Overzicht
NeoScore
4.2
Nr. 4092 van 6247
- Ontwerp & scherm
- 5.5
- Prestaties & hardware
- 4.2
- Camera
- 5.3
- Connectiviteit
- 4.8
- Batterij & opladen
- 2.3
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Batterij & opladen2.3
- Prestaties & hardware4.2
- Connectiviteit4.8
- Scherm
- 5,9″IPS LCD1.080 × 2.160 px60 Hz
- Ontwerp
- 173 g76 mm157 mm9 mm
- Prestaties
- Qualcomm Snapdragon 835Octa-Core4 GB RAM64 GB
- Batterij
- 3.090 mAh
- Camera’s
- 13 Mpx · f/213 Mpxselfie 8 Mpx · f/2
- Netwerk
- 4G3G2G
- Software
- Android 9
Meer telefoons van Sharp
Alles bekijken →Sharp
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- Qualcomm Snapdragon 835
- Productieproces
- 10 nm
- Grafische GPU
- Qualcomm Adreno 540
- Opslagtype
- UFS 2.1
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2,45 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 64 GB
- CPU-beschrijving
- Octa-core processor met 4 Kryo-kernen op 2.35 GHz en 4 Kryo-kernen op 1.9 GHz
- Processortype
- Octa-Core
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 4 GB
- RAM-type
- DDR4
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Zwart
- Behuizingsdikte
- 9 mm
- Lichaamsbreedte
- 76 mm
- Lichaamslengte
- 157 mm
- Gewicht
- 173 g
- Bruikbaar oppervlak
- 75,3 %
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 3.090 mAh
- Batterijtype
- Li-Ion
- Batterij-eigenschappen
- Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
Scherm
- Beeldverhouding
- 18:9
- Schermtechnologie
- IPS LCD
- Schermdiagonaal
- 5,9″
- Horizontale schermresolutie
- 1.080 px
- Verticale schermresolutie
- 2.160 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 409 ppi
- Vernieuwingsfrequentie van het scherm
- 60 Hz
- Schermfuncties
- Gorilla Glass 5, Touchscreen, IPS LCD
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Achterkant
Sensor
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Nabijheidssensor, Kompas, Gyroscoop
Software
- Besturingssysteem
- Android 9
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 9
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1900, 3G UMTS B1, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B13, 4G LTE B20, 4G LTE B38, 4G LTE B40
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA, UMTS, LTE, 4G
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
- Wi-Fi-functies
- Dubbele band, Wi-Fi Direct
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.0
- Bluetooth-profielen
- A2DP, LE
- Navigatiesystemen
- GPS, Galileo, GLONASS, QZSS
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, USB Type-C
- USB-versie
- USB Type-C
- Max. downloadsnelheid
- 450 Mbps
- Max. uploadsnelheid
- 50 Mbps
Audio
- Aantal microfoons
- 2
- Audiofuncties
- A2DP, LE, Luidspreker
Technische gegevens
- Modelnummers
- SH-C02
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
4.24
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
Aquos V
Ontwerp & scherm
5.5
- Schermtechnologie IPS LCD
- 5.0
- Vernieuwingsfrequentie van het scherm 60 Hz
- 5.0
- Pixeldichtheid van het scherm 409 ppi
- 8.6
- Schermfuncties Gorilla Glass 5, Touchscreen, IPS LCD
- 0.0
- Gewicht 173 g
- 8.7
- Bruikbaar oppervlak 75,3 %
- 5.1
- Behuizingsdikte 9 mm
- 6.0
Prestaties & hardware
4.2
- RAM-capaciteit 4 GB
- 3.1
- Opslagtype UFS 2.1
- 4.5
- Productieproces 10 nm
- 4.3
- Maximale opslagcapaciteit 64 GB
- 3.1
- Maximale CPU-kloksnelheid 2,45 GHz
- 5.9
- RAM-type DDR4
- 5.0
Camera
5.3
- Diafragma f/2
- 7.0
- Optische beeldstabilisatie Ja
- 10.0
- Resolutie 13 Mpx
- 6.1
- Camerafuncties Ledflitser, HDR, Panorama, Burstmodus, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
- 0.0
Connectiviteit
4.8
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, USB Type-C
- 1.0
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1900, 3G UMTS B1, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B13, 4G LTE B20, 4G LTE B38, 4G LTE B40
- 6.5
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
- 5.0
- Navigatiesystemen GPS, Galileo, GLONASS, QZSS
- 7.5
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
2.3
- Batterijcapaciteit 3.090 mAh
- 3.7
- Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 5.48
- Prestaties & hardware
- 4.22
- Camera
- 5.26
- Connectiviteit
- 4.8
- Batterij & opladen
- 2.34
- NeoScore-rang
- #4092 / 6247
Aquos V
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterkant
- Resolutie
- 13 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps, Gyro-EIS
- Slowmotion-video
- Ja
- Framesnelheid voor slow motion
- 30 fps
- Diafragma
- f/2
Sensor
- Resolutie
- 13 Mpx
- Sensortype
- CMOS
Video
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps, Gyro-EIS
- Slowmotion-video
- Ja
- Framesnelheid voor slow motion
- 30 fps
Lens
- Diafragma
- f/2
- Optische beeldstabilisatie
- Ja
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Ledflitser, HDR, Panorama, Burstmodus, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
Secundaire zwart-witcamera aan de achterkant
- Resolutie
- 13 Mpx
Sensor
- Resolutie
- 13 Mpx
Frontcamera
- Resolutie
- 8 Mpx
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps, Gyro-EIS
- Diafragma
- f/2
- Camerafuncties
- HDR
Sensor
- Resolutie
- 8 Mpx
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps, Gyro-EIS
Lens
- Diafragma
- f/2
Functies
- Camerafuncties
- HDR
Vergelijkingen met de Sharp Aquos V
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
Prijzen Geen winkels
→
