Overzicht
NeoScore
5.6
Nr. 2175 van 6247
- Ontwerp & scherm
- 6.4
- Prestaties & hardware
- 5.7
- Camera
- 4.9
- Connectiviteit
- 6.2
- Batterij & opladen
- 4.8
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Batterij & opladen4.8
- Camera4.9
- Prestaties & hardware5.7
- Scherm
- 6,7″Super AMOLED1.080 × 2.400 px60 Hz
- Ontwerp
- 206 g76,4 mm164,8 mm8,4 mm
- Prestaties
- Qualcomm Snapdragon 855Octa-Core8 GB RAM128 GB
- AnTuTu
- 567.300Beter dan 70% van de telefoons
- Batterij
- 4.500 mAh25 W
- Camera’s
- 48 Mpx · f/28 Mpx · f/2,2selfie 32 Mpx · f/2
- Netwerk
- 5G4G3G2G
- Software
- Android 9
Meer telefoons van Samsung
Alles bekijken →Samsung
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- Qualcomm Snapdragon 855
- Productieproces
- 7 nm
- Grafische GPU
- Qualcomm Adreno 640
- Opslagtype
- UFS 3.0
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2,84 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 128 GB
- AnTuTu-score
- 567.300
- Geekbench 6 single-core
- 898
- Geekbench 6 multi-core
- 2.619
- CPU-beschrijving
- Octa-core CPU met Kryo 485-kernen op 1x2.84 GHz, 3x2.42 GHz en 4x1.78 GHz.
- Processortype
- Octa-Core
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 8 GB
- RAM-type
- DDR4
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Wit, Zwart
- Behuizingsdikte
- 8,4 mm
- Lichaamsbreedte
- 76,4 mm
- Lichaamslengte
- 164,8 mm
- Gewicht
- 206 g
- Bruikbaar oppervlak
- 86,1 %
- Lichaamsmaterialen
- Glas, Aluminiumlegering
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 4.500 mAh
- Batterijtype
- Li-Polymer
- Snel opladen
- 25 W
- Batterij-eigenschappen
- Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
Scherm
- Beeldverhouding
- 20:9
- Schermtechnologie
- Super AMOLED
- Schermdiagonaal
- 6,7″
- Horizontale schermresolutie
- 1.080 px
- Verticale schermresolutie
- 2.400 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 393 ppi
- Vernieuwingsfrequentie van het scherm
- 60 Hz
- Schermfuncties
- Gorilla Glass 6, Altijd zichtbaar display, Touchscreen
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Onder het scherm
Sensor
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Gyroscoop, Nabijheidssensor, Kompas
Software
- Besturingssysteem
- Android 9
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 9
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Eén nano-simkaart, Dubbele nano-simkaart, Dual-sim
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B12, 4G LTE B13, 4G LTE B17, 4G LTE B20, 4G LTE B26, LTE B28, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 4G LTE B66, 5G NR n41, 5G NR n78
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA, UMTS, LTE, 5G
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax)
- Wi-Fi-functies
- Dubbele band, Wi-Fi Direct, Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.0
- Bluetooth-profielen
- A2DP, LE
- Navigatiesystemen
- GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
- Connectiviteitsfuncties
- Samsung DeX, ANT+, NFC, USB Type-C
- USB-versie
- USB 3.1
- SAR (EU) hoofd
- 0,38 W/kg
- SAR (EU) lichaam
- 1,55 W/kg
- Max. downloadsnelheid
- 2.000 Mbps
- Max. uploadsnelheid
- 318 Mbps
Audio
- Aantal microfoons
- 2
- Audiofuncties
- A2DP, LE, Luidspreker
Technische gegevens
- Modelnummers
- SM-A908B, SM-A908N, SM-A9080
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
5.57
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
Galaxy A90 5G
Ontwerp & scherm
6.4
- Schermtechnologie Super AMOLED
- 8.7
- Vernieuwingsfrequentie van het scherm 60 Hz
- 5.0
- Pixeldichtheid van het scherm 393 ppi
- 8.3
- Schermfuncties Gorilla Glass 6, Altijd zichtbaar display, Touchscreen
- 1.0
- Gewicht 206 g
- 5.4
- Bruikbaar oppervlak 86,1 %
- 8.3
- Behuizingsdikte 8,4 mm
- 7.2
Prestaties & hardware
5.7
- AnTuTu-score 567.300
- 2.8
- RAM-capaciteit 8 GB
- 7.1
- Opslagtype UFS 3.0
- 7.5
- Productieproces 7 nm
- 6.0
- Maximale opslagcapaciteit 128 GB
- 5.6
- Maximale CPU-kloksnelheid 2,84 GHz
- 7.4
- RAM-type DDR4
- 5.0
Camera
4.9
- Sensorgrootte 1/2″
- 5.0
- Diafragma f/2
- 7.0
- Optische beeldstabilisatie Nee
- 2.0
- Resolutie 48 Mpx
- 8.0
- Optische zoom 0 x
- 0.0
- Camerafuncties Ledflitser, Panorama, HDR, Continue autofocus, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie
- 0.0
Connectiviteit
6.2
- Connectiviteitsfuncties Samsung DeX, ANT+, NFC, USB Type-C
- 2.5
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B12, 4G LTE B13, 4G LTE B17, 4G LTE B20, 4G LTE B26, LTE B28, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 4G LTE B66, 5G NR n41, 5G NR n78
- 9.0
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax)
- 7.5
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
- 5.0
- Navigatiesystemen GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
- 7.5
- SIM-configuraties Eén nano-simkaart, Dubbele nano-simkaart, Dual-sim
- 7.5
Batterij & opladen
4.8
- Batterijcapaciteit 4.500 mAh
- 7.4
- Snel opladen 25 W
- 5.0
- Batterij-eigenschappen Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 6.4
- Prestaties & hardware
- 5.74
- Camera
- 4.94
- Connectiviteit
- 6.18
- Batterij & opladen
- 4.77
- NeoScore-rang
- #2175 / 6247
Galaxy A90 5G
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterzijde
- Resolutie
- 48 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Sensorgrootte
- 1/2″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps, 1080p bij 60 fps, Gyro-EIS, 720p bij 960 fps
- Slowmotion-video
- Ja
Sensor
- Resolutie
- 48 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Sensorgrootte
- 1/2″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
Video
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps, 1080p bij 60 fps, Gyro-EIS, 720p bij 960 fps
- Slowmotion-video
- Ja
- Framesnelheid voor slow motion
- 960 fps
Lens
- Optische zoom
- 0 x
- Diafragma
- f/2
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Ledflitser, Panorama, HDR, Continue autofocus, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie
Ultragroothoekcamera achter
- Resolutie
- 8 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/4″
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
- Diafragma
- f/2,2
Sensor
- Resolutie
- 8 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/4″
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
Lens
- Diafragma
- f/2,2
Frontcamera
- Resolutie
- 32 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2,8″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Diafragma
- f/2
- Camerafuncties
- HDR
Sensor
- Resolutie
- 32 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2,8″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
Lens
- Diafragma
- f/2
Functies
- Camerafuncties
- HDR
Vergelijkingen met de Samsung Galaxy A90 5G
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
- Samsung Galaxy A90 5G vs LG Velvet 4G
- Samsung Galaxy A90 5G vs Huawei Honor X10 Pro
- Samsung Galaxy A90 5G vs Xiaomi Mi Note 10 Lite
- Samsung Galaxy A90 5G vs Oppo Reno4
- Samsung Galaxy A90 5G vs Samsung Galaxy Note10 Lite
- Samsung Galaxy A90 5G vs Samsung Galaxy M31s
- Samsung Galaxy A90 5G vs Samsung Galaxy A Quantum
- Samsung Galaxy A90 5G vs Samsung Galaxy A71 5G UW
Prijzen Geen winkels
→
