Overzicht
NeoScore
3.7
Nr. 4817 van 6247
- Ontwerp & scherm
- 3.1
- Prestaties & hardware
- 2.8
- Camera
- 3.3
- Connectiviteit
- 4.2
- Batterij & opladen
- 6.2
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Prestaties & hardware2.8
- Ontwerp & scherm3.1
- Camera3.3
- Scherm
- 6,41″IPS LCD720 × 1.560 px
- Ontwerp
- 286 g76,6 mm166,9 mm14,2 mm
- Prestaties
- MediaTek Helio P22Octa-Core4 GB RAM64 GB
- AnTuTu
- 75.000Beter dan 9% van de telefoons
- Batterij
- 11.000 mAh25 W
- Camera’s
- 15,93 Mpx · f/2selfie 8 Mpx · f/2
- Netwerk
- 4G
- Software
- Android 9
Meer telefoons van Oukitel
Alles bekijken →Oukitel
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- MediaTek Helio P22
- Productieproces
- 12 nm
- Grafische GPU
- PowerVR GE8320
- Opslagtype
- eMMC 5.1
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 64 GB
- AnTuTu-score
- 75.000
- Geekbench 6 single-core
- 233
- Geekbench 6 multi-core
- 723
- Processortype
- Octa-Core
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 4 GB
- RAM-type
- DDR4
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Zwart
- Behuizingsdikte
- 14,2 mm
- Lichaamsbreedte
- 76,6 mm
- Lichaamslengte
- 166,9 mm
- Gewicht
- 286 g
- Lichaamsmaterialen
- Leer
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 11.000 mAh
- Batterijtype
- Li-Polymer
- Snel opladen
- 25 W
- Batterij-eigenschappen
- Indicator batterijniveau, Snel opladen, Oplaadbaar
Scherm
- Schermtechnologie
- IPS LCD
- Schermdiagonaal
- 6,41″
- Horizontale schermresolutie
- 720 px
- Verticale schermresolutie
- 1.560 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 268 ppi
- Schermfuncties
- Touchscreen
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Achterkant
Sensor
- Sensorfuncties
- Versnellingsmeter, Kompas, Vingerafdruksensor, Gyroscoop
Software
- Besturingssysteem
- Android 9
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 9
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele technologieën
- LTE, 4G
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 802.11a/b/g/n
- Wi-Fi-functies
- Dubbele band
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5
- Navigatiesystemen
- GPS
- Connectiviteitsfuncties
- NFC, FM-radio, USB Type-C
- USB-versie
- USB 2.0
- Max. downloadsnelheid
- 300 Mbps
- Max. uploadsnelheid
- 50 Mbps
Audio
- Aantal microfoons
- 2
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
3.72
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
K13 Pro
Ontwerp & scherm
3.1
- Schermtechnologie IPS LCD
- 5.0
- Pixeldichtheid van het scherm 268 ppi
- 4.0
- Schermfuncties Touchscreen
- 0.0
- Gewicht 286 g
- 2.0
- Behuizingsdikte 14,2 mm
- 2.3
Prestaties & hardware
2.8
- AnTuTu-score 75.000
- 0.5
- RAM-capaciteit 4 GB
- 3.1
- Opslagtype eMMC 5.1
- 2.0
- Productieproces 12 nm
- 3.7
- Maximale opslagcapaciteit 64 GB
- 3.1
- Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
- 4.1
- RAM-type DDR4
- 5.0
Camera
3.3
- Diafragma f/2
- 7.0
- Optische beeldstabilisatie Nee
- 2.0
- Resolutie 15,93 Mpx
- 6.2
- Optische zoom 0 x
- 0.0
- Camerafuncties Burstmodus, HDR, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
- 0.0
Connectiviteit
4.2
- Connectiviteitsfuncties NFC, FM-radio, USB Type-C
- 2.5
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 802.11a/b/g/n
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5
- 5.0
- Navigatiesystemen GPS
- 2.0
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
6.2
- Batterijcapaciteit 11.000 mAh
- 10.0
- Snel opladen 25 W
- 5.0
- Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Snel opladen, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 3.07
- Prestaties & hardware
- 2.75
- Camera
- 3.29
- Connectiviteit
- 4.16
- Batterij & opladen
- 6.15
- NeoScore-rang
- #4817 / 6247
K13 Pro
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterzijde
- Sensorfuncties
- Achterverlichte sensor
- Resolutie
- 15,93 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Video-opname
- 1080p-video-opname, 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Nee
- Optische zoom
- 0 x
Sensor
- Sensorfuncties
- Achterverlichte sensor
- Resolutie
- 15,93 Mpx
- Sensortype
- CMOS
Video
- Video-opname
- 1080p-video-opname, 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Nee
Lens
- Optische zoom
- 0 x
- Diafragma
- f/2
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Flitser
- Flitstype
- Dubbele LED
- Aantal flits-leds
- 2 LED
Functies
- Camerafuncties
- Burstmodus, HDR, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
Frontcamera
- Resolutie
- 8 Mpx
- Diafragma
- f/2
Sensor
- Resolutie
- 8 Mpx
Lens
- Diafragma
- f/2
Camerasysteem
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor
Sensor
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor
Vergelijkingen met de Oukitel K13 Pro
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
Prijzen Geen winkels
→
