Overzicht
NeoScore
5.2
Nr. 2626 van 6247
- Ontwerp & scherm
- 7.1
- Prestaties & hardware
- 4.1
- Camera
- 5.5
- Connectiviteit
- 5.3
- Batterij & opladen
- 4.8
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Prestaties & hardware4.1
- Batterij & opladen4.8
- Connectiviteit5.3
- Scherm
- 6,7″Super AMOLED1.080 × 2.400 px
- Ontwerp
- 187 g76,7 mm164,3 mm7,9 mm
- Prestaties
- Qualcomm Snapdragon 675Octa-Core8 GB RAM128 GB
- AnTuTu
- 212.000Beter dan 30% van de telefoons
- Batterij
- 4.500 mAh25 W
- Camera’s
- 64 Mpx · f/1,88 Mpx · f/2,2selfie 32 Mpx · f/2
- Netwerk
- 4G3G2G
- Software
- Android 9
Meer telefoons van Samsung
Alles bekijken →Samsung
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- Qualcomm Snapdragon 675
- Productieproces
- 11 nm
- Grafische GPU
- Qualcomm Adreno 612
- Opslagtype
- UFS 2.0
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 128 GB
- AnTuTu-score
- 212.000
- Geekbench 6 single-core
- 652
- Geekbench 6 multi-core
- 1.609
- CPU-beschrijving
- Octa-core processor met 2x2.0 GHz Kryo 460 Gold- en 6x1.7 GHz Kryo 460 Silver-kernen
- Processortype
- Octa-Core
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 8 GB
- RAM-type
- DDR4
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Rood, Wit, Zwart
- Behuizingsdikte
- 7,9 mm
- Lichaamsbreedte
- 76,7 mm
- Lichaamslengte
- 164,3 mm
- Gewicht
- 187 g
- Bruikbaar oppervlak
- 86 %
- Lichaamsmaterialen
- Glas, Kunststof
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 4.500 mAh
- Batterijtype
- Li-Polymer
- Snel opladen
- 25 W
- Batterij-eigenschappen
- Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
Scherm
- Beeldverhouding
- 20:9
- Schermtechnologie
- Super AMOLED
- Schermdiagonaal
- 6,7″
- Horizontale schermresolutie
- 1.080 px
- Verticale schermresolutie
- 2.400 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 393 ppi
- Schermfuncties
- Gorilla Glass, Touchscreen, AMOLED
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Onder het scherm
Sensor
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Gyroscoop, Nabijheidssensor, Kompas
Software
- Besturingssysteem
- Android 9
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 9
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Eén nano-simkaart, Dubbele nano-simkaart, Dual-sim
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B5, 3G UMTS B8, 3G UMTS B2, 3G UMTS B1, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA, LTE, 4G
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
- Wi-Fi-functies
- Dubbele band, Wi-Fi Direct
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.0
- Bluetooth-profielen
- A2DP, LE
- Navigatiesystemen
- GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
- Connectiviteitsfuncties
- ANT+, NFC, FM-radio, USB Type-C, 3,5 mm audio-aansluiting
- USB-versie
- USB 2.0
- SAR (EU) hoofd
- 0,42 W/kg
- SAR (EU) lichaam
- 1,48 W/kg
- Max. downloadsnelheid
- 600 Mbps
- Max. uploadsnelheid
- 150 Mbps
Audio
- Aantal microfoons
- 2
- Audiofuncties
- A2DP, LE, Luidspreker
Technische gegevens
- Modelnummers
- SM-A707F, SM-A707FN, SM-A707GM, SM-A707MN, SM-A7070, SM-A707W
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
5.24
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
Galaxy A70s
Ontwerp & scherm
7.1
- Schermtechnologie Super AMOLED
- 8.7
- Pixeldichtheid van het scherm 393 ppi
- 8.3
- Schermfuncties Gorilla Glass, Touchscreen, AMOLED
- 1.0
- Gewicht 187 g
- 7.3
- Bruikbaar oppervlak 86 %
- 8.3
- Behuizingsdikte 7,9 mm
- 8.2
Prestaties & hardware
4.1
- AnTuTu-score 212.000
- 0.6
- RAM-capaciteit 8 GB
- 7.1
- Opslagtype UFS 2.0
- 4.0
- Productieproces 11 nm
- 4.0
- Maximale opslagcapaciteit 128 GB
- 5.6
- Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
- 4.1
- RAM-type DDR4
- 5.0
Camera
5.5
- Sensorgrootte 1/1,72″
- 6.2
- Diafragma f/1,8
- 8.0
- Optische beeldstabilisatie Nee
- 2.0
- Resolutie 64 Mpx
- 8.0
- Optische zoom 0 x
- 0.0
- Camerafuncties Ledflitser, Panorama, HDR, Burstmodus, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking
- 0.0
Connectiviteit
5.3
- Connectiviteitsfuncties ANT+, NFC, FM-radio, USB Type-C, 3,5 mm audio-aansluiting
- 2.5
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B5, 3G UMTS B8, 3G UMTS B2, 3G UMTS B1, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
- 7.0
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
- 5.0
- Navigatiesystemen GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
- 7.5
- SIM-configuraties Eén nano-simkaart, Dubbele nano-simkaart, Dual-sim
- 7.5
Batterij & opladen
4.8
- Batterijcapaciteit 4.500 mAh
- 7.4
- Snel opladen 25 W
- 5.0
- Batterij-eigenschappen Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 7.1
- Prestaties & hardware
- 4.07
- Camera
- 5.46
- Connectiviteit
- 5.28
- Batterij & opladen
- 4.77
- NeoScore-rang
- #2626 / 6247
Galaxy A70s
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterzijde
- Sensorfuncties
- Achterverlichte sensor
- Resolutie
- 64 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Sensorgrootte
- 1/1,72″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps, 1080p bij 240 fps
Sensor
- Sensorfuncties
- Achterverlichte sensor
- Resolutie
- 64 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Sensorgrootte
- 1/1,72″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
Video
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps, 1080p bij 240 fps
- Slowmotion-video
- Ja
- Framesnelheid voor slow motion
- 240 fps
Lens
- Optische zoom
- 0 x
- Diafragma
- f/1,8
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Ledflitser, Panorama, HDR, Burstmodus, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking
Ultragroothoekcamera achter
- Resolutie
- 8 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/4″
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
- Diafragma
- f/2,2
Sensor
- Resolutie
- 8 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/4″
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
Lens
- Diafragma
- f/2,2
Frontcamera
- Resolutie
- 32 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2,8″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Diafragma
- f/2
- Camerafuncties
- HDR
Sensor
- Resolutie
- 32 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2,8″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
Lens
- Diafragma
- f/2
Functies
- Camerafuncties
- HDR
Vergelijkingen met de Samsung Galaxy A70s
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
- Samsung Galaxy A70s vs Sharp Aquos Zero 2
- Samsung Galaxy A70s vs Realme XT 730G
- Samsung Galaxy A70s vs Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max
- Samsung Galaxy A70s vs Apple iPhone 11
- Samsung Galaxy A70s vs Samsung Galaxy M30s
- Samsung Galaxy A70s vs Samsung Galaxy M21
- Samsung Galaxy A70s vs Samsung Galaxy A51 5G
- Samsung Galaxy A70s vs Samsung Galaxy A71
- Samsung Galaxy A30s vs Samsung Galaxy A50s vs Samsung Galaxy A70s
- Samsung Galaxy A20s vs Samsung Galaxy A30s vs Samsung Galaxy A70s
Prijzen Geen winkels
→
