C18 C18 C18 1/3
  • Rood
  • Zilver
  • Blauw
  • Zwart
  • 4 kleuren
Oukitel

Oukitel C18

4.2 NeoScore Nr. 4179 van 6247

Energieklasse A

Overzicht

NeoScore

4.2

Nr. 4179 van 6247

Ontwerp & scherm
4.7
Prestaties & hardware
3.9
Camera
2.4
Connectiviteit
4.9
Batterij & opladen
5.8

Efficiëntie

Energie-efficiëntieA
ABCDEFG
RepareerbaarheidB
ABCDE
Bestand tegen herhaald vallenB
ABCDE

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Camera2.4
  • Prestaties & hardware3.9
  • Ontwerp & scherm4.7
Scherm
6,52″IPS LCD540 × 1.200 px
Ontwerp
198 g75,9 mm163,6 mm9,3 mm
Prestaties
Unisoc T310Quad-core4 GB RAM128 GB
Batterij
5.000 mAh10 W53 h 14 min
Cameras
13 Mpxselfie 5 Mpx
Network
4G3G2G
Software
Android 16

Oukitel

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
Unisoc T310
Productieproces
12 nm
Grafische GPU
PowerVR GE8300
Maximale CPU-kloksnelheid
2 GHz
Maximale opslagcapaciteit
128 GB
CPU-beschrijving
Quad-core: 1 × 2.0 GHz Cortex-A75 and 3 × 1.8 GHz Cortex-A55
Processortype
Quad-core
RAM-capaciteit
4 GB
Uitbreidbare opslag
Yes

Ontwerp

Behuizingskleuren
Rood, Zilver, Blauw, Zwart
Behuizingsdikte
9,3 mm
Lichaamsbreedte
75,9 mm
Lichaamslengte
163,6 mm
Gewicht
198 g
Bruikbaar oppervlak
82,7 %
Lichaamsmaterialen
Glas, Kunststof
Valweerstandsklasse
B
Repareerbaarheidsklasse
B
Opvouwbaar
No
Robuuste constructie
No
Valtesttelling
201

Batterij

Batterij-efficiëntieklasse
A
Batterijcapaciteit
5.000 mAh
Batterijtype
Li-Polymer
Snel opladen
10 W
Batterij-eigenschappen
Snel opladen, Omgekeerd opladen
Batterijduur
53 h 14 min
Laadcycli
1.000

Scherm

Beeldverhouding
20:9
Schermtechnologie
IPS LCD
Piekhelderheid scherm
450 nits
Schermdiagonaal
6,52″
Horizontale schermresolutie
540 px
Verticale schermresolutie
1.200 px
Pixeldichtheid van het scherm
202 ppi
Geïntegreerde projector
No

Sensor

Sensorfuncties
Versnellingsmeter

Software

Besturingssysteem
Android 16
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
16

Connectiviteit

SIM-configuraties
Dubbele nano-simkaart
Mobiele banden
2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B12, 4G LTE B17, 4G LTE B19, 4G LTE B20, 4G LTE B25, 4G LTE B26, LTE B28, 4G LTE B66
Mobiele technologieën
GSM, HSPA, LTE
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
Wi-Fi-functies
Dubbele band
Bluetooth-versie
Bluetooth 5.0
Bluetooth-profielen
A2DP, LE
Navigatiesystemen
GPS, Galileo, GLONASS, BeiDou
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB Type-C, USB 2.0, USB OTG
USB-versie
USB 2.0

Audio

Audiofuncties
A2DP, LE, Luidspreker

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

4.18 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

C18

Ontwerp & scherm

4.7

Schermtechnologie IPS LCD
5.0
Pixeldichtheid van het scherm 202 ppi
2.1
Piekhelderheid scherm 450 nits
3.5
Gewicht 198 g
6.2
Bruikbaar oppervlak 82,7 %
7.3
Behuizingsdikte 9,3 mm
5.7

Prestaties & hardware

3.9

RAM-capaciteit 4 GB
3.1
Productieproces 12 nm
3.7
Maximale opslagcapaciteit 128 GB
5.6
Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
4.1

Camera

2.4

Sensorgrootte 1/3,06″
2.9
Resolutie 13 Mpx
6.1
Camerafuncties Ledflitser, HDR, Panorama, Autofocus
0.0

Connectiviteit

4.9

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB Type-C, USB 2.0, USB OTG
1.0
Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B12, 4G LTE B17, 4G LTE B19, 4G LTE B20, 4G LTE B25, 4G LTE B26, LTE B28, 4G LTE B66
7.0
Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
5.0
Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
5.0
Navigatiesystemen GPS, Galileo, GLONASS, BeiDou
7.5
SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
7.5

Batterij & opladen

5.8

Batterijcapaciteit 5.000 mAh
8.9
Snel opladen 10 W
2.0
Batterij-eigenschappen Snel opladen, Omgekeerd opladen
4.3

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
4.72
Prestaties & hardware
3.92
Camera
2.44
Connectiviteit
4.9
Batterij & opladen
5.77
NeoScore-rang
#4179 / 6247

C18

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Rear main camera

Resolutie
13 Mpx
Sensorgrootte
1/3,06″
Video-opname
1080p bij 30 fps
Flitstype
LED
Aantal flits-leds
1 LED
Camerafuncties
Ledflitser, HDR, Panorama, Autofocus
Sensor
Resolutie
13 Mpx
Sensorgrootte
1/3,06″
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps
Flitser
Flitstype
LED
Aantal flits-leds
1 LED
Functies
Camerafuncties
Ledflitser, HDR, Panorama, Autofocus
2

Front camera

Resolutie
5 Mpx
Sensorgrootte
1/5″
Video-opname
720p bij 30 fps
Sensor
Resolutie
5 Mpx
Sensorgrootte
1/5″
Video
Video-opname
720p bij 30 fps
3

Camera system

Sensorfuncties
Versnellingsmeter
Sensor
Sensorfuncties
Versnellingsmeter
03
C18
C18
C18

Vergelijkingen met de Oukitel C18

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google