Overzicht
NeoScore
4.9
Nr. 3094 van 6247
- Ontwerp & scherm
- 6.9
- Prestaties & hardware
- 4.2
- Camera
- 5.2
- Connectiviteit
- 5.1
- Batterij & opladen
- 3.8
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Batterij & opladen3.8
- Prestaties & hardware4.2
- Connectiviteit5.1
- Scherm
- 6,43″Super AMOLED1.080 × 2.400 px60 Hz
- Ontwerp
- 164 g73,8 mm160,1 mm7,5 mm
- Prestaties
- MediaTek Helio P95Octa-Core8 GB RAM128 GB
- AnTuTu
- 206.923Beter dan 29% van de telefoons
- Batterij
- 4.000 mAh18 W
- Camera’s
- 48 Mpx · f/1,7selfie 16 Mpx · f/2,4
- Netwerk
- 4G3G2G
- Software
- Android 10
Meer telefoons van Oppo
Alles bekijken →Oppo
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- MediaTek Helio P95
- Productieproces
- 12 nm
- Grafische GPU
- PowerVR GM9446
- Opslagtype
- UFS 2.1
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2,2 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 128 GB
- AnTuTu-score
- 206.923
- Geekbench 6 single-core
- 456
- Geekbench 6 multi-core
- 1.541
- CPU-beschrijving
- Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A75 en 6x2.0 GHz Cortex-A55)
- Processortype
- Octa-Core
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 8 GB
- RAM-type
- DDR4
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Zwart, Wit
- Behuizingsdikte
- 7,5 mm
- Lichaamsbreedte
- 73,8 mm
- Lichaamslengte
- 160,1 mm
- Gewicht
- 164 g
- Bruikbaar oppervlak
- 84,5 %
- Lichaamsmaterialen
- Glas, Kunststof
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 4.000 mAh
- Batterijtype
- Li-Polymer
- Snel opladen
- 18 W
- Batterij-eigenschappen
- Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
Scherm
- Beeldverhouding
- 20:9
- Schermtechnologie
- Super AMOLED
- Piekhelderheid scherm
- 800 nits
- Schermdiagonaal
- 6,43″
- Horizontale schermresolutie
- 1.080 px
- Verticale schermresolutie
- 2.400 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 409 ppi
- Vernieuwingsfrequentie van het scherm
- 60 Hz
- Schermfuncties
- AMOLED, Touchscreen
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Onder het scherm
Sensor
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Gyroscoop, Nabijheidssensor, Kompas
Software
- Besturingssysteem
- Android 10
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 10
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA, UMTS, LTE, 4G
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n)
- Wi-Fi-functies
- Dubbele band, Wi-Fi Direct
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.1
- Bluetooth-profielen
- A2DP, LE, aptX HD
- Navigatiesystemen
- GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB Type-C, USB OTG
- USB-versie
- USB 2.0
- Max. downloadsnelheid
- 42,2 Mbps
- Max. uploadsnelheid
- 5,76 Mbps
Audio
- Aantal microfoons
- 1
- Audiofuncties
- A2DP, LE, aptX HD, Luidspreker
Technische gegevens
- Modelnummers
- SPH2209
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
4.92
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
Reno4 F
Ontwerp & scherm
6.9
- Schermtechnologie Super AMOLED
- 8.7
- Vernieuwingsfrequentie van het scherm 60 Hz
- 5.0
- Pixeldichtheid van het scherm 409 ppi
- 8.6
- Piekhelderheid scherm 800 nits
- 6.5
- Schermfuncties AMOLED, Touchscreen
- 0.0
- Gewicht 164 g
- 9.6
- Bruikbaar oppervlak 84,5 %
- 7.9
- Behuizingsdikte 7,5 mm
- 9.0
Prestaties & hardware
4.2
- AnTuTu-score 206.923
- 0.6
- RAM-capaciteit 8 GB
- 7.1
- Opslagtype UFS 2.1
- 4.5
- Productieproces 12 nm
- 3.7
- Maximale opslagcapaciteit 128 GB
- 5.6
- Maximale CPU-kloksnelheid 2,2 GHz
- 4.9
- RAM-type DDR4
- 5.0
Camera
5.2
- Sensorgrootte 1/2″
- 5.0
- Diafragma f/1,7
- 8.5
- Optische beeldstabilisatie Nee
- 2.0
- Resolutie 48 Mpx
- 8.0
- Camerafuncties Ledflitser, HDR, Panorama, Burstmodus, Continue autofocus, Handmatige belichting, Handmatig scherpstellen, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking
- 0.0
Connectiviteit
5.1
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB Type-C, USB OTG
- 1.0
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
- 6.5
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n)
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.1
- 6.0
- Navigatiesystemen GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS
- 9.0
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
3.8
- Batterijcapaciteit 4.000 mAh
- 5.9
- Snel opladen 18 W
- 3.6
- Batterij-eigenschappen Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 6.9
- Prestaties & hardware
- 4.17
- Camera
- 5.21
- Connectiviteit
- 5.1
- Batterij & opladen
- 3.75
- NeoScore-rang
- #3094 / 6247
Reno4 F
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterkant
- Sensorfuncties
- Achterverlichte sensor
- Resolutie
- 48 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Sensorgrootte
- 1/2″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps, 1080p bij 120 fps, Gyro-EIS
Sensor
- Sensorfuncties
- Achterverlichte sensor
- Resolutie
- 48 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Sensorgrootte
- 1/2″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
Video
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps, 1080p bij 120 fps, Gyro-EIS
- Slowmotion-video
- Ja
- Framesnelheid voor slow motion
- 120 fps
Lens
- Diafragma
- f/1,7
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Flitser
- Flitstype
- Dubbele LED
- Aantal flits-leds
- 2 LED
Functies
- Camerafuncties
- Ledflitser, HDR, Panorama, Burstmodus, Continue autofocus, Handmatige belichting, Handmatig scherpstellen, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking
Ultragroothoekcamera aan de achterkant
- Sensorgrootte
- 1/4″
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
- Diafragma
- f/2,2
Sensor
- Sensorgrootte
- 1/4″
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
Lens
- Diafragma
- f/2,2
Secundaire camera aan de achterkant 1
- Diafragma
- f/2,4
Lens
- Diafragma
- f/2,4
Secundaire camera aan de achterkant 2
- Diafragma
- f/2,4
Lens
- Diafragma
- f/2,4
Hoofdcamera aan de voorkant
- Resolutie
- 16 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/3,09″
- Pixelgrootte
- 1 µm
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Diafragma
- f/2,4
- Camerafuncties
- HDR, Camera met dubbele lens aan de voorkant, Naar voren gerichte LED-flitser
Sensor
- Resolutie
- 16 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/3,09″
- Pixelgrootte
- 1 µm
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
Lens
- Diafragma
- f/2,4
Functies
- Camerafuncties
- HDR, Camera met dubbele lens aan de voorkant, Naar voren gerichte LED-flitser
Vergelijkingen met de Oppo Reno4 F
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
Prijzen Geen winkels
→
