm8,8 mm
- Prestaties
- Qualcomm Snapdragon 675Octa-Core4 GB RAM128 GB
- AnTuTu
- 180.000Beter dan 50% van de telefoons
- Batterij
- 4.000 mAh15 W
- Camera’s
- 48 Mpx · f/1,78 Mpx · f/2,416 Mpx · f/2,2selfie 25 Mpx · f/2
- Netwerk
- 4G3G2G
- Software
- Android 9
Meer telefoons van Motorola
Alles bekijken →Motorola
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- Qualcomm Snapdragon 675
- Productieproces
- 11 nm
- Grafische GPU
- Qualcomm Adreno 612
- Opslagtype
- UFS 2.0
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 128 GB
- AnTuTu-score
- 180.000
- Geekbench 6 single-core
- 652
- Geekbench 6 multi-core
- 1.609
- CPU-beschrijving
- Octa-core CPU met 2x2.0 GHz Kryo 460 Gold en 6x1.7 GHz Kryo 460 Silver
- Processortype
- Octa-Core
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 4 GB
- RAM-type
- DDR4
- Uitbreidbare opslag
- Ja
- AnTuTu-versie
- v8
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Grijs, Paars, Brons
- Behuizingsdikte
- 8,8 mm
- Lichaamsbreedte
- 75 mm
- Lichaamslengte
- 158,7 mm
- Gewicht
- 190 g
- Bruikbaar oppervlak
- 84,6 %
- Lichaamsmaterialen
- Glas, Aluminiumlegering
- Weerstandseigenschappen
- Spatbestendig, Waterbestendig, Stofbestendig
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 4.000 mAh
- Batterijtype
- Li-Polymer
- Snel opladen
- 15 W
- Batterij-eigenschappen
- Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
Scherm
- Beeldverhouding
- 19.5:9
- Schermtechnologie
- Super AMOLED
- Schermdiagonaal
- 6,39″
- Horizontale schermresolutie
- 1.080 px
- Verticale schermresolutie
- 2.340 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 403 ppi
- Schermfuncties
- Panda King Glass, AMOLED, Touchscreen
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Onder het scherm
Sensor
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Gyroscoop, Nabijheidssensor, Kompas
Software
- Besturingssysteem
- Android 9
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 9
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Eén nano-simkaart, Dubbele nano-simkaart
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B12, 4G LTE B17, 4G LTE B20, LTE B28, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 4G LTE B66
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA, UMTS, LTE, 4G
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
- Wi-Fi-functies
- Dubbele band, Wi-Fi Direct
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.0
- Bluetooth-profielen
- A2DP, LE, EDR
- Navigatiesystemen
- GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, NFC, FM-radio, USB Type-C
- USB-versie
- USB 3.1
- Amerikaanse SAR hoofd
- 1,26 W/kg
- Amerikaanse SAR lichaam
- 1,39 W/kg
- SAR (EU) hoofd
- 0,71 W/kg
- SAR (EU) lichaam
- 1,54 W/kg
- Max. downloadsnelheid
- 1.200 Mbps
- Max. uploadsnelheid
- 150 Mbps
Audio
- Aantal microfoons
- 3
- Audiofuncties
- A2DP, LE, EDR, Luidspreker, Stereoluidsprekers
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
5.04
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
One Zoom
Ontwerp & scherm
6.7
- Schermtechnologie Super AMOLED
- 8.7
- Pixeldichtheid van het scherm 403 ppi
- 8.5
- Schermfuncties Panda King Glass, AMOLED, Touchscreen
- 0.0
- Gewicht 190 g
- 7.0
- Bruikbaar oppervlak 84,6 %
- 7.9
- Behuizingsdikte 8,8 mm
- 6.4
Prestaties & hardware
3.5
- AnTuTu-score 180.000
- 0.9
- RAM-capaciteit 4 GB
- 3.1
- Opslagtype UFS 2.0
- 4.0
- Productieproces 11 nm
- 4.0
- Maximale opslagcapaciteit 128 GB
- 5.6
- Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
- 4.1
- RAM-type DDR4
- 5.0
Camera
7.3
- Sensorgrootte 1/2″
- 5.0
- Diafragma f/1,7
- 8.5
- Optische beeldstabilisatie Ja
- 10.0
- Resolutie 48 Mpx
- 8.0
- Optische zoom 3 x
- 7.0
- Camerafuncties Burstmodus, HDR, Handmatige ISO, Handmatige sluitertijd, Handmatige witbalans, Panorama, RAW-opname, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking, Autofocus met fasedetectie
- 0.0
Connectiviteit
5.3
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, NFC, FM-radio, USB Type-C
- 2.5
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B12, 4G LTE B17, 4G LTE B20, LTE B28, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 4G LTE B66
- 7.0
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
- 5.0
- Navigatiesystemen GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
- 7.5
- SIM-configuraties Eén nano-simkaart, Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
3.7
- Batterijcapaciteit 4.000 mAh
- 5.9
- Snel opladen 15 W
- 3.0
- Batterij-eigenschappen Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 6.73
- Prestaties & hardware
- 3.45
- Camera
- 7.28
- Connectiviteit
- 5.28
- Batterij & opladen
- 3.66
- NeoScore-rang
- #2932 / 6246
One Zoom
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera
- Sensorfuncties
- Achterverlichte sensor
- Resolutie
- 48 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Sensorgrootte
- 1/2″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps, 1080p bij 60 fps
Sensor
- Sensorfuncties
- Achterverlichte sensor
- Resolutie
- 48 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Sensorgrootte
- 1/2″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
Video
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps, 1080p bij 60 fps
- Slowmotion-video
- Ja
- Framesnelheid voor slow motion
- 60 fps
Lens
- Diafragma
- f/1,7
- Optische beeldstabilisatie
- Ja
Flitser
- Flitstype
- Tweekleurige LED
- Aantal flits-leds
- 2 LED
Functies
- Camerafuncties
- Burstmodus, HDR, Handmatige ISO, Handmatige sluitertijd, Handmatige witbalans, Panorama, RAW-opname, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking, Autofocus met fasedetectie
Telecamera
- Resolutie
- 8 Mpx
- Optische zoom
- 3 x
- Diafragma
- f/2,4
- Optische beeldstabilisatie
- Ja
Sensor
- Resolutie
- 8 Mpx
Lens
- Optische zoom
- 3 x
- Diafragma
- f/2,4
- Optische beeldstabilisatie
- Ja
Ultragroothoekcamera
- Resolutie
- 16 Mpx
- Diafragma
- f/2,2
Sensor
- Resolutie
- 16 Mpx
Lens
- Diafragma
- f/2,2
frontcamera
- Resolutie
- 25 Mpx
- Pixelgrootte
- 0,9 µm
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps, 720p bij 240 fps
- Diafragma
- f/2
- Camerafuncties
- HDR
Sensor
- Resolutie
- 25 Mpx
- Pixelgrootte
- 0,9 µm
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps, 720p bij 240 fps
Lens
- Diafragma
- f/2
Functies
- Camerafuncties
- HDR
Vergelijkingen met de Motorola One Zoom
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
- Motorola One Zoom vs Samsung Galaxy A50
- Motorola One Zoom vs Oppo A72
- Motorola One Zoom vs Huawei Enjoy 20 Pro
- Motorola One Zoom vs Infinix Zero 8
- Motorola One Zoom vs Motorola One Fusion Plus
- Motorola One Zoom vs Motorola Moto One 5G
- Motorola One Zoom vs Motorola Moto Z4
- Motorola One Zoom vs Motorola One Hyper
Prijzen Geen winkels
→
