• Grijs
  • Paars
  • Brons
  • 3 kleuren
Motorola

Motorola One Zoom

5.0 NeoScore Nr. 2932 van 6246

Gelanceerd in september 2019

Overzicht

NeoScore

5.0

Nr. 2932 van 6246

Ontwerp & scherm
6.7
Prestaties & hardware
3.5
Camera
7.3
Connectiviteit
5.3
Batterij & opladen
3.7

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Prestaties & hardware3.5
  • Batterij & opladen3.7
  • Connectiviteit5.3
Scherm
6,39″Super AMOLED1.080 × 2.340 px
Ontwerp
190 g75 mm158,7 mm8,8 mm
Prestaties
Qualcomm Snapdragon 675Octa-Core4 GB RAM128 GB
AnTuTu
180.000Beter dan 50% van de telefoons
Batterij
4.000 mAh15 W
Camera’s
48 Mpx · f/1,78 Mpx · f/2,416 Mpx · f/2,2selfie 25 Mpx · f/2
Netwerk
4G3G2G
Software
Android 9

Motorola

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
Qualcomm Snapdragon 675
Productieproces
11 nm
Grafische GPU
Qualcomm Adreno 612
Opslagtype
UFS 2.0
Maximale CPU-kloksnelheid
2 GHz
Maximale opslagcapaciteit
128 GB
AnTuTu-score
180.000
Geekbench 6 single-core
652
Geekbench 6 multi-core
1.609
CPU-beschrijving
Octa-core CPU met 2x2.0 GHz Kryo 460 Gold en 6x1.7 GHz Kryo 460 Silver
Processortype
Octa-Core
64-bits processor
Ja
RAM-capaciteit
4 GB
RAM-type
DDR4
Uitbreidbare opslag
Ja
AnTuTu-versie
v8

Ontwerp

Behuizingskleuren
Grijs, Paars, Brons
Behuizingsdikte
8,8 mm
Lichaamsbreedte
75 mm
Lichaamslengte
158,7 mm
Gewicht
190 g
Bruikbaar oppervlak
84,6 %
Lichaamsmaterialen
Glas, Aluminiumlegering
Weerstandseigenschappen
Spatbestendig, Waterbestendig, Stofbestendig
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Nee

Batterij

Batterijcapaciteit
4.000 mAh
Batterijtype
Li-Polymer
Snel opladen
15 W
Batterij-eigenschappen
Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar

Scherm

Beeldverhouding
19.5:9
Schermtechnologie
Super AMOLED
Schermdiagonaal
6,39″
Horizontale schermresolutie
1.080 px
Verticale schermresolutie
2.340 px
Pixeldichtheid van het scherm
403 ppi
Schermfuncties
Panda King Glass, AMOLED, Touchscreen
Geïntegreerde projector
Nee

Sensoren

Plaatsing van vingerafdruksensor
Onder het scherm

Sensor

Sensorfuncties
Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Gyroscoop, Nabijheidssensor, Kompas

Software

Besturingssysteem
Android 9
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
9
Directe besturingssysteemupdates
Nee

Connectiviteit

SIM-configuraties
Eén nano-simkaart, Dubbele nano-simkaart
Mobiele banden
2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B12, 4G LTE B17, 4G LTE B20, LTE B28, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 4G LTE B66
Mobiele technologieën
GSM, HSPA, UMTS, LTE, 4G
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi-functies
Dubbele band, Wi-Fi Direct
Bluetooth-versie
Bluetooth 5.0
Bluetooth-profielen
A2DP, LE, EDR
Navigatiesystemen
GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, NFC, FM-radio, USB Type-C
USB-versie
USB 3.1
Amerikaanse SAR hoofd
1,26 W/kg
Amerikaanse SAR lichaam
1,39 W/kg
SAR (EU) hoofd
0,71 W/kg
SAR (EU) lichaam
1,54 W/kg
Max. downloadsnelheid
1.200 Mbps
Max. uploadsnelheid
150 Mbps

Audio

Aantal microfoons
3
Audiofuncties
A2DP, LE, EDR, Luidspreker, Stereoluidsprekers

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

5.04 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

One Zoom

Ontwerp & scherm

6.7

Schermtechnologie Super AMOLED
8.7
Pixeldichtheid van het scherm 403 ppi
8.5
Schermfuncties Panda King Glass, AMOLED, Touchscreen
0.0
Gewicht 190 g
7.0
Bruikbaar oppervlak 84,6 %
7.9
Behuizingsdikte 8,8 mm
6.4

Prestaties & hardware

3.5

AnTuTu-score 180.000
0.9
RAM-capaciteit 4 GB
3.1
Opslagtype UFS 2.0
4.0
Productieproces 11 nm
4.0
Maximale opslagcapaciteit 128 GB
5.6
Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
4.1
RAM-type DDR4
5.0

Camera

7.3

Sensorgrootte 1/2″
5.0
Diafragma f/1,7
8.5
Optische beeldstabilisatie Ja
10.0
Resolutie 48 Mpx
8.0
Optische zoom 3 x
7.0
Camerafuncties Burstmodus, HDR, Handmatige ISO, Handmatige sluitertijd, Handmatige witbalans, Panorama, RAW-opname, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking, Autofocus met fasedetectie
0.0

Connectiviteit

5.3

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, NFC, FM-radio, USB Type-C
2.5
Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B12, 4G LTE B17, 4G LTE B20, LTE B28, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 4G LTE B66
7.0
Wi-Fi-normen Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
5.0
Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
5.0
Navigatiesystemen GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
7.5
SIM-configuraties Eén nano-simkaart, Dubbele nano-simkaart
7.5

Batterij & opladen

3.7

Batterijcapaciteit 4.000 mAh
5.9
Snel opladen 15 W
3.0
Batterij-eigenschappen Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
0.0

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
6.73
Prestaties & hardware
3.45
Camera
7.28
Connectiviteit
5.28
Batterij & opladen
3.66
NeoScore-rang
#2932 / 6246

One Zoom

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Hoofdcamera

Sensorfuncties
Achterverlichte sensor
Resolutie
48 Mpx
Sensortype
CMOS
Sensorgrootte
1/2″
Pixelgrootte
0,8 µm
Video-opname
4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps, 1080p bij 60 fps
Sensor
Sensorfuncties
Achterverlichte sensor
Resolutie
48 Mpx
Sensortype
CMOS
Sensorgrootte
1/2″
Pixelgrootte
0,8 µm
Video
Video-opname
4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps, 1080p bij 60 fps
Slowmotion-video
Ja
Framesnelheid voor slow motion
60 fps
Lens
Diafragma
f/1,7
Optische beeldstabilisatie
Ja
Flitser
Flitstype
Tweekleurige LED
Aantal flits-leds
2 LED
Functies
Camerafuncties
Burstmodus, HDR, Handmatige ISO, Handmatige sluitertijd, Handmatige witbalans, Panorama, RAW-opname, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking, Autofocus met fasedetectie
2

Telecamera

Resolutie
8 Mpx
Optische zoom
3 x
Diafragma
f/2,4
Optische beeldstabilisatie
Ja
Sensor
Resolutie
8 Mpx
Lens
Optische zoom
3 x
Diafragma
f/2,4
Optische beeldstabilisatie
Ja
3

Ultragroothoekcamera

Resolutie
16 Mpx
Diafragma
f/2,2
Sensor
Resolutie
16 Mpx
Lens
Diafragma
f/2,2
4

frontcamera

Resolutie
25 Mpx
Pixelgrootte
0,9 µm
Video-opname
1080p bij 30 fps, 720p bij 240 fps
Diafragma
f/2
Camerafuncties
HDR
Sensor
Resolutie
25 Mpx
Pixelgrootte
0,9 µm
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps, 720p bij 240 fps
Lens
Diafragma
f/2
Functies
Camerafuncties
HDR

Vergelijkingen met de Motorola One Zoom

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google