Overzicht
NeoScore
4.9
Nr. 3128 van 6247
- Ontwerp & scherm
- 7.4
- Prestaties & hardware
- 4.0
- Camera
- 4.9
- Connectiviteit
- 5.2
- Batterij & opladen
- 3.7
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Batterij & opladen3.7
- Prestaties & hardware4.0
- Camera4.9
- Scherm
- 6,4″Super AMOLED1.080 × 2.340 px
- Ontwerp
- 169 g74,5 mm158,5 mm7,7 mm
- Prestaties
- Samsung Exynos 9611Octa-Core6 GB RAM128 GB
- AnTuTu
- 154.761Beter dan 61% van de telefoons
- Batterij
- 4.000 mAh15 W
- Camera’s
- 48 Mpx · f/28 Mpx · f/2,2selfie 32 Mpx · f/2
- Netwerk
- 4G3G2G
- Software
- Android 9
Meer telefoons van Samsung
Alles bekijken →Samsung
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- Samsung Exynos 9611
- Productieproces
- 10 nm
- Grafische GPU
- Mali-G72 MP3
- Opslagtype
- UFS 2.1
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2,3 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 128 GB
- AnTuTu-score
- 154.761
- CPU-beschrijving
- Octa-core CPU met 4 Cortex-A73-kernen op 2.3 GHz en 4 Cortex-A53-kernen op 1.7 GHz
- Processortype
- Octa-Core
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 6 GB
- RAM-type
- DDR4
- Uitbreidbare opslag
- Ja
- AnTuTu-versie
- v7
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Zwart, Wit, Groen, Paars
- Behuizingsdikte
- 7,7 mm
- Lichaamsbreedte
- 74,5 mm
- Lichaamslengte
- 158,5 mm
- Gewicht
- 169 g
- Bruikbaar oppervlak
- 85,1 %
- Lichaamsmaterialen
- Glas, Kunststof
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 4.000 mAh
- Batterijtype
- Li-Po
- Snel opladen
- 15 W
- Batterij-eigenschappen
- Indicator batterijniveau, Snel opladen, Oplaadbaar
Scherm
- Beeldverhouding
- 19.5:9
- Schermtechnologie
- Super AMOLED
- Schermdiagonaal
- 6,4″
- Horizontale schermresolutie
- 1.080 px
- Verticale schermresolutie
- 2.340 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 403 ppi
- Schermfuncties
- Gorilla Glass 3, AMOLED, Altijd zichtbaar display, Touchscreen
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Onder het scherm
Sensor
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Gyroscoop, Nabijheidssensor, Kompas
Software
- Besturingssysteem
- Android 9
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 9
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Eén nano-simkaart, Dubbele nano-simkaart
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, LTE B28, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA, UMTS, LTE, 4G
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
- Wi-Fi-functies
- Dubbele band, Wi-Fi Direct
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.0
- Bluetooth-profielen
- A2DP, LE
- Navigatiesystemen
- GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, ANT+, NFC, FM-radio, USB Type-C, USB 2.0, USB OTG
- USB-versie
- USB 2.0
- SAR (EU) hoofd
- 0,43 W/kg
- SAR (EU) lichaam
- 1,55 W/kg
- Max. downloadsnelheid
- 600 Mbps
- Max. uploadsnelheid
- 150 Mbps
Audio
- Aantal microfoons
- 2
- Audiofuncties
- A2DP, LE, Luidspreker
Technische gegevens
- Modelnummers
- SM-A507F, SM-A507FN, SM-A5070
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
4.9
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
Galaxy A50s
Ontwerp & scherm
7.4
- Schermtechnologie Super AMOLED
- 8.7
- Pixeldichtheid van het scherm 403 ppi
- 8.5
- Schermfuncties Gorilla Glass 3, AMOLED, Altijd zichtbaar display, Touchscreen
- 1.0
- Gewicht 169 g
- 9.1
- Bruikbaar oppervlak 85,1 %
- 8.0
- Behuizingsdikte 7,7 mm
- 8.6
Prestaties & hardware
4.0
- AnTuTu-score 154.761
- 0.9
- RAM-capaciteit 6 GB
- 5.1
- Opslagtype UFS 2.1
- 4.5
- Productieproces 10 nm
- 4.3
- Maximale opslagcapaciteit 128 GB
- 5.6
- Maximale CPU-kloksnelheid 2,3 GHz
- 5.3
- RAM-type DDR4
- 5.0
Camera
4.9
- Sensorgrootte 1/2″
- 5.0
- Diafragma f/2
- 7.0
- Optische beeldstabilisatie Nee
- 2.0
- Resolutie 48 Mpx
- 8.0
- Optische zoom 0 x
- 0.0
- Camerafuncties Ledflitser, Panorama, HDR, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Tijdsverloop
- 0.0
Connectiviteit
5.2
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, ANT+, NFC, FM-radio, USB Type-C, USB 2.0, USB OTG
- 2.5
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, LTE B28, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
- 6.5
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
- 5.0
- Navigatiesystemen GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
- 7.5
- SIM-configuraties Eén nano-simkaart, Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
3.7
- Batterijcapaciteit 4.000 mAh
- 5.9
- Snel opladen 15 W
- 3.0
- Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Snel opladen, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 7.44
- Prestaties & hardware
- 4.04
- Camera
- 4.94
- Connectiviteit
- 5.18
- Batterij & opladen
- 3.66
- NeoScore-rang
- #3128 / 6247
Galaxy A50s
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterzijde
- Resolutie
- 48 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Sensorgrootte
- 1/2″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Ja
Sensor
- Resolutie
- 48 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Sensorgrootte
- 1/2″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
Video
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Ja
Lens
- Optische zoom
- 0 x
- Diafragma
- f/2
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Ledflitser, Panorama, HDR, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Tijdsverloop
Ultragroothoekcamera achter
- Resolutie
- 8 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/4″
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
- Diafragma
- f/2,2
Sensor
- Resolutie
- 8 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/4″
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
Lens
- Diafragma
- f/2,2
Front-hoofdcamera
- Resolutie
- 32 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2,8″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps
- Diafragma
- f/2
- Camerafuncties
- HDR
Sensor
- Resolutie
- 32 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2,8″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
Video
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps
Lens
- Diafragma
- f/2
Functies
- Camerafuncties
- HDR
Vergelijkingen met de Samsung Galaxy A50s
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
- Samsung Galaxy A50s vs Escobar Fold 1
- Samsung Galaxy A50s vs Realme Narzo
- Samsung Galaxy A50s vs Oppo A52
- Samsung Galaxy A50s vs Honor Play4
- Samsung Galaxy A50s vs Samsung Galaxy M30
- Samsung Galaxy A50s vs Samsung Galaxy A80
- Samsung Galaxy A50s vs Samsung Galaxy A31
- Samsung Galaxy A50s vs Samsung Galaxy A50
- Samsung Galaxy A30s vs Samsung Galaxy A50s vs Samsung Galaxy A70s
Prijzen Geen winkels
→
