• Zwart
  • 1 kleur
Oukitel

Oukitel K13 Pro

3.7 NeoScore Nr. 4817 van 6247

Gelanceerd in oktober 2019

Overzicht

NeoScore

3.7

Nr. 4817 van 6247

Ontwerp & scherm
3.1
Prestaties & hardware
2.8
Camera
3.3
Connectiviteit
4.2
Batterij & opladen
6.2

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Prestaties & hardware2.8
  • Ontwerp & scherm3.1
  • Camera3.3
Scherm
6,41″IPS LCD720 × 1.560 px
Ontwerp
286 g76,6 mm166,9 mm14,2 mm
Prestaties
MediaTek Helio P22Octa-Core4 GB RAM64 GB
AnTuTu
75.000Beter dan 9% van de telefoons
Batterij
11.000 mAh25 W
Camera’s
15,93 Mpx · f/2selfie 8 Mpx · f/2
Netwerk
4G
Software
Android 9

Oukitel

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
MediaTek Helio P22
Productieproces
12 nm
Grafische GPU
PowerVR GE8320
Opslagtype
eMMC 5.1
Maximale CPU-kloksnelheid
2 GHz
Maximale opslagcapaciteit
64 GB
AnTuTu-score
75.000
Geekbench 6 single-core
233
Geekbench 6 multi-core
723
Processortype
Octa-Core
64-bits processor
Ja
RAM-capaciteit
4 GB
RAM-type
DDR4
Uitbreidbare opslag
Ja

Ontwerp

Behuizingskleuren
Zwart
Behuizingsdikte
14,2 mm
Lichaamsbreedte
76,6 mm
Lichaamslengte
166,9 mm
Gewicht
286 g
Lichaamsmaterialen
Leer
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Nee

Batterij

Batterijcapaciteit
11.000 mAh
Batterijtype
Li-Polymer
Snel opladen
25 W
Batterij-eigenschappen
Indicator batterijniveau, Snel opladen, Oplaadbaar

Scherm

Schermtechnologie
IPS LCD
Schermdiagonaal
6,41″
Horizontale schermresolutie
720 px
Verticale schermresolutie
1.560 px
Pixeldichtheid van het scherm
268 ppi
Schermfuncties
Touchscreen
Geïntegreerde projector
Nee

Sensoren

Plaatsing van vingerafdruksensor
Achterkant

Sensor

Sensorfuncties
Versnellingsmeter, Kompas, Vingerafdruksensor, Gyroscoop

Software

Besturingssysteem
Android 9
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
9
Directe besturingssysteemupdates
Nee

Connectiviteit

SIM-configuraties
Dubbele nano-simkaart
Mobiele technologieën
LTE, 4G
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 802.11a/b/g/n
Wi-Fi-functies
Dubbele band
Bluetooth-versie
Bluetooth 5
Navigatiesystemen
GPS
Connectiviteitsfuncties
NFC, FM-radio, USB Type-C
USB-versie
USB 2.0
Max. downloadsnelheid
300 Mbps
Max. uploadsnelheid
50 Mbps

Audio

Aantal microfoons
2

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

3.72 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

K13 Pro

Ontwerp & scherm

3.1

Schermtechnologie IPS LCD
5.0
Pixeldichtheid van het scherm 268 ppi
4.0
Schermfuncties Touchscreen
0.0
Gewicht 286 g
2.0
Behuizingsdikte 14,2 mm
2.3

Prestaties & hardware

2.8

AnTuTu-score 75.000
0.5
RAM-capaciteit 4 GB
3.1
Opslagtype eMMC 5.1
2.0
Productieproces 12 nm
3.7
Maximale opslagcapaciteit 64 GB
3.1
Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
4.1
RAM-type DDR4
5.0

Camera

3.3

Diafragma f/2
7.0
Optische beeldstabilisatie Nee
2.0
Resolutie 15,93 Mpx
6.2
Optische zoom 0 x
0.0
Camerafuncties Burstmodus, HDR, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
0.0

Connectiviteit

4.2

Connectiviteitsfuncties NFC, FM-radio, USB Type-C
2.5
Wi-Fi-normen Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 802.11a/b/g/n
5.0
Bluetooth-versie Bluetooth 5
5.0
Navigatiesystemen GPS
2.0
SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
7.5

Batterij & opladen

6.2

Batterijcapaciteit 11.000 mAh
10.0
Snel opladen 25 W
5.0
Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Snel opladen, Oplaadbaar
0.0

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
3.07
Prestaties & hardware
2.75
Camera
3.29
Connectiviteit
4.16
Batterij & opladen
6.15
NeoScore-rang
#4817 / 6247

K13 Pro

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Hoofdcamera aan de achterzijde

Sensorfuncties
Achterverlichte sensor
Resolutie
15,93 Mpx
Sensortype
CMOS
Video-opname
1080p-video-opname, 1080p bij 30 fps
Slowmotion-video
Nee
Optische zoom
0 x
Sensor
Sensorfuncties
Achterverlichte sensor
Resolutie
15,93 Mpx
Sensortype
CMOS
Video
Video-opname
1080p-video-opname, 1080p bij 30 fps
Slowmotion-video
Nee
Lens
Optische zoom
0 x
Diafragma
f/2
Optische beeldstabilisatie
Nee
Flitser
Flitstype
Dubbele LED
Aantal flits-leds
2 LED
Functies
Camerafuncties
Burstmodus, HDR, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
2

Frontcamera

Resolutie
8 Mpx
Diafragma
f/2
Sensor
Resolutie
8 Mpx
Lens
Diafragma
f/2
3

Camerasysteem

Sensorfuncties
Vingerafdruksensor
Sensor
Sensorfuncties
Vingerafdruksensor

Vergelijkingen met de Oukitel K13 Pro

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google